Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Kujaw

Możliwe zatem, że to w zeszytach były jakieś wątki, z których zrezygnowano przygotowując wydanie zbiorcze. Tak czy owak wychodzi na to, że w oryginalnym tradzie też ich nie ma, bo jak napisał Kelen, uesańskie wydanie ma tą sama objętość. No chyba, że w zamiast tych wątków dali nam szkice Lee i okładki Millera, a amerykanie ich nie mieli. Problem w tym, ze to raczej nasze wydania pozbawiane są bonusów.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Z tego co wiem, to Roy_v_beck ma oba wydania, więc pewnie odpowie na pytanie wyczerpująco.
Gdyby Egmont coś takiego zrobił, to myślę, że byłoby sporo gorących dyskusji na ten temat wcześniej. Kto Ci mówił o tych cięciach ,tak swoją drogą?

Corso

Na jakimś forum amerykańskim lecz wydaje mi się, że ktoś tu wspominał o tym podczas premiery polskiej wersji All Stara. Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Roy_v_beck

Kurde faja, no co ty, człowieku? Po co wydawca miałby tak robić? Mam u siebie na półce oryginalne wydanie "All-Stara" w twardej oprawie i mogę ci z czystym sercem powiedzieć, że zupełnie nic nie wycięto. Dokładnie nawet wszystkie te same dodatki są wraz ze sztampowym wstępem redaktora serii na czele. Jak można wątki wycinań? To nie film, żeby cenzurować.
Suma sumarum na każdy temat, nie rób problema tam gdzie go nie ma.

P.S. A w wydaniu zbiorczym też są wszystkie te same strony, które były wcześniej w zeszytach. Wiem doskonale, bo CFC ogólnie mówiąc, zorientowani wiedzą, o co chodzi.
P.S.2. Szacun dla Kelena za pamięć. :D

Corso

Skoro tak mówisz, to jednak się szarpnę na polską wersję. ;) Dzięki za wyjaśnienie. Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Panie i Panowie
W przyszłym roku będziemy mieć TRZY komiksy z Batmanem! Pierwszy zostanie wydany w pierwszym kwartale i będzie to... wydanie deluxe "Zabójczego Żartu"!

Juby

Rzadko kupuje komiksy od Egmonta, bo wydają strasznie drogie komiksy (kupiłem Batman i Syn, oraz Batman: Co się stało z zamaskowanym krzyżowcem), chciałem kupić Jokera, ale cena mnie przeraziła. W przyszłym roku najlepiej kupiłbym wszystkie trzy komiksy, ale muszę zobaczyć cenę. Jeśli Killing Joke będzie kosztował 59 zł, to będzie zwała...

kelen


(A)nonim

Na Multiversum HC kosztuje 49 zł, cena pewnie będzie podobna. Ja w każdym razie kupuję na pewno. Brawo Egmont.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rado

Świetna wiadomość! Z jednego komiksu rocznie od razu na trzy- ładnie. Zapewne na tę decyzje ma wpływ to, że w przyszłym roku ukazuje się film z Batmanem i pewnie jeden komiks wyjdzie gdzieś w okolicach premiery. Pamiętam, że jak Hellboy 2 wchodził do kin, w Empikach wznowili sprzedaż praktycznie wszystkich albumów z tej serii. Nie wiem tylko czy to była polityka Egmontu, czy działanie Empików i zamawianie komiksów dla wygłodniałych fanów. Być może zrobią coś podobnego z Batmanem na lato.

Hydro

Bardzo dobra wiadomo??. W sumie to mam oryginalne wydanie 'Zabójczego ?artu' z 91 roku, ale czas odcisn?? na nim swoje pi?tno, wi?c z ch?ci? kupi? wydanie deluxe.

Swoj? drog?, ciekawe jakie b?d? te dwa pozosta?e komiksy.
It's a funny world we live in.

Juby

Cytat: (A)nonim w 21 Grudzień  2011, 20:04:11
Na Multiversum HC kosztuje 49 zł, cena pewnie będzie podobna. Ja w każdym razie kupuję na pewno. Brawo Egmont.

49 zł za 60 stron komiksu. FAIL! :P

Corso

Fajnie, fajnie. :) Aczkolwiek mogli dać coś bardziej rzadkiego, bo Killing Joke-ów to mam już 4szt. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Hydro

Juby, ceny były i będą dosyć wysokie, ale nikt Cię nie zmusza do zakupu :P
It's a funny world we live in.

Juby

Wiem, że mnie nikt nie zmusza... Ale i tak upie. ;)