Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: The Brave and The Bold

Zaczęty przez Q, 03 Kwiecień 2008, 22:46:20

8azyliszek

No nie! Pomys?y twórców na tresery nie maj? ko?ca i s? coraz bardziej pozytywnie odjechane. W najnowszym odcinku - 3x9 Bold Beginnings! - Batmanowi towarzyszy... Kosmiczny Duch! Superbohater znany ze starych kreskówek Hanny-Barbery. A? si? ?ezka w oku kr?ci bo przypomnia?em sobie jak kiedy? jako dzieciak ogl?da?em czasem t? bajk? w polskiej TV razem z Jettsonami czy Psem Huckelberym.

Natomiast g?ówna historia jest s?absza od poprzedniej (ale przecie? co tydzie? nie mo?e by? Superman) ale niez?a. Green Arow, Plastic Man i Aquaman tkwi? w niewoli Mr Freeza, czekaj? na ratunek i opowiadaj? sobie jak pierwszy raz spotkali Batmana. Oczywi?cie jest sporo ?miechu przy historii O'Braiena - Plastic Man w super formie. Pokazano te? pierwszy raz s?ynnego bia?ego konika morskiego na którym je?dzi m?ody Aquaman (którego opowie?? ci?gle przerywa Zielona strza?a :)) Nie spodoba? mi si? tylko wizerunek Mr Freeza ale taki urok stylistyki Golden Age.

(A)nonim

Wczoraj przypadkiem trafiłem na CN na odcinek nawiązujący do starej serii Hanny Barbery, gdzie bohaterowie różnych kreskówek brali udział  w wyścigu. Tutaj ścigały się dwie drużyny, dobrych i złych, każdy z oryginalnym pojazdem i nie było kompromisów. Po raz kolejny ten serial mnie zaskoczył.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Teasery ostatnich odcinków rzeczywiście są świetne, szkoda tylko, że główne historie nie są już tak zaskakujące. Ostatnio w ogóle tylko na iTunes są premiery nowe odcinki, tak więc brakuje informacji czy też zapowiedzi nowych odcinków, a szkoda bo niektóre z nich tak jak wcześniej wspomniany "Triumvirate of Terror!" zasługują na więcej.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

@UP
No właśnie. Jutro w sieci będzie nowy odcinek (mam nadzieję) a ja nie mam pojęcia o czym. Tytuły nowych odcinków pojawiają się na BatCave z opóźnieniem niestety.

Q

Ostatnio odcinku maja premiery na iTunes, Amazon etc. i niestety nie są w żaden sposób promowane. Tak więc nie ma ani zdjęć, klipów, czy też tak podstawowych rzeczy jak opis.

Co do premiery nowego odcinka, to przez moment na Wikipedii była informacja:
CytatDial H for HERO!" July 15, 2011 (iTunes)
Teaser: Batman and Swamp Thing team up to keep Killer Croc from flooding all of Gotham.
Main Plot: Batman teams up with young Robby Reed, wielder of the H-Dial, to defeat the Parasite.
ale szybko ją usunięto, co może świadczyć o tym, że była nieprawdziwa, tak więc nic nie wiadomo.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

Zobaczymy już jutro. Zresztą pojawienie się Killer Croca nie było by takie złe. W końcu w BtBatB pojawili się wszyscy klasyczni wrogowie Batmana oprócz właśnie KC i Szalonego Kapelusznika.

Q

Killer Croc pojawił się w małej roli w odcinku "Night of the Batmen" - http://www.batcave.stopklatka.pl/index_tbatb.php?id=anim/b_brave56

Szalony kapelusznik przemknął w tle w takich odcinkach jak: "Day of the Dark Knight", "Legends Of The Dark Mite," "Mayhem Of The Music Meister," i "Chill Of The Night", jednak w odróżnieniu od epizodu z Killer Crocie, Mad Hattera nie odegrał żadnej roli w wymienionych odcinkach.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

Gdzieś chyba był też Clayface ale nie mogę sobie przypomnieć odcinka. No i wykrakałem - nie ma dziś nowego odcinka choć przez te 5 tygodni co tydzień był w sieci. Szkoda, będę musiał zaczekać kolejny tydzień.

Kolejne odcinki nie mają, żadnej promocji ale ważne, że są. Ja bałem się, że serial zostanie skasowany. A tak jeśli chociaż ten sezon dojdzie do końca to BtBatB będzie miał więcej odcinków niż The Batman z WB.

Q

Clayface pojawił się w odcinku "Joker: The Vile and the Villainous".

Co do samego serialu, to już wcześniej zapowiedziano, że 3 sezon będzie ostatnim i już wszystkie odcinki są podobne gotowe.  Fakt, że odcinku miały ostatnio premiery na iTunes jest raczej tym spowodowany, ze już nie wiele ich pozostało, a według wcześniejszych zapowiedzi nowe docinki miały mieć premiery na CN amerykańskim nawet na początku 2012 roku. Już nawet w przypadku wcześniejszych sezonów niektóre odcinki np. szybciej wyemitowano w Polsce, a inne miały swoje premiery w telewizjach kanadyjskich czy Brytyjskich.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Wygląda na to, że ostatnie odcinki serialu zostaną wkrótce wyemitowane w Anglii:

Powerless! - July 29, 2011
Crisis 22,300 Miles Above Earth! - August 1, 2011
Four Star Spectacular! - August 1, 2011
Mitefall! - August 2, 2011

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Batman:_The_Brave_and_the_Bold_episodes
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Drawski

Liczę że ostatni odcinek tej zacnej kreskówki zmiażdży nas. Liczę na wszystko co uwielbiam w tym serialu - nawiązania, dystans, humor, ale i miejscami trochę mroku, śledztwa, i oczywiście innych superherosów DC Universe. Fajnie by było gdyby przedłożono czas ostatniego epizodu na chociaż 30 minut. Spodziewałem się shitu po zapowiedziach, a dostałem świetnie zrobiony serial. Wolę jednak aby nadchodzący serial z Batmanem w CGI pójdzie w mroczną i poważną tonacje. W końcu trzeba mieć do oglądania jakiś serial ;)

Q

Tytu? ostatniego odcinka sugeruje wyst?p Bat-Mite'a czyli powinno by? dobrze.

Kolejny serial z Batmanem ma by? mroczny, czyli te? zapowiada si? dobrze.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rexio

Batman : The Brave and The Bold ma wiele atutów. Porównajmy np: JL do tego serialu , w JL wersja kiedy Batman , WonderWoman i Superman siedz? w barze i rozmawiaj? , lub graj? z reszt? Ligi przeciwko z?oczy?com w baseball ( bejsbol ) ,  nie ma szans  w JL tak samo jak w innych serialach z Batman'em. W dodatku Batman czasami lubi za?artowac sobie w tym serialu , nie bior?c ju? pod uwage odcinka : " trzy razy Batman " w którym to Batman zostaje " pokrojony " na trzy kategorie :
- t??yzn? fizyczn?
- inteligencje
- lenia ( inaczej nazwac chyba sie go nie da )

W dodatku nie które odcinki wnosz? do serialu humor i os?upienie ,  8) a wszyscy pewnie kochamy ten serial ?e pokazuje nieco weselsz? stron? Nietoperka.


Drawski

Ten le?, to dla mnie playboy'owska cz??? Bruce'a, wymieszana z innymi wadami.

Leon Kennedy

Cytata wszyscy pewnie kochamy ten serial że pokazuje nieco weselszą stronę Nietoperka.

Oj wątpię, aby wszyscy byli z tego zadowoleni.

Cytattrzy razy Batman

Już wspomniałem i powtórzę raz jeszcze, zajebisty odcinek :D