Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

daniello32

Na święta chciałem sprawić sobie prezent :D:
http://komikslandia.pl/pl/p/Batman-The-Long-Halloween/2952
Zamawiał ktoś z Komikslandii? Ile mniej więcej czasu będę musiał czekać na przesyłkę?

kelen

A nie lepiej kupić taniej? ;)

http://www.kulturopolis.pl/?1785,batman-the-long-halloween

Chyba, że zależy Ci akurat na tamtym wydaniu.

daniello32

Trafiłeś, bo właśnie chce wydanie z tamtą okładką :D

Rado

#258
Cytat: kelen w 28 Listopad  2011, 21:40:10
Do kolekcji doszedł HC, który w Stanach jest już wyprzedany. A zakupiłem sobie go na Allegro (mam nadzieję, że nie zgarnąłem go komuś z forum :D)



Nie szkoda było Ci kasy? Zakładam, że wcześniej kupiłeś polskie wydanie, które jest w sumie okrojone, ale jednak...

kelen

Znaczy polskie wydanie już mam, to jest wydanie ze Stanów. Kasy mi szkoda nie było, bo ta połowa, której w Polsce nie ma jest bardzo fajna, a poza tym, jak już mam pozostałe części historii Morrisona w Batmanie w HC to tu nie chciałem mieć wyjątku.

Corso

Fakt, że SC jest na pęczki, natomiast HC to tylko na eBay można znaleźć. ;)
Ja jakiś czas temu zakupiłem równie ciężko dostępne "Powrót Mrocznego Rycerza" oraz "No Mans Land Vol. 3-4". Generalnie polecam całą serię. :D











"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Lepiej powiedz ile dałeś za polski "Powrót" :P

Corso

Chyba około 80zł, nie mało lecz one chodzą teraz po 100-120zł. Trafił mi się egzemplarz w stanie idealnym. Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

No to faktycznie nieźle Ci się trafiło, bo ta, zauważyłem, że za minimum stówę i więcej schodzą.

Deuce

Corso, gdzie uda?o Ci si? znale?? 3 No Man's Land ? Ja mam 4 i 5, a chcia?bym jeszcze Vol. 3, ale nigdzie nie mog? dorwa?. Jak ju? gdzie? znajd?, to po z?o?eniu zamówienia okazuje si?, ?e jest niedost?pny. Je?li pami?tasz, to podaj te? cen?. Z góry dzi?ki.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Corso

#265
Dostałem na "aledrogo", w multiversum itp. sklepach już nie dostaniesz tomów 3-4. Pozdrawiam.

Post Merge: 05 Grudzień  2011, 10:52:53

Grudzień to okres świąteczny ściśle związany z prezentami. :D Mimo, że do wigilii jeszcze trochę czasu mamy, to już sobie mały prezencik sprawiłem. ;) Rysunki są niezwykle klimatyczne. :)








"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


daniello32

No, w ko?cu dotar?:
B?d? mia? zaj?cie na weekend.
Ja te? sobie sprawi?em ma?y prezent 'przed?wi?teczny' :P

Corso

#267
Gratulacje! :) Pierwsze czytanie tak mnie wciągneło, że nawet przez chwilę nie poczułem tych aż 384 stron. :) Genialna fabuła pełna napięcia!
PS Znalazłem coś ciekawego na Allegro. Postarzaną, blaszaną grafikę, inspirowaną komiksami Batmana z lat 70tych. Format 31,5x40,5cm.





"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Rado



To i ja na święta coś dostałem  :)

daniello32

No gratuluję ci Rado świetnego prezentu pod choinkę. Sam się kiedyś zastanawiałem na kupnem Monster Men, chyba kupię, gdy tylko podreperuję swój budżet. Ostatnio nie wyrabiam :P. Jak skończysz czytanie to napisz jakąś opinie ;)