Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

!!!SPOILER!!! Zakończenie

Zaczęty przez Adriann, 01 Listopad 2011, 19:05:05

Adriann

Więc,właśnie zobaczyłem zakończenie gry..odszedł Joker i co dalej? Wiecie czy planowana jest jakaś kontynuacja?
Bez Jokera jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Pozatym co sądzicie o zakończeniu? Wg mnie słabe..zawiodłem sie na postaci Hugo Strange..a jakie są wasze opinie

Rexio

Z pocz?tku by?am uprzedzona co do tego zako?czenia. No bo HEJ ! W ko?cu ginie Joker ! Samo to ?e Joker w ko?cu oddaje ducha,( ale z t?d te? pytanie w mojej g?owie: kto b?dzie g?ównym przeciwnikiem w kontynuacji-je?li w ogóle b?dzie ) z kolei to ?e Batman wynosi go z tego budynku na oczach zbirów, Harley, a potem glin, ale to ?e gacu? ni z tak ni owak odchodzi sobie nie wiadomo gdzie, po tym jak k?adzie swojego najwi?kszego wroga na masce policyjnego pojazdu ? - totalna klapa  :-\. Samo CdAction dosy? ostro oceni?o zako?czenie:
Cytat...Jednak tym co ostatecznie zdecydowa?o o ni?szej ocenie, by?o...skopane zako?czenie fabu?y...
...By?o wi?c tak, jak gdyby Rocksteady zabrak?o tchu na samym finiszu albo niektóre w?tki i postacie w ostatniej chwili przeniesione zosta?y do trzeciej cz??ci serii.
Cytat...tylko na podstawie rzeczywisto?ci gry sam wymy?li?em zako?czenie, które usatysfakcjonowa?oby graczy znacznie bardziej.
[CDA]
Odno?cie do "lepszego zako?czenia", bez przesady nie s? bogami, ale z drugiej strony twórcy powinni wzi?? sobie to do serca. Bo nie tylko nasz polski CDA wys?a? taki pocisk w stron? autorów, ale i zagraniczne czasopisma, recenzje czy nawet gracze i fani. Takim przyk?adem jest recenzja z Hyper'a, mo?e nie powiedzieli w prost " zako?czenie jest do d***" ale te ich "... no có?..." powiedzia?o mi wszystko. Je?li Joker mia?by po raz kolejny wyst?pi? w kontynuacji, nie wyobra?am sobie tego ! Oh, z martwych wstanie trzeciego dnia ? A mo?e wskrzeszenie w jamach ?azarza ? Albo to by?a tylko kolejna podróbka Jokera ?!?

Po prostu moim zdaniem, zako?czenie jest skopane i totalnie nie klimatyczne.

franek

Sam widziałem recenzje Hyper TV i to ich "no cóż" wzbudziło we mnie niepokój.


Show Must Go On!!!

Adriann

#3
No ale kto przebije Jokera? Myślę że nie ma szans na kontynuację
Znalazłem jeszcze coś ciekawego:

pingoo42

W dlc "Zemsta Harley Quinn",w Hucie(tam zakwaterowala sie Harley i jej zbiry),widzimy plakat "Custom Labs".

Jak wiekszosc fanow wie,"Custom Labs" w komiksach pozwolilo na stworzenie klona Supermena:Superboya.

W filmie animowanym "Batman Beyond:Return of the Joker",Joker wykorzystal technologie "Custom Labs"by zaszczepic samego siebie w ciele Tima Drake'a.

Mozna sie domyslec ze w kontynuacji gry Batman Arkham City,Harley bedzie chciala ozywic Jokera za pomoca tej technologii,co moze nawet jej sie uda    ;)
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

JaRo II

 Ja z kolei uważam, że zakończenie jest bardzo dobre. Mocne, mroczne i przygnębiające. Śmierć Jokera jest świetna, taka w jego stylu. Ostatnia rozmowa Batmana z Jokerem zapada w pamięć i do tego żałobna piosenka Jokera w trakcie napisów końcowych. Joker odszedł w wielkim stylu, zakończenie uważam za bardzo dobre.
Poza tym serii tej przyda się odpoczynek od Jokera, no bo ileż razy można korzystać z jego usług. A kto go godnie zastąpi? Batman ma na tyle bogatą galerię przeciwników, że ze znalezieniem następcy nie powinno być najmniejszego problemu.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Leon Kennedy

Zakończenie jest świetne, nawet jeśli Joker w końcu jakoś przeżył czy pojawi się klon, to zrobiło o no na mnie piorunujące wrażenie w stylu to oni serio się na to odważyli? I to miejsce, pierwsza klasa! Brawo Rocksteady.