Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman po polsku

Zaczęty przez MJ, 19 Luty 2009, 16:47:22

Hydro

W Polsce "drapacz chmur" jet wysokości przeciętnego budynku za granicą.

Adamczyk jako Batman? No może, choć jak dla mnie ciut... przesłodzony, o przyjaznych rysach twarzy. Bruce nie mógłby tak wyglądać.

Isild, mam nadzieję, że z Cichopkową, biedronką oraz Kobiecie kocie to żartowałaś. ;)
It's a funny world we live in.

Mel

Ten cały topic jest na jaja, Hydro ;)

(A)nonim

Przynajmniej nikt nie zarzuci że nasze polskie "Gotham" byłoby cukierkowe. Dziurawy asfalt też się do tego zalicza. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Hydro

Mel, wiem, ale ja już nie wiem kto piszę na poważnie a kto sobie jaja robi. ;)

(A)nonim, dziurawy asfalt to nic w porównaniu do stojących pod drzewami czy sklepami panów o łysych pałach, butelce wódki przy sobie oraz scyzoryku w ręku. :D
It's a funny world we live in.

Mel

Nasze polskie "villainy"
A ze śląskiego Rybola zrobi się Arkham jakiego jeszcze nie było.

Patrząc na plan (plus ten mur z zasiekami oddzielający budynki szpitalne od reszty świata) myślę, że się nadaje:

kelen


Mel

Ah...Słynny Zakład dla Idiotów! No i oczywiście znajduje się tam pierwszy oddział leczenia psychiatrycznego dzieci (HA!). Zupełnie o nim zapomniałam...Szkoda tylko, że "Lubliniec" nie ma tak klimatycznego otoczenia co Rybol (wieżyczki wartownicze, stara wieża ciśnień, dzika roślinność, miał unoszący się nisko w powietrzu i wszędzie porozrzucany drut kolczasty)

isild87

A tak na serio to nigdy przenigdy bym nie chciala polskiej wersji Czlowieka Nietoperza  ;)
Juz predzej wolalabym zobaczyc parodie naszego Batka z aktorami z Mody na sukces np.taki Ridge w czarnych rajtuzach w pogoni za kobieta kotem - blond latawica Brooke  :P
Ech,rozmarzylam sie....

Mel

Przeraziłaś mnie tym, ze wiesz jak mają na imię bohaterowie "Mody na sukces" ;D

isild87

Wiesz Mel,to wszystko dzieki mojej babci ktora zawsze lubila to ogladac do obiadu i gdy ja odwiedzalam chcac nie chcac ogladalysmy to razem,ot wyjawilam ci teraz te straszna
tajemnice  :'(

Mel

Serial z przymusu. Powiedzmy, ze znam ten ból ;D

isild87

Dear God,czyli tez ogladalas z rodzinka kiedys jakies tasiemce?
Bo jak dla mnie ta cala Moda jeszcze ujdzie,ze wzgledu na dialogi i sytuacje traktuje to troche jako taka komedie science fiction  ;D
Ale juz najgorsze sa te nasze rodzime seriale typu M jak Masakra  ;)

Mel

Przez pewien okres byłam zmuszana do polskiej Brzyduli. Na szczęście oprawcy w porę się zreflektowali, że wiję się przed telewizorem w agonii i ukrócili mi cierpienia - śrut wymieszał się z krwią a huk strzelby pożarła śląska dal.

isild87

No to cale szczescie  ;)

Mel

Dotyczy badania środowiskowego w związku naturalnego przejęcia polską wersją "Batman".
Posted on: 31 Maj  2009, 16:11:49

 Ale z drugiej strony...Polskiego Batmana już mieliśmy http://www.youtube.com/watch?v=4fNTPZy3wZ0
Pani Basia jako Joker ftw.
Anyway, swojego Supermana też mieliśmy. Słynny AS z "Hydrozagadki".