Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Leon Kennedy


Maxie Zeus

Boze - co to ma byc. Tyler Mane byl 1000 razy lepszy jako Sabretooth..

Mr.G

Nie jestem za dobry w X-Men'ach. Kto to jest?

Leon Kennedy

Sam nie wiem az tak duzo o tej postaci... zatem zerknij tutaj ;) http://marvelcomics.pl/index.php?cmd=showBios&bio=62. Co do samego zdjecia to moge powiedziec tylko tyle, ze nie robi na mnie zadnego wrazenia.

Mr.G

Coś jak z filmu "Czlowiek-pies", czy jakoś tak...

Victor

Creed jest w zasadzie zabójcą na zlecenie. Stanowi swoiste alter ego Wolverina i funkcjonowal jako jeden z jego najbardziej zazartych wrogów. Ostatnio (na przestrzeni póltora roku) status sie zmienil i zostal on przyjety do X-men, ale zmiany ja polityk partie to u nich normalne. Jesteś blondyn, a za pól godziny stajesz sie rudy :)
Fire walk with me...

Maxie Zeus

Victor Creed (czy jak ktoś woli - Sabretooth) jest lustrzanym odbiciem Logana (Wolverina), na tej samej zasadzie co np. Spider-man - Venom!

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Wspanialy zwiastun!! Jestem pewien, ze to bedzie jeden z najlepszych filmów tego roku!! Zatem zapowiada sie nam świetny rok... Batman, Hulk, Iron Man nic tylko czekac :).

Marquss

Nie za bardzo podoba mi sie ten trailer mógl byc lepszy, w porównaniu do iron Mana czy do TDK ten trailer jest na bardzo niskim poziomie. I jakoś mam dziwne uczucia do tego filmu ze bedzi taki nudny jak poprzedni film o Hulku tylko nie wiem czemu. I mam pytanie czy TIH bedzie powiązany z porzednim "dzielem", czy bedzie to osobny film ??

Maxie Zeus

Ja powiem szczerze - dla mnie film "Hulk" byl najgorszą ekranizacją postaci z komiksu. No wiecie... fabula po prostu nudzi - po 30 minutach filmu spac mi sie chcialo. Do tego muzyka tez do du**! Jezeli ktoś uwaza inaczej, czekam na kontrargumentacje!   ;)

Leon Kennedy

Ja na Hulku bylem w kinie i jakoś sie tak nie nudzilem jak Ty ;).

CytatI mam pytanie czy TIH bedzie powiązany z porzednim "dzielem", czy bedzie to osobny film ??

Nie jest powiązany.
Posted on: 14 Marzec  2008, 13:11:45

 Zapewne spora cześc osób czeka na filmy takie jak: "Harry Potter i Ksiąze Pólkrwi", "Indiana Jones i Królestwo Krysztalowej Czaszki", "John Hancock" czy "The Mummy: Tomb Of The Dragon Emperor" . Pojawily sie nowe zdjecia z tych filmów. Zapraszam: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=44483

Juby

Wlaśnie na Polsacie leci mój ulubiony film, przy którym szmaciarze dali 70' reklam.
BRAVEHEART ocena: 100/10 polecam wszystkim.

PS: Pisze o tym bo nie znalazlem innego tematu na forum, gdzie móglbym to napisac.

Mr.G

Braveheart to genialny film. Szkoda jednak, ze leci na Polsacie, a nie na tvp 1. Te reklamy zawsze zniechecają mnie do Polsatu.

Maxie Zeus

zeby tylko do Polsatu. To samo dotyczy m.in. TVN, gdzie czasem tez lecą poządne filmy a 4 kwietnia Batman Begins.