Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gotham Knights

Zaczęty przez LelekPL, 02 Luty 2017, 11:36:25

Leon Kennedy

Mam nadzieję, że nie i będzie się można dobrze bawić przy każdej z opcji. Chyba będę to ciągle porównywać do RE 5/6 gdzie i tak, i tak gra się bardzo dobrze.

VViczpolskorr

Witam wszystkich, z którymi jeszcze nie miałem przyjemności korespondować na forum, pozwolę sobie dorzucić swoje trzy grosze do tematu.
Jak mam być szczery, to z lekkim sceptycyzmem podchodzę do tego tytułu... może sam koncept latania sobie "żołnierzykami" Batmana nie jest zły, ale wykonanie już mi średnio pasuje - wygląda to zbyt kolorowo, ktoś trafnie porównał to do Fortnita.

Szkoda trochę, że drugi tytuł jaki zapowiedzieli, ukaże się już tylko na nowej generacji konsol, bo jak mam wybór, to lubię czasem wybrać wersję pudełkową - wiadomo, na PC bywa z tym różnie. Jednak widać, że gra naprawdę wygląda dobrze więc potrafię to zrozumieć, że ciężko byłoby to dobrze zoptymalizować na PS4.

Crowridd


Leon Kennedy

No i to jest miła wiadomość. Oby jakościowo dowieźli :D

Crowridd

Gra nie wyjdzie na konsole poprzedniej generacji. Ratować się będę laptopem.

Cena za Collector's Edition - 1 300 PLN

Zawartość:

gra w Edycji Deluxe
ekskluzywna figurka nowej gwardii Rycerzy Gotham, inspirowana twórczością Jima Lee
zmiana wyglądu ,,Promet Nowej Gwardii"
certyfikat autentyczności Jima Lee
klucz do Rzeczywistości rozszerzonej
kolekcjonerska mapa Gotham: ,,Miasto mostów"


Trzeba przyznać, że skiny Beyond są kozackie



Leon Kennedy

Trochę szkoda, bo liczyłem, że w tym roku zagram. A tak to mam kolejny powód do zakupu PS5.

PS: Dead Space remake w styczniu, to jeden z tych powodów 🔥🔥

Crowridd

Szkoda, że nie wyjdzie na konsole poprzedniej generacji, ale rozumiem taką politykę. Mam nadzieję, że laptop udźwignie tę grę (chociaż na TV wyglądałoby to lepiej).

No i przed październikiem muszę w końcu ukończyć Arkham Knight. Utknąłem kilka miesięcy temu na jednym zadaniu i się zniechęciłem...

newtime

https://www.youtube.com/watch?v=VjFFzgT8YOA&feature=emb_title

Podchodziłem do tej gry jak pies do jeża, myśląc ze nie jest dla mnie ale po pierwszych 16 minutach wygląda na naprawdę fajną singlową rozgrywkę w świecie Gotham city z postaciami które ja sam bardzo lubię nawet jeśli nie ma tam samego batmana, wygląda to po prostu  jak kolejna gra z serii Akrham, mimo ze graficznie jest tak sobie, to widzę tutaj potencjał na naprawdę fajną gre w uniwersum za któy mocno się stęskniłem, moze nie zagram w dniu premiery, bo końcówka roku jest gorąca i są po prostu inne tytuły  ale na pewno sprawdzę

Crowridd

#53
Pod względem wizualnym wygląda niestety strasznie słabo. Mimika twarzy bohaterów niczym z Arkham Origins.
Jak na 2022 średnio się to prezentuje - oby historia i rozgrywka dawała radę.

Crowridd

Zdecydowałem się na zakup wersji Deluxe w przedsprzedaży. Mimo, iż GK wygląda "biedniej" od Arkham Knight, to jednak myślę, że w czasie wolnym na pewno mnie wciągnie.

Zamów już teraz, by otrzymać wyjątkową skórkę Batmotocykla 233.
Rycerze Gotham: Edycja Deluxe zawiera wersję podstawową gry, a także Zestaw Niekonwencjonalny.
Zestaw Niekonwencjonalny zawiera:
ekskluzywną zmianę wyglądu ,,Knightwatch", inspirowaną twórczością Jima Lee
kombinezon ,,Przyszłości", inspirowany uniwersum Batmana Przyszłości
elementy z odzysku do tworzenia nowego sprzętu
wzmocniony sprzęt
ekskluzywną Pozę
3 ekskluzywne kolory kombinezonu
• Ultra Zur-En-Arrh
• Chromatyczny mróz
• W hołdzie Azylu




newtime

https://www.youtube.com/watch?v=JpFYY1GFpZY&t=317s

Podoba mi się to ze miasto przynajmniej sprawia wrażenie jakiegoś życia, ludzie chodzą po chodniku, czekaja na przystanku, samochody jeżdżą, to coś niby oczywistego ale zadna gra Arkham tego nie zaoferowała, plus wyglada na to ze pojazdy sa opcjonalne i służą głownie jako transport, poza tym wyglada na solidna grę Arkham mimio ze bez batmana, to fabułą zdecydowanie wygladaja  na najciekawszą niż to co zaoferowały pozostałe z gry z batmanem, także ja jestem kupiony

MJ

Z tym że nie jest to gra z Arkham  :P , gdyby była może byłbym bardziej zainteresowany, robienie drugiego uniwersum kopiując końcówkę innego jest jakieś irytująco głupie jakby po prostu nie mogli zrobić tego jako kontynuacji.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

newtime

Cytat: MJ w 10 Październik  2022, 12:18:26Z tym że nie jest to gra z Arkham  :P , gdyby była może byłbym bardziej zainteresowany, robienie drugiego uniwersum kopiując końcówkę innego jest jakieś irytująco głupie jakby po prostu nie mogli zrobić tego jako kontynuacji.

I tak i nie. Za mało wiemy o fabule jak na razie żeby zarzucić kopię, póki co wydaje mi się ze gra ma pomysł na siebie. Jeśli mam być szczery to wolę jednak nowe uniwersum niz ciągnąć ze sobą bagaż poprzednich odsłoń a tak nic ich nie ogranicza i mogą pokazać nam historię jaką chcą

Crowridd

Wydaje mi się, że to jest to samo uniwersum, tylko robione przez inne studio.

kelen

Gotham Knights nie jest w kanonie Arkham, już to wielokrotnie potwierdzano, nie mówiąc, ile rzeczy nie zgadza się z tamtymi grami od samego początku.