Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Thor

Zaczęty przez Maxie Zeus, 07 Marzec 2008, 15:13:00

Maxie Zeus

Chris Hemsworth (Kirk z najnowszego 'Star Treka') najprawdopodobnie.

Kadaver

Bardziej by pasował Mike OHearn.

Maxie Zeus

Paker z aryjską urodą nie wystarczy :P Tu potrzeba jeszcze talentu aktorskiego.

Kadaver

#18
Hemsworth go ma? Nie widziałem z nim żadnego filmu,więc się pytam.

Maxie Zeus

Też nie widziałem, więc powiedzieć nie mogę czy ma talent.
Ale mam taką nadzieję.. bo już wystarczająco dużo MARVELowskich shitów się naoglądało :P

(A)nonim

Z tym wyglądem to chodziło mi o Lokiego.
Posted on: 19 Maj  2009, 22:50:51

 Do postu z tematu Isild:

No czytało się trochę i na pewno jeszcze sporo się przeczyta. Najnowsza historia wciąga niesamowicie, zresztą przed chwilą przeczytałem #602. Kocham mieszanie różnych konwencji, a przeniesienie Asgaardu do Oklahomy dało nam mieszankę Przystanku Alaska, fantasy i superhero i to w najlepszym wydaniu, bez przesady z którejś strony. Szukanie awatarów też było świetne, kocham motywy z bogami ukrytymi w ciałach śmiertelników (Czasy Kłopotów np.) i nie rozumiem jak tak genialny pomysł z Lokim może kogoś oburzać. A co do Lokiego właśnie (który jest jednym z moich ulubionych marvelowskich łotrów) chyba nigdy nie była tak rozwinięta i czekam co zły bóg jeszcze wymyśli (a jak ostatnio pokazał Hoodowi kto tu rządzi, cudo). No i żałuję że już wrócił do dawnej postaci bo potencjał ta zamiana miała niesamowity. A niedługo czeka nas prawdopodobnie konfrontacja któregoś z Asów z Doomem, więc będzie tylko lepiej.

Co do filmu mam nadzieję że wyjdzie z tego epicka saga z silnie baśniowym klimatem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Hemsworth oczywiście nie jest Jamesem T. Kirkiem w nowym Star Treku, tylko gra epizod jako ojciec Jamesa... miał krótką rolę, ale zapadł w pamięć - miał mocną scenę, także wierzę że jest dobrym wyborem. Tym bardziej, że ufam Marvelowi bo odkąd sami zabrali się za swoje filmy nie popełniają castingwych błędów, a filmy są na bardzo wysokim poziomie.

Do obsady dołączyła także Natalie Portman, które udowadnia po Star Warsach, V i Thorze, że rzeczywiście czuje fangirlowy klimat. Portman zagra pielęgniarke, którą będzie łączyć uczucie z Thorem. Głośne są też plotki, jakoby Jessica Biel miałaby zagrać jedną z ról łączonych z mitycznym światem Asgardu. Mimo, że nie specjalnie potrafi grać to byłby to prawie bezbłędny casting - mało aktorek ma ciało takie jak ona, mianowicie idealnie nadające się do roli twardej wojowniczki plus ładną buzie.

isild87

A ja mam nadzieje ze nie schrzania mi najlepszego wroga Thora,czyli Lokiego,to zawsze zarowno w mitologii jak i w komiksie byl moj ulubiony czarny charakter  ;)
Hmm,ten caly Tom Hiddleston moze byc,ma cos takiego niepokojacego w oczach,ale poki co - poczekamy na efekt koncowy.

(A)nonim

CytatMimo, że nie specjalnie potrafi grać to byłby to prawie bezbłędny casting - mało aktorek ma ciało takie jak ona, mianowicie idealnie nadające się do roli twardej wojowniczki plus ładną buzie.
Nie, nie. Właśnie z twarzy to ona się nie nadaje na Sif, tym bardziej na Amorę. W jej rysach w ogóle nie widzę nordyckiej piękności.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Czy kto? oprócz mnie widzia? 4 minutowy zwiastun przedstawiony na tegorocznym Comic-Conie? Prezentuje si? to wszystko do??... dziwnie. Wszystko wskazuje na to, ?e przez wi?kszo?? filmu Thor nie b?dzie mia? swoich mocy, nie wiem jak wam, ale mi to si? nie bardzo podoba, jak równie? to, ?e
Spoiler
Odin ginie prawdopodobnie gdzie? na pocz?tku!
[Zamknij]
Sam wygl?d dobrze wkomponowa? si? w styl, który prezentuj? pozosta?e filmy z pod znaku Marvela i wida? ci?g?o?? pomi?dzy kolejnymi ods?onami, ale jak to si? odnosi to Thora? Sam nie wiem, bo przyznam si? nie jestem wielkim fanem tej serii.

Ale widzia?em w tym wszystkim sporo plusów. Zw?aszcza Chris Hemsworth - facet naprawd? przej?? si? zagraniem nordyckiego boga i rzeczywi?cie tak wygl?da. Jest olbrzymi i b?dzie dobrze akcentowa? ró?nic? w sile pomi?dzy nim a Starkiem czy Rogersem, z reszt? ju? nie mog? si? doczeka? na filmowy pojedynek w pe?ni silnego Thora i Hulka. Szczerze mam nadziej?, ?e Chris otrzyma wi?cej szans do grania w filmach akcji, bo ma zadatki na prawdziw? gwiazd? i to na miar? Arnolda i Sylvestra, a nie obecnych gwiazdeczek. W filmie powinno te? by? sporo akcji, zw?aszcza w ko?cówce, a zaprezentowany "robo-blaszany-stwór"(?) wygl?da kosmicznie i powinien by? odpowiedzialny za epick? ko?cow? walk?. Aha no i b?dzie te? sporo Natalie Portman ;)
Posted on: 31 Lipiec  2010, 20:33:51

 btw. z racji, ?e nie ma tematu o Avengers i troch? za szybko, ?eby go tworzy?, to tutaj si? was spytam: co s?dzicie o zmianie Nortona na Marka Ruffalo? Ja z góry by?em sceptyczny, bo uwielbiam Nortona, ale Ruffalo to ca?kiem niez?y wybór... mo?e nie na Bannera ale z drugiej strony to ?wietny aktor. No i jestem zadowolony z obsadzenia Jeremego Rennera w roli Hawkeye'a. Nie mam zielonego poj?cia o tej postaci, ale Renner by? ?wietny w Hurt Locker i powinien si? sprawdzi? w kinie przygodowym.

Maxie Zeus


LelekPL

tutaj trailer o którym mówiłem. łapcie póki gorący (póki go nie zdejmą):
http://www.youtube.com/watch?v=w_FRzWNh2sM

Maxie Zeus

Trailer nawet nawet.. Oby tylko nie wyszło z tego kolejne Dragonball: Evolution.

LelekPL

#28
Nie no proszę Cie, nie ma szans na taki szajs jak DB: Evolution. Za tamtym filmem nawet przed premierą nic nie przemawiało - obsada, trailery, wieści z planu i fotki - wszystko prezentowało się tragicznie, i nie trzeba było wyroczni, żeby przewidzieć ostateczny rezultat.
Tutaj mamy odpowiednich ludzi, zwiastun do mnie może nie przemawia jakoś mocno, ale na pewno nie oczekuje niczego nawet w przybliżeniu tak ch*** jak Dragon Ball Evolution.

Leon Kennedy

Jest zwiastun!! Muszę przyznać, że przed jego wyjściem nie byłem nawet w najmniejszym stopniu nakręcony na ten film... Pomogło w tym to, że mało wiem o tym kolesiu, a komiksu nigdy nie czytałem. Zwiastun jednak mnie nakręcił i do kina chyba się wybiorę.

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=72201