Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Roy_v_beck

Do mnie dzisiaj przyszedł Joker. Co tam można o tym wydaniu powiedzieć? Ja w sumie nic nie mogę, bo komiks znam jak własną kieszeń. Tłumaczenie jest porządnie wykonane, koniec końców pan Sidorkiewicz nie pierwszy raz komiks superbohaterski tłumaczy. Niektórych tekstów dalej nie rozumiem i nigdy pewnie nie będzie wiadomo, co one oznaczają. W paru miejscach mogło być lepiej, są nie raz spore odstępstwa od oryginału, ale... fajnie się czyta, fajnie się ogląda. Prawidłowo wydany komiks. Na pewno wart swojej ceny.

XIII

Jest jakiś wstęp autora lub galeria okładek?

Roy_v_beck

No nie. W oryginale nie było to i tu nie ma. A inne okładki oprócz tej, która jest na okładce to nie powstały do tego komiksu.

kelen

Okładek było więcej, gdy komiks był jeszcze formowany jako mini seria.



Kujaw

Do mojej kolekcji doszła ciekawa rzecz, mianowicie zestaw materiałów prasowych z "Arkham City".  Ot, takie ciekawostki, ale całkiem interesujące.
Zawartość można zobaczyć w tym filmie:
http://www.youtube.com/watch?v=UunOvdgx0LM&feature=player_embedded

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Jak zdobyłeś, to dobre pytanie :D

Kujaw


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Juby

Aby godnie iść na premierę TDKR zamówiłem sobie koszulkę z logo Batmana do filmów Nolana i właśnie do mnie przyszła. Dwa tygodnie temu mówiłem bratu, że zapewne tylko moja koszulka (bo zamawialiśmy koszulki w 7-8 osób) na pewno zostanie źle wydrukowana, bo ja zawsze mam pecha. Szkoda, że nie założyłem się o jakąś kasę, bo jak zwykle miałem pecha. :(




Tak więc do mojej kolekcji dołączyła koszulka, w której jakiś geniusz poza umówionym logo nietoperza na czarnym tle dodał do obrazka ramkę (wygląda fatalnie). >:( Oczywiście jest z dobrego materiału a nadruk wykonany bardzo dobrze, ale nie tego chciałem za swoje 35 zł!

Może spróbuje gdzie indziej do premiery TDKR skombinować taką koszulkę, ale tym razem zaznaczę: "bez obwódki"...

franek

Ja tam bym się nie przejmował. Ja i tak nie lubię tego loga ale nie ma powodu do popełniania samobójstwa XD


Show Must Go On!!!

Juby

Nie lubisz loga Batmana?


Tzn. Sam wolę wersję w żółtej elipsie (mój ulubiony znak, to ten z plakatu pierwszego Batmana), ale tak jak już pisałem, to miała być koszulka specjalnie na premierę TDKR.
Poszukam innego, tańszego miejsca, gdzie można taką zamówić do zrobienia (albo poszukam po sklepach gotową koszulkę do któregoś z Batmanów Nolana), a jak nie znajdę to trudno, pójdę w takiej...

kelen

Masz nieładny błąd ortograficzny w Twoim niegrzecznym obrazku :-(

Juby

kelen posądzasz mnie o ten błąd? ;) Obrazek jest z google, ja wiem jak to się pisze!

franek

To ostatnie słowo powinno być napisane przez CH


Show Must Go On!!!

Juby


kelen

Do kolekcji doszedł HC, który w Stanach jest już wyprzedany. A zakupiłem sobie go na Allegro (mam nadzieję, że nie zgarnąłem go komuś z forum :D)