Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasze pomysły na Team-upy

Zaczęty przez bart-allen, 28 Lipiec 2012, 19:21:56

bart-allen

Nazwa mówi za temat więc przedstawię moje trzy pomysły 1.Batman/Howard the Duck:Batman spotyka astrofomiczną kaczkę Howarda który ostatni w swoim gatunku ucieka przed tyranem Jacobem Kellerem.2.Batman/Amazing Spider-Man:Batman po raz drugi pomaga Spider-Manowi tym razem walczy z Iguaną i Clayfacem.3.Batman/Starman:Batman pomaga kosmicznemu bohaterowi w walce z obcymi.W tych pomysłach Batman ma inny charakter.1.młody,popełnia dużo błędów.2.mroczny,nie popełnia błędów.3.stary,ma duże wyposażenie.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

darkside

Czyta?em komiks o team-upie Batmana i Spider-Mana, i bardzo mi si? podoba? ten komiks. Czarnymi charakterami byli Joker i Carnage, a fabu?a kr?ci?a si? wokó? chipów które mia?y wyleczy? najwi?kszych psychopatów - pad?o oczywi?cie na Jokera i Cletusa Kasidy. Przypad?y mi do gustu dialogi mi?dzy Mr. J i Rze?nikiem, zreszt? sam duet Paj?k & Gacek prezentowa? si? zabawnie.
Co do mojego team-upu, to z Batmanem jest o tyle ciekawie ?e przez jego zamkni?t? osobowo?? troch? trudno o dobrego partnera, mimo wszystkich komiksów z silver age czy kreskówek. Ciekawi?o mnie jednak, jak by dzia?ali razem Batman i Iron Man. Obaj panowie s? do?? specyficzni, obaj raczej woleliby za?atwia? sprawy samemu, w dodatku ponure podej?cie Nietoperza w stosunku do egoizmu i zapatrzeniu w siebie Tony'ego Starka mog?oby stworzy? interesuj?c? mieszank? ;)... wybuchow?. Na koniec komiksu Tony móg?by zostawi? Bruce'owi prezent w postaci Bat Armour ;). Orientuje si? kto? obeznany czy powsta? jaki? komiks z takowym duetem?
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

bart-allen

Nie było nigdy takiego czegoś,ale zwróćcie uwagę na moje pomysły.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem


Kujaw

Udostępniałem to już w fanarcie, ale tu jest bardziej odpowiedni wątek z tego co widzę.

http://www.digart.pl/zoom/7007518/Batman_vs_Geralt.html

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

darkside

Rysunek pasowa?by do miniserii 'Return of Bruce Wayne' :)
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Człwowieknietopeż

Dla mnie samo połączenie Batmana z Supermanem było wystarczającą głupotą, tak samo jak Aliena z Predatorem.  >:(
Takie łączenie jest głupie i nie ma sensu.
Jedyna rzecz, która tak łączyła bohaterów i zaskoczyła mnie bardzo, bardzo pozytywnie to film "Avengers", któy niedawno był w kinach.
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

BlackBat

@cz?owieknietope?

Ja tam po prostu nie lubi? za bardzo Supermana wi?c popieram xD Ale je?li chodzi o Avengers to jednak wol? Lig?.

Lubi? za to team-up Batmana i Flasha ze starych wyda? The Brave and The Bold, by? naprawd? ciekawy. Moim zdaniem genialny team tworzy?by z Green Arrow'em. Je?li ju? si? zdarzy?, to mam nadziej?, ?e go gdzie? nie przegapi?am :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Człwowieknietopeż

A to ciekawe, bo Flash jest moim ulubionym bohaterem zaraz po Batmanie  :D
Mógłbyś mi dać tytuł komiksu?
I czy mogę go dostać gdzieś po polsku(albo po angielsku, ale przynajmniej kupić w Polsce)??
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

BlackBat

Są to odpowiednio wydania Brave and Bold:

#67
#81
#151
#194

Ale z tego co wiem, jest tego o wiele więcej.
Udało mi się tylko dorwać po kilkanaście stron na google, ale ostatnio widziałam wydanie #67 na eBayu :)  No i Flash to także mój ulubiony bohater, zaraz po Gacku :D W Polsce z crossoverów z Flashem udało mi się dorwać tylko Flash vs Superman: Wyścig :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Człwowieknietopeż

 HAHAHA!
Mi dokładnie tak samo :P
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

BlackBat

Odczuwam niedosyt, związany z Flashem trzeba uzupełnić zbiory ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Człwowieknietopeż

Ale Flasha bardzo trudno zdobyć.
Ciekawe czy egmont wyda z nim kiedyś jakiegoś porządnego one-shota
Kiedyś jakieśtam-wydawnictwo twierdziło, że Flash jest za mało popularny w Polsce.
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

bart-allen

Wymyśliłem ostatnio Batman/Red Hood:Wonder killers w którym to Bruce jest mordercą i razem z Jasonem mordują przestępców po ulicach.BlackBat do takich rzeczy jest PW.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

BlackBat

@Człwowieknietopeż

No własnie w tym jest ból. Mam nadzieję, że przy okazji ekranizacji JL albo jeśli DC wyprodukuje o nim osobny film.
Ciężko, by był popularny na naszym gruncie, ale wydanie czegoś by ich chyba aż tak nie zabolało :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"