Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - franek

#16
Ja byłem wczoraj na nowym SW i jakoś zwiastuna BvS nie było, zwłaszcza z dubbingiem. Szkoda, bo jestem ciekaw dubbingowanej wersji tego filmu.
#17
Seriale animowane i TV / Odp: TAS/TNBA
01 Listopad 2015, 16:59:31
Ja tamten film widziałem na tej stronie od zamierzchłych czasów (co najmniej kilka miesięcy), i to nie znaczy, że jest zapowiedź. Póki nie zobaczę daty, nie uwierzę.
#18
Seriale animowane i TV / Odp: TAS/TNBA
01 Listopad 2015, 10:01:15
A gdzie tam pisze coś o wydaniu blu-ray? Sama strona filmu na tym portalu jest od dawna :P
#20
Offtopic / Odp: Muzyka
03 Wrzesień 2015, 07:31:21
Je?li lubisz Jerry'ego Goldsmitha, to polecam soundtrack z "Cienia" (The Shadow - 1994), fajny, komiksowy film a g?ówny temat muzyczny z tego filmu jest mega klimatyczny ;)
#21
Ale to, o czym teraz mówisz nie ma wpływu na cenę komiksu. Liczy się ilość stron, jakość papieru, rodzaj okładki i sposób sklecenia wszystkiego ze sobą (w sensie technicznym). Komiks może być okrzyknięty "komiksem z najbardziej niewykorzystanym potencjałem czegośtam w ciągu ostatniego półwiecza" ale jeśli będzie miał 300 stron i twadą oprawę to będzie kosztował ponad 100zł. To co ci przeszkadza w "Ziemi Jeden" niestety nie ma wpływu na cenę ;)
#22
Chaotyczne, niechaotyczne, nie w tym rzecz. To nie jest tak, że wszystkie historie napisane w DC przez te ponad 70 się zazębiają. Albumy z DC Deluxe to odrębne historie, możesz je czytać w dowolnej kolejności. A co do ceny to nie bardzo rozumiem. Co do znaczy że jest nieadekwatna do treści? Jak ci się nie podobało to już trudno, każdy ma inny gust, ale akurat te komiksy są w bardzo przyzwoitej cenie. Weź pod uwagę ich powiększony format, twardą oprawę, obwolutę, to wszystko kosztuje. Chociaż sam jestem przeciwny takim bezsensownym fanaberiom, to jednak u nas tak się wydaje komiksy, bo tak się opłaca. Mnie też boli ich cena, dlatego z nowych wydań nie mam praktycznie nic (poza małymi wyjątkami), ale niestety, taki mamy klimat ;)
#23
Ja myślę, że więcej warte są komiksy z DC Deluxe, bo są po prostu lepsze, już światowe, klasyczne. Nowe DC to Nowe DC i jak ktoś chce być na bieżąco z tym co się teraz w uniwersum odwala to niech czyta. A co do poprzedniego postu, to nigdzie nie napisałem, że lubię takie ładne wydania. Też bym chciał wrócić do zeszytówek, najbardziej lubię czytać stare Semici, ale niestety rzeczywistość wygląda tak, że u nas zeszyty się zwyczajnie nie opłacają :P
#24
"arkHam", "Knight", "rEtUrns". Angielski z podstawówki nie opanowany :/
#25
U nas zeszytów nie ma, są tomy kompletujące po kilka zeszytów. W USA zeszyt (20 stron zawalonych reklamami pomiędzy stronami komiksu) kosztuje 4$ czyli ok 12-14 zł, natomiast u nas masz w tomie mniej więcej 6 takich zeszytów, bez reklam i w twardej oprawie. Zastanów się nad tym co piszesz. Zadajesz te same pytania po raz setny, albo pytania bez odpowiedzi, wystarczy pomyśleć. Pytasz o to, które serie będą wydawane. Wejdź na stronę wydawnictwa ( swiatkomiksu.pl ) i tam sobie zobacz zapowiedzi, plany i informacje. My tego nie wiemy, przynajmniej nie wszyscy. U nas Nowe DC (New52) ma serie takie jak: Wonder Woman, Batman, Mroczny Rycerz, Detective Comics, Superman, Liga Sprawiedliwości, dojdzie Superman Unchained, Shazam, Forever Evil, i chyba Justice Society of America ale nie jestem pewien. DC Deluxe to seria prezentująca mniej lub bardziej uznane historie w wydawnictwie DC, takie, które były napisane kiedyśtam i cieszą sie dobrą sławą. Stąd mamy Kryzys Tożsamości, Mroczne Odbicie, Ziemia Jeden, a dojdzie Liga Sprawiedliwych - Nowa Granica oraz Rok Pierwszy. To tyle ode mnie. Powodzenia ;)
#26
Po prostu do faktu że będzie film Batman/Superman + Wonder Woman i Aquaman, dorobiłeś sobie na szybko historyjkę nie popartą żadnymi argumentami. Nie możesz nic wyspekulować z tego co mamy, bo nic nie mamy na razie ;) Założony kolejny, niepotrzebny temat. Samo pytanie zawarte w tytule wątku można zadać w nieco innym kontekście, ale myślę, że spokojnie nadawałby się do tego już istniejący wątek o BvS.
#27
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
11 Czerwiec 2015, 20:03:08
W sierpniu będzie Azyl Arkham. To ci się musi spodobać. Ambitne i dobrze pokazane ;)
#28
Inne komiksy / Odp: Co w Marvelu piszczy?
11 Czerwiec 2015, 20:01:30
Wg mnie rysunki Sale są świetne, są właśnie "artystyczne", mają swój niepowtarzalny charakter, są żywe, świetna alternatywa dla tych mdłych, komputerowych obrazków.
#29
Inne komiksy / Odp: Co w Marvelu piszczy?
11 Czerwiec 2015, 19:48:54
>Brzydkie rysunki
>Tim Sale

Wybierz jedno
#30
Inne komiksy / Odp: Co w Marvelu piszczy?
12 Maj 2015, 14:35:50
A mi właśnie brakuje tych klasycznych historii. W tym roku mamy "Birth of the Demon" czy cuś, ale z chęcią przeczytałbym np. kultowe "Death in the Family" (Nie mylić ze Snyderowskim "Death OF the Family"). Nie mniej jednak, cieszę się z tego Marvela od Egmontu, zwłaszcza, że zrezygnowali z tej niepotrzebnej twardej okładki. Dla mnie bomba. Tyle komiksów w tym roku, że nie wiem na co się zdecydować.