Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Powrót Wayne'a.

Zaczęty przez Voorhees, 16 Październik 2009, 19:03:52

Leon Kennedy

No cóż pozyjemy zobaczymy jak to dalej będzie z Brucem. Osobiście mam nadzieje, że ta historia bedzie przynajmniej tak dobra jak RIP z tym zaznaczeniem, że koniec musi być do licha z porządnym przytupem, a nie ciut pusty jak w RIP i zabawny jak w FC... I oby te podróze w czasie były w miarę rozsądnie wyjaśnione.

Łubudu

Mimo wszystkich możliwych debilizmów nie cieszycie się, że Bruce jednak wraca? Ja tam jestem zadowolony :)
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Leon Kennedy

Oczywiście, że jestem szczęśliwy z tego powodu i już nie mogę się doczekać na "The Return of the Bruce Wayne" w obiegu :)

(A)nonim

#18
Ja będę szczęśliwy dopiero kiedy Bruce znowu założy strój nietoperza. Na Morrisona nie można liczyć znowu odwala głupoty w najnowszym numerze B&R.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Łubudu

Nadchodzące "The Return of Bruce Wayne" coraz bardziej kojarzy mi się z wydaną ongiś także w Polsce przez TM-Semic historią z Supermanem "Time and time again!". Nie podoba mi się to.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Leon Kennedy

Nie czytałem.

Batman kowboj - http://comicsmedia.ign.com/comics/image/article/106/1067678/batman-the-return-of-bruce-wayne-20100208025834787.jpg

To przynajmniej wygląda dość klimatycznie.

Batman pirat - http://comicsmedia.ign.com/comics/image/article/106/1067678/batman-the-return-of-bruce-wayne-20100208025832428.jpg

No, ale tutaj to Morrison pojechał ostro po bańdzie i chyba za bardzo na oglądał się " Piratów z Karaibów "

Łubudu

Dziwna jest jedna rzecz. Na okładce z jaskiniowcami Bruce zamiata maczugą, potem mam Łowcę Czarownic, jako Jack Sparrow chwacko macha szablą, a jako kowboj widać przy pasie rewolwer w kaburze. To tak tylko dla ozdoby, czy Morrisonowi całkiem odbiło i ma zamiar zrobić z niego jakiegoś rzeźnika?
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

(A)nonim

Podobno okładki mają byćtylko pokazowe, Bruce nie będzie tak wyglądał. Podobno.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen


Leon Kennedy

#24
CytatTo tak tylko dla ozdoby, czy Morrisonowi całkiem odbiło i ma zamiar zrobić z niego jakiegoś rzeźnika?

Sieknie komuś pół łapy, postrzeli przykładowo w ramię i od razu rzeźnik ;D. Myślę, że Batman po prostu będzie zmuszony do używania tego typu broni ( + coś na wzór batarangu i jakieś bombki wybuchowe :P ) bo do niczego lepszego nie będzie miał dostępu. A rzeźnikiem to on nigdy nie będzie ;). Nawet u Morrisona :D. Co do wyglądu, to Gacek ala jaskiniowiec i kowboj jak dla mnie dość fajnie się prezentuje, a już bankowo świeżo. Zobaczymy czy scnariuszowo będzie trzymać poziom.

Roy_v_beck

Już przy okazji różnych elseworldów można było się spotkać z Batmanem w różnych epokach czasowych. Pamiętam, że był Batman jako średniowieczny rycerz lub jako pirat w jednym z annuali. No i wiem jedno, to były jedne z najgorszych komiksów o Batmanie jakie czytałem. Ale i tak dobrze, że Morrison nie wprowadza Bat-Baby, to by dopiero była jazda.

CytatGacek ala jaskiniowiec i kowboj jak dla mnie dość dobrze się prezentuje, a już bankowo świeżo.
Dla mnie to jest zwykłe pójście na łatwiznę. No więc jak Batman będzie Patem Garrettem to Joker Billym Kidem, Pingwin jakimś skorumpowanym burmistrzem i tak dalej... ostatecznie wyjdzie masakrycznie prosta historia, tylko przykryta wdziankami z westernu. A w normalnym świecie przynajmniej twórcy muszą coś skombinować, bo Batman nie może ot tak pokonać swojego przeciwnika, muszą być jakieś zagadki i zwroty fabuły.
Pewnie, że były fajne komiksy, w których Batman trafiał do innych światów (np. te co zrecenzowałem dla Batcave) ale to naprawdę wyjątkowe wyjątki.

Leon Kennedy

CytatJuż przy okazji różnych elseworldów można było się spotkać z Batmanem w różnych epokach czasowych.

Nie wiem. Nie czytam, bo nie bardzo lubię elseworldy. Z tego co pamiętam przeczytałem ten o Wampirach, All Star i Returns i akurat je uważam za świetne komiksy.

CytatNo więc jak Batman będzie Patem Garrettem to Joker Billym Kidem, Pingwin jakimś skorumpowanym burmistrzem i tak dalej...

No właśnie mam nadzieję, że tak nie będzie... Że Morrison to wszystko dobrze przemyśłał, że nie będzie to głupie skakanie w czasie, walka z ala Jokerem czy Pingwinem, tylko nowi wyraziści przeciwnicy... Chodź wiem, że z tym będzie bardzo ciężko.

Łubudu

I żeby przeskakiwanie z epoki do epoki miało ręce i nogi... I wciąż zastanawiam się co Morrison kombinuje z tym ciałem zwęglonym. Dużo może wyjaśnić wychodzący jutro "Batman i Robin".
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Leon Kennedy

Pozwoliłem sobie przenieśc część postu Gamarta z forum DC, bo ukazanie tego w ten sposób wydaje się najbardziej rozsądne.

A ja mysle, ze te okladki to moze byc pic na wode i tylko maja obrazowac czasy do jakich trafia Bruce i wzbudzac ciekawosc, a w komiksie juz, Batman bedzie w normalnym ubraniu probowal sie wtopic w otoczenie i znalesc wyjscie z sytuacji. To ma byc przeciez jedna fabula, a na 24 stronach nie da sie co numer originu kazdej tozsamosci pokazac i zachowac ciaglosc historii. Jak mowie, to tylko okladki, a w srodku licze na to, ze Batman bedzie za pomoca swoich umiejetnosci po prostu staral sie znalesc droge do domu, korzystajac z tego, ze juz w przeszlosci przeciez byli bohaterowie i ludzie ktorzy moga cos zrobic.

Łubudu

A ja podejrzewam inn? wersj?. Mo?e by? tak ?e w poszczególnych zeszytach b?dziemy spotyka? Bruce'a ju? wtopionego w otoczenie, w trakcie jakiej? akcji. A metodyczne szukanie drogi do domu tez jest dyskusyjne. Przecie? Morrison mówi? w wywiadzie o tym ?e Batman nie pami?ta dok?adnie swojej przesz?o?ci, ma tylko mgliste wspomnienie w?asnej Batma?sko?ci. I wracaj?c do cia?a, Morrison twierdzi ?e jest tylko jedno te które Supek wyniós? w Final Crisis, a Alfred potwierdzi? jego autentyczno??. Czy te które Dick umie?ci? w Lazarus Pit to podpucha czy mo?e tylko "pusta skorupa"? Grant mo?e jeszcze sporo namiesza?, tylko to jest pewne.
Posted on: 10 Luty  2010, 01:10:52

 
Cytat: Leon Kennedy w 10 Luty  2010, 00:11:13
Pozwoli?em sobie przenie?c cz??? postu Gamarta z forum DC, bo ukazanie tego w ten sposób wydaje si? najbardziej rozs?dne.

A ja mysle, ze te okladki to moze byc pic na wode i tylko maja obrazowac czasy do jakich trafia Bruce i wzbudzac ciekawosc, a w komiksie juz, Batman bedzie w normalnym ubraniu probowal sie wtopic w otoczenie i znalesc wyjscie z sytuacji. To ma byc przeciez jedna fabula, a na 24 stronach nie da sie co numer originu kazdej tozsamosci pokazac i zachowac ciaglosc historii. Jak mowie, to tylko okladki, a w srodku licze na to, ze Batman bedzie za pomoca swoich umiejetnosci po prostu staral sie znalesc droge do domu, korzystajac z tego, ze juz w przeszlosci przeciez byli bohaterowie i ludzie ktorzy moga cos zrobic.
Hehe jak jaki? czas temu czyta?em t? dyskusj? na forum DC to ba?em si? napisa? cho?by jednego posta w tym w?tku typu:"By?y gorsze rzeczy ni? R.I.P" bez obawy o zasztyletowanie w ciemnym zau?ku :)
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!