Aktualności:

"Batman Knightfall: Prolog" w sprzedaży od 27 kwietnia.

Menu główne

Batgirl (2023, HBO Max)

Zaczęty przez Juby, 20 Lipiec 2021, 11:25:46

Rado

Cytat: newtime w 27 Lipiec  2021, 13:14:16wybierają aktorke która według ich jest najlepsza

Czasami pewnie i tak jest, ale z tego co czytam/oglądam o kulisach castingów, to często jest tak, że wybierają najlepszą aktorkę czarnoskórą. Nie najlepszą z najlepszych lecz najlepszą z czarnoskórych bądź innych ras w zależności od postaci. Z góry mają narzucone, że aktor nie może być biały, choćby był najlepszy i urodzony do danej roli. Taki reverse rasizm.

newtime

Tak czy inaczej uważam ze jesli kolor skóry danej postaci nie jest ściśle powiązany z jego historią jak np Black Panther czy Capitan Ameryka to na prawde nie ma znaczenia kogo w tej roli będzie widział reżyser. Rude włosy nijak sie mają do tego kim jest Batgril wiec i ta zmiana mnie nie rusza. Nie plakał bym tez jeśli Bruse Wayne były by blondynem, no bo co to tak naprawdę zmienia?

Leon Kennedy

Ponoć J. K. Simmons prowadzi negocjacje odnośnie jego powrotu do roli Gordona!

Juby

@Leon, ile razy Lelek cię prosił, żebyś podawał źródła? :-\

J.K. Simmons In Talks To Return As Commissioner Jim Gordon For HBO Max Feature

Czyli obsadzają Barbarę tak, że aż chciałoby się do niej dodać Jamesa Gordona z The Batman, ale zamiast tego negocjują powrót Simmonsa, który bardziej pasowałby na dziadka głównej bohaterki? Eh, Warner Bros... ::)

Cytat: Mr.G w 27 Lipiec  2021, 12:27:56Gdyby jeszcze miało to być powiązane z The Batman, to trzeba by ten wybór potraktować jako naturalną konsekwencję obsadzenia Gordona, ale z tego co się orientuję, to film o Batgirl idzie bardziej w kierunku tego czegoś, co został z DCU. A może jest w jeszcze innym uniwersum? Eh.
No właśnie nie wiadomo co to ma być. Jeszcze tydzień temu mówiło się o nowym Gordonie i odcięciu od DCEU, ale rzekomo Warner wciąż chce, aby zagrał tutaj Michael Keaton, w którego świecie Gordonem był nieżyjący już Pat Hingle. Teraz okazuje się, że jednak chcą Simmonsa, czyli może jednak Batgirl zostaje w DCEU..? Oh, coś czuję, że The Flash wcale nie uporządkuje tego burdelu, tylko jeszcze bardziej w nim namiesza. ;D

Cytat: newtime w 27 Lipiec  2021, 13:14:16Ja tutaj nie widzę zadnej poprawnosci politycznej, wybierają aktorke która według ich jest najlepsza, Barbara to nie rude włosy i biała cera a charakter oraz jej historia wiec wszystko jedno jak będzie wyglądac 
Z jednej strony - pełna zgoda. Z drugiej - czym zrobiła takie wrażenie, że wybrano ją - dziewczynę, której jeszcze dwa miesiące temu nie można nawet było nazwać aktorką (jej pierwszy film zadebiutował na początku czerwca 2021) - a nie trzy pozostałe, znacznie bardziej doświadczone kandydatki? Poza tym, nie kolorem skóry, ale charyzmą i manierami w ogóle nie pasuje do mojego wyobrażenia o Barbarze Gordon.

Cytat: Rado w 29 Lipiec  2021, 10:34:52(...) z tego co czytam/oglądam o kulisach castingów, to często jest tak, że wybierają najlepszą aktorkę czarnoskórą. Nie najlepszą z najlepszych lecz najlepszą z czarnoskórych bądź innych ras w zależności od postaci. Z góry mają narzucone, że aktor nie może być biały, choćby był najlepszy i urodzony do danej roli. Taki reverse rasizm.
Pewnie bywa i tak, ale w tym przypadku akurat tak nie było, bo przecież poza Grace kandydatkami były jeszcze dwie białe dziewczyny i latynoska.

Cytat: newtime w 29 Lipiec  2021, 21:09:04Tak czy inaczej uważam ze jesli kolor skóry danej postaci nie jest ściśle powiązany z jego historią jak np Black Panther czy Capitan Ameryka to na prawde nie ma znaczenia kogo w tej roli będzie widział reżyser. Rude włosy nijak sie mają do tego kim jest Batgril wiec i ta zmiana mnie nie rusza. Nie plakał bym tez jeśli Bruse Wayne były by blondynem, no bo co to tak naprawdę zmienia?
Ponownie zgoda (a blond-Wayne już był, Val Kilmer w 1995 roku ;)). Niemniej, takie zmiany wizerunków postaci bardziej do mnie przemawiają, gdy nie widzę lepszych kandydatów, a tutaj Imho były.

I na koniec ciekawostka o adaptowaniu rudowłosych postaci z komiksów/ gier/ kreskówek. Jest tego znacznie więcej niż w memie.
https://boundingintocomics.com/2020/12/15/every-single-redheaded-comic-book-character-that-has-been-race-swapped/


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Cytat@Leon, ile razy Lelek cię prosił, żebyś podawał źródła? :-\

Nie wiem... Dwa? 😆 Następnym razem postaram się zapamiętać...😁

Juby

Przyszła Batgirl na premierze The Suicide Squad."Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

No ładnie, ładnie, ale kto źle wygląda na tych fotkach? Tak czy siak rude włosy widzę nietoperku.

Juby

Dla przypomnienia - Batgirl sprzed czterech lat w filmie The Lego Batman Movie:Nie przypominam sobie, żeby wtedy ktoś miał z tym problem.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy


Juby

#24
Pytanie tylko który? Najpierw była mowa o Keatonie, później o Afflecku (jeśli film ma być częścią DCEU), a może będzie to ktoś nowy? Może potwierdzą coś na jutrzejszym DC Fandom...

Potwierdzono, że Barbara Gordon będzie miała rude włosy i zaprezentowano pierwszy concept-art, który zapowiada klimatyczne Gotham."Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Piękna sprawa z tymi rudymi włosami 😃🥰

Juby

Brendan Fraser zagra Fireflya w Batgirl

Ależ dziwny casting. Ale lubiłem tego aktora, więc cieszę się, że jego kariera pomału się odbudowuje (gra też w nowym filmie Scorsese). Oby zrzucił trochę ciałka do tej roli.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

Specjalnej metamorfozy bym nie oczekiwał. Na pewno nie będzie w zbliżonej kondycji jak w "Mumii", co najwyżej jak w "Trust", bo problemów zdrowotnych nie przeskoczy.

Ale ten casting intryguje. Podobno też rozmowy były z Sylvestrem Stallone.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Fajnie, ma się do gościa sentyment po Mumii. Do tego te wszystkie jego problemy. Angaż do szalonego serialu jakim jest Doom Patrol na pewno trochę pomógł w odbudowie kariery, przypomniał o nim. A teraz widać, że dostaje kolejne ciekawe propozycję.

newtime

Z tego co rozumiem to powrót j k simmons nie został oficjalnie potwierdzony? Mam nadzieje ze film będzie sie rozgrywać w uniwersum Batmana Pattinson, świetnym pomyslem było by zrobić mini uniwersum batmana, gdzie mogliśmy by dostawać filmy oraz seriale( zapowiadane nowe Gotham Central ) z bat rodziną oraz innymi postaciami z miasta Gotham , które mogły by się ze sobą raz po raz spotykać i to na razie bez reszty uniwersum Dc