Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman Part II

Zaczęty przez LelekPL, 31 Styczeń 2023, 18:48:45

newtime

Pojawienie się Dicka, to spełnienie moich marzeń bardzo jestem ciekawe jego interpretacji w tym świecie. Co do Bruce, to fakt aktor zbliża sie do 40 a ma za sobą dopiero 1 film i tak lepiej niż Affleck ale nie rozumiem czemu nikt nigdy nie chce zaczynać od około 25 letniego aktora, który mógły być Batmanem przez naprawde długo i dojrzewać razem z widzami 

Po_prostu_smyk

Cytat: newtime w 25 Wrzesień  2023, 13:51:54Pojawienie się Dicka, to spełnienie moich marzeń bardzo jestem ciekawe jego interpretacji w tym świecie. Co do Bruce, to fakt aktor zbliża sie do 40 a ma za sobą dopiero 1 film i tak lepiej niż Affleck ale nie rozumiem czemu nikt nigdy nie chce zaczynać od około 25 letniego aktora, który mógły być Batmanem przez naprawde długo i dojrzewać razem z widzami 
Niewykluczone, że tak wiekowo będzie plasował się Batman z głównego uniwersum. Choć... obecność Batrodzinki powinna powodować, że jednak będzie to wiekowo ktoś starszy od Superka

LelekPL

#92
Plotek w trakcie strajku w ogóle nie traktuję poważnie, ale czysto teorytycznie to nie pasuje mi w tym filmie Robin, zwłaszcza taki młody. Mimo wszystko, z racji, że jedynka mi się podobała, jednocześnie nie zachwycając, póki co Matt Reeves ma u mnie karte zaufania gdyby to sie okazało prawdą, a gdyby się nie sprawdziło to też bym nie płakał.

Tak czy siak, gdyby to była prawda to ktoś ostatecznie będzie musiał to w końcu przełknąć - albo niedowiarki takie jak ja gdyby się udało zrobić to dobrze, albo fani dzięcięcych sidekicków musieli by przyznać, że nie da się tego dobrze zrobić w poważnym filmie.

W Brave and the Bold nie widzę problemu jeśli wpasuje się w ton filmu. Tutaj jestem sceptyczny, ale ostatecznie z opinią "whatever". Ja swoją definitywną wersję Batmana już dostałem, niech Reeves eksperymentuje sobie z czymś innym jeśli tego chce.

newtime

Robin jak każda inna postać przy danej adaptacji filmu super hero musi zostać dopasowana do wizji reżysera, bo umowny się żadna z tych postaci nie jest tą samą postacią co w komiksach, wszystko zależy w jaki sposób będzie chciał ugryź ten temat, swoją drogą zawsze żałowałem że Nolan nie poszedł troche dalej i nie zrobił z Johna Blake pełnoprawnego Robina tego uniwersum z własnym kostiumem itp   

Cytat: LelekPL w 25 Wrzesień  2023, 17:25:32Tak czy siak, gdyby to była prawda to ktoś ostatecznie będzie musiał to w końcu przełknąć - albo niedowiarki takie jak ja gdyby się udało zrobić to dobrze, albo fani dzięcięcych sidekicków musieli by przyznać, że nie da się tego dobrze zrobić w poważnym filmie.

Co to znaczy poważny film? Batmany Burtona się do nich zaliczają czy tylko Nolan? Wydaje mi sie żaden z tych filmów nie jest poważny i nie można brać 100 procnet na serio tego co się tam dzieje

LelekPL

W filmie o poważnym tonie. Wiadomo, że biega tu człowiek w pelerynie, ale ton widzisz, że jest różny między Batmanami Nolana i Reevesa, a Batmanami Schumachera i Adama Westa.

newtime

Aaa ok. Tym bardziej gdybym obejrzał w życiu tylko batman i robin, nie znał komiksów itp. To widząc te wszystkie postacie z Mr Frezze na czele w życiu bym nie powiedział że da się opowiedzieć jakaś sensowna wzruszająca historię o gościu lodówce a wiemy można, dlatego uważam ze nie ma takiej postaci której nie można było by dostosować dla danego tonu filmu, po prostu musi to zrobić odpowiednia osoba, wierze ze Reeves taką jest   

LelekPL

Cytat: newtime w 25 Wrzesień  2023, 17:57:43Aaa ok
Nie wiem jak można było to inaczej zrozumieć, ale...


Co do dopasowania postaci do tonu to zgoda, patrz wspomniany przez ciebie John Blake. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby Blake miał mieć 13 lat w tamtym filmie, ale może Reeves by miał na to jakiś inny pomysł w swoim. Pożyjemy zobaczymy.

Juby

Strajk scenarzystów oficjalnie skończy się dzisiaj o godz. 21:01 naszego czasu. Duet Mattów może wracać do pisania. Mają 5 m-cy żeby skończyć tekst przez planowanych rozpoczęciem zdjęć. Oby strajk aktorów skończyć się max. do lutego, aby nie było już żadnych więcej obsuw.

Leon Kennedy

Nic tylko trzymać kciuki żeby tak się stało 👊

LelekPL


Q

W tym roku mają ruszyć zdjęcia, więc mieliby dość czasu na wypuszczenie w 2025, zwłaszcza, ale najwidoczniej nie chcą w tym samym roku filmów o Batmanie i Supermanie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Gieferg

Tak trzymać  ;D
A najlepiej niech to anulują w diabły i wywalą Reevesa na zbity pysk.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

Cytat: Gieferg w 12 Marzec  2024, 20:17:00Tak trzymać  ;D
A najlepiej niech to anulują w diabły i wywalą Reevesa na zbity pysk.

A idź pan  ;D  ;)  :D Dać mu więcej władzy!

Odnośnie obsuwy... Tragedia 😡😡😡

Miss_Quinn

Szkoda, ale to i lepiej. Bo wole jednak zaczekać dłużej i dostać dobry film niż oglądać film, który był robiony na szybko.
Też Q ma racje z tym, że na spokojnie daliby radę z premierą na przyszły rok. Zakładając że zdjęcia zaczęłyby się gdzieś w lecie, np. czerwiec i potrwałyby z 5-6 miesięcy to na spokojnie film mógłby wyjść w 2025 roku. I tak mogłoby być, gdyby nie premiera Supermana i brak ryzyka wypuszczenia obu filmów.
Czekam powoli na pierwsze zdjęcia z planu.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

LelekPL

Cytat: Miss_Quinn w 12 Marzec  2024, 21:51:55dostać dobry film niż oglądać film, który był robiony na szybko
Robiony na szybko by nie był nawet gdyby wyszedł w 2025. Nie dość, że byłoby to ponad 3 lata od poprzedniej części to jeszcze rozpoczęcie zdjęć w 2024 dałoby Reevesowi wystarczająco dużo czasu na ukończenie filmu do października 2025.

No, ale cóż, Reeves ślimaczył już się przy okazji pierwszego Batmana, więc w sumie nie jest to dla mnie niespodzianka. Jak film będzie dobry to w sumie nie ważne kiedy wyjdzie. Przetrwam bez kolejnego Batmana kolejne dwa lata.