Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Rado

#16
Ja prawdopodobnie będę jechał pociągiem, więc musiałbym zobaczyć rozkłady, ale myślę, że na spokojnie też bym dojechał nawet na tę 11. Normalny dzień tygodnia, pociągi powinny jeździć bez problemu.
#17
The Batman / Wspólny seans "The Batman" w IMAX
11 Styczeń 2022, 20:09:38
Ciekawe czy to schronisko, w którym kiedyś spaliśmy wciąż istnieje? Pamiętam, że było niedaleko tego sklepu komiksowego na ulicy św. Marcina.
#18
Cytat: Juby w 31 Grudzień  2021, 12:18:34Moim zdaniem to błąd, na którym tracicie.

Moim zdaniem chyba też. Strona główna to atut, który powinien być wykorzystany, ale z drugiej strony nie znam statystyk klikania poprzez główną.

Cytat: Juby w 31 Grudzień  2021, 12:18:34choć Wojtek jeszcze się nie wypowiedział. Chętnie poznałbym jego zdanie.

Ok, przekaże mu, bo chyba tutaj nie zagląda za często.

Pomyślę o tym komiksspecu, ale jeśli o mnie chodzi, to nigdy nie chce po prostu czegoś wklejać bez komentarza. W grę wchodzi normalne udzielanie się w temacie.
#19
No to a propos relacji między postaciami, a konkretniej mam tutaj na myśli relacje z Alfredem, to bardzo podobał mi się "Batman Grave" wydany w 2021 roku. Dwunastoczęściowa maxi seria niezwiązana z obecnym status quo. Sporo mamy tutaj wymian zdań i myśli pomiędzy Bruce'em a lokajem. Do tego dużo bijatyki z bandziorami.
#20
Inne filmy i seriale / Ulubione kiczowate filmy
03 Styczeń 2022, 07:27:12
Nieco Lovecraftem to pachnie.
#21
Do tej pory chyba dwie osoby zadały jakieś pytania. Jedna w komentarzach na YT, a druga w prywatnej wiadomości na FB. Na oba udało się odpowiedzieć, z lekkim poślizgiem, ale jednak. Jakby ktoś miał jakieś kwestie do poruszenia, to tam chyba najłatwiej.

Świąteczno-noworoczny podcast wjechał na kanał. Dla wtajemniczonych info, że jeżeli nic się nie popsuje lub jakieś nieprzewidziane rzeczy się nie wydarzą, to następnym filmem będzie top 5 komiksów przeczytanych w 2021 roku oraz krótkie podsumowanie co się działo na kanale.

#22
O stronie i forum / Uwagi na temat strony i forum
31 Grudzień 2021, 10:56:49
Cytat: Juby w 17 Grudzień  2021, 11:24:20@Rado - wy i tak macie mniej wyświetleń niż moglibyście mieć, bo mam wrażenie, że w ogóle nie reklamujecie swoich materiałów z YT. Na twoim miejscu przy każdej publikacji nowego video, wrzucałbym je na forum (przecież jest do tego temat), a @kelen za każdym razem mógłby pisać newsa na głównej BC i wklejać video na komikspecu na którym ma konto. Sądzę, że z większą reklamą każdy z waszych filmów przebijałby tysiąc wyświetleń.

Kelen nie chce robić newsów na głównej. Na komiksspecu też nie bardzo ze względu na toksyczność. Wg statystyk to teraz zdecydowana większość wyświetleń pochodzi z Facebooka niestety lub stety. My skromne chłopaki jesteśmy i nie lubimy się chwalić, ale nie bronię żadnemu z was czasem gdzieś tam po koleżeńsku udostępnić, chociaż na swojej tablicy.

Nie chcemy też wszędzie spamować, ale ustaliliśmy, że będziemy co film na 1-2 grupach fejsowych udostępniać.

Szafa z Komiksami już chyba niestety nie działa w temacie od jakiegoś czasu.
#23
Po polsku muszą być czy whatever?
#24
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
31 Grudzień 2021, 10:41:28
Koszulka bardzo spoko, a skarpetki to chyba nawet te same dostałem.
#25
Cytat: Johnny Napalm w 10 Grudzień  2021, 13:15:49Z listy Jubego nie mam Sekty i Gotham Central. Do tego ostatniego za bardzo mnie nie ciągnie.

No to bierz czym prędzej "Sektę".

"Red Slash" to też mój ulubiony komiks z Zsaszem, ale pewnie dużą rolę gra tutaj sentyment z lat dziewięćdziesiątych. Musiałbym to sprawdzić dla pewności, ale zdaje się, że to był, nie tyle w TM Semic, co w ogóle ostatni Batman rysowany przez Breyfogle'a. A propos jeszcze Zsasza, to fajny jest o nim album z serii Batman Arkham - dobre historie, chociaż Red Slasha tam nie ma.

Cytat: MJ w 12 Grudzień  2021, 11:38:303.Śmierć Rodziny - Joker bez twarzy który odtwarza swoje najlepsze numery i sieje zwątpienie zaglądając w zakamarki umysłów Batrodziny -genialne.

Również bardzo lubię. Też mam przesyt Jokerem, ale tutaj jest on jakby taki trochę inny, nieco mroczniejszy bym powiedział. Jest kilka fajnych odniesień do poprzednich starć Batmana z klaunem. Rysunki Capullo mi nie przeszkadzają - wręcz przeciwnie. Zdecydowanie oprawa to dodatkowy atut.


Cytat: MJ w 12 Grudzień  2021, 11:38:304.Long Halloween / Dark Victory - Batman u szczytu swoich detektywistycznych historii . Jeśli ktoś zna lepszy komiks który przedstawia nam Batmana w roli detektywa proszę o niezwłoczne poinformowanie mnie o tym

Wydaje mi się, że run Paula Dini'ego by Ci się spodobał. Szczególnie pierwsza część jak jeszcze pisał jedno lub dwuzeszytowe historie. Pod względem detektywistycznym myślę, że Dini lekką ręką bije TLH. Omnibus Dini'ego wciąż dostępny.
#26
Inne komiksy / Wasze zdobycze komiksowe.
16 Grudzień 2021, 09:24:37
Poza komiksami z Nietoperzem ostatnio czytałem sobie Animal Mana, ale nie tego od Morrisona co wyszedł w naszym języku, ale tego Jeffa Lemire'a. Kupiłem, bo była okazja cenowa i nawet jest to lepsze niż się spodziewałem. To w końcu było jeszcze NEW52, więc nigdy nie wiadomo jak tam z poziomem. Nie wiem jak u Morrisona, ale u Lemire'a, to wszystko idzie nawet mocno pod horror i dobrze mi się to czyta.

Od jakiegoś czasu mam też fazę na wampiry w komiksach. Tutaj akurat czytam tylko to co wyszło w Polsce. Ostatnio przerobiłem "Dziki Ląd" i nie żałuję zakupu. Niezła historia i świetne rysunki. Moim topowym wampirzym komiksem jak na razie pozostaje "Jam jest Legion" i raczej trudno będzie to przebić. Chyba najbardziej porządne podejście do tematu krwiopijców. Graficznie dla mnie miodzio + duży format.

#27
O stronie i forum / Uwagi na temat strony i forum
16 Grudzień 2021, 09:10:55
Cytat: Q w 09 Grudzień  2021, 23:07:45Ale trzeba pisać, bo nawet jeśli nikt nie odpowie na wysłaną wiadomość, to nie oznacza, że nikt jej nie przeczytał.

Jasne, tyle, że ja nie widzę właśnie czy to ktoś przeczytał czy nie. To mnie zawsze bolało jeśli chodzi o teksty na stronie głównej. Mało, bo mało, ale na YT przynajmniej widzę, że ktoś to ogląda i da łapkę w górę.

#28
Fajna lista. Lubię czytać takie osobiste topki, a nie tylko ograne tytuły, które oczywiście też są fantastyczne, ale bardzo często się powtarzają.

Patrzę na swoją listę kilka postów wyżej sprzed prawie dziewięciu lat i stwierdzam, że dzisiaj jeszcze trudniej by było mi się zmieścić w dziesiątce tytułów. Musiałaby być to piętnastka.
#29
Tym tomem 28 też się w sumie zainteresowałem. Nie znam tej mini serii "Legends", a pozostałych dwóch numerów chyba nie mam nigdzie skolekcjonowanych.
#30
Możesz mieć rację z tym wzrostem. Wiem, że raczej już nigdy do roli nowego Batmana nie wybiorą niższego aktora, ale gdyby jednak tak się zdarzyło, to ciekawe czy z szafy wyjęliby wtedy strój Keatona do przymiarki?