Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Q

Aktualnie trwają prace na ścieżką dźwiękową do "The Flash". Kompozytor Benjamin Wallfisch prezentuje reżyserowi próbkę swojej pracy i przy okazji świętuje jego urodziny.

Tak jest odbierane te video zamieszone w sieci przez Barbarę Muschietti. Zwłaszcza, że ten początek brzmi jak coś pasującego do superbohaterskiego filmu.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Q, tam jest może ze 12 sekund, które brzmią jak fragment z tysiąca soundtracków z ostatnich 20 lat. W sieci mogą sobie je odbierać jak chcą, clickbaitowe nagłówki mogą robić z tego newsy dowoli, co nie zmieni faktu, że taka z tego próbka jakiegoś motywu, jak screen-shot czarnej klatki z filmu próbką trailera.

Juby

https://www.thewrap.com/ezra-miller-the-flash-reshoots/

Dokrętki dokrętek podobno udanego filmu. Ale teraz już podobno skończyli i post-produkcja jest na finiszu.

Juby

Nowa grafika promocyjna:



Do premiery pozostało 7-miesięcy, mogliby zaprezentować pierwszy plakat.

Crowridd

Grafika wygląda trochę jak plakaty horrorów z lat 80.

Juby

#170
Nie potrafią się zdecydować i właśnie opublikowano kolejne logo do filmu:



Disney mocno promuje swoje przyszłoroczne wakacyjne hity (GotG3, IJ5) pierwszymi plakatami i zwiastunami, a najszybszy człowiek na Ziemi (jak zwykle w przypadku Warnera/DC) jest spóźniony. Nikogo nie jara się kolejne logo, tu potrzebny jest teaser poster i kinowy zwiastun.

Juby

#171
Zabawy z datą premiery ciąg dalszy. Na szczęście tym razem w dobrą stronę (ale powyższe logo sprzed tygodnia już nieaktualne).
https://deadline.com/2022/12/the-flash-ezra-miller-theatrical-release-date-move-june-1235190095/

Miał być 23 czerwca (odwołanie do Batmana Burtona, który trafił do kin tego samego dnia), ale chyba zrozumieli że lipiec jest tak mocno obstawiony, że już w drugi weekend film zanotowałby spory spadek przychodów.

Kostium drugiego Flasha przerobiony ze stroju Keatona:



Leon Kennedy

Luty za pasem i w końcu ten trailer nam dadzą!!! Ile na niego trza było czekać, to jestem wręcz zszokowany.

Juby

Premiera zwiastuna z okazji Super Bowl (13 lutego) wciąż jest nieoficjalną informacją. Może się ona okazać nieprawdą. Ja naprawdę nie wiem jak oni chcą reklamować ten film po niedawnych wydarzeniach i czy nie lepiej byłoby go zamknąć w szafie na wieki.

Nowa grafika ze spojrzeniem na drużynę bohaterów filmu:



Leon Kennedy

Nie, nie i jeszcze raz nie. Kolejny nakręcony już film ma iść w odstawkę, bo DCEU zostało zaorane? Nigdy. Ezra również w ostatnim tygodniach zrobił się bardzo cichutki. Więc i przez niego film nie powinien już na tym etapie zostać wywalonym. Zresztą większość osób i tak o tych jego problemach pewnie nie wie, albo jak ja ma na to wywalone. Ja chcę dobry film i niech to będzie jego ostatni występ albo i nie, na to też mam już wywalone. Więc powtórzę ja che tylko dobrego filmu, a nie jakiś kolejnych kasacji gotowych prawie projektów.

Juby

Zabawka dająca lepsze spojrzenie na nowy strój Keatona:



Ktoś zrobił też fotoszopkę jak może się on prezentować w samym filmie:



Szkoda, że nie zostawiono żółtego pasa, uważam że dobrze on kontrastował z czarną resztą.

Coś nie widać aby mieli ruszyć z kampanią. Universal już kilka dni temu potwierdził spot SuperBowl i pełny trailer do Fast X (na 10 lutego), a to ostatnia duża premiera tego lata poza Flashem, która nie jest jeszcze reklamowana chociaż jednym plakatem, lub zwiastunem. Nie żebym nie mógł się go doczekać, bo nie planuję oglądać (tak mi dopomóż Bóg!), ale na lepsze spojrzenie Keatona chętnie bym zerknął, choćby na nieruchomym zdjęciu.

Juby


Leon Kennedy


Juby

#178
https://comicbookmovie.com/the-flash/the-flash-has-completely-changed-its-ending-and-replaced-all-those-cameos-as-dcu-reboot-beckons-a200296

^Nie czytam ze względu na ostrzeżenie o spoilerach (i tak się już naciąłem na dwa), ale wygląda na to, że zakończenie filmu zmieniono pod nowe "DCU Gunna". Podobno w styczniu miały miejsce kolejne dokrętki.

Trailer w niedzielę. Ma trwać 2 minuty i 25 sekund, więc to chyba będzie pełna zapowiedź, a nie teaser.

Leon Kennedy

Na końcu pewnie i Batmana Keatona wymarzą razem z Supergirl, która dostanie nowy casting, szkoda 🙁 Ciągle jestem zły na to co z Michael najpewniej będzie. Dać i zabrać. Warner ostatnio bardzo w to umie...