Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze ulubione/oglądane seriale.

Zaczęty przez Silent Dark, 24 Lipiec 2008, 14:45:13

Silent Dark

Wątek podobny do "Wasze ulubione kreskówki".A wiec,jakie są wasze ulubione seriale?? (oczywiście aktorskie).
Jeśli chodzi o mnie to:

-Bionic Woman
-Birds of Prey
-Blade the Series
-Heroes
-Lois & Clark: The New Adventures of Superman
-Mutant X
-Painkiller Jane
-Smallville
-Terminator The Sarah Connor Chronicles
-The 4400
-The Flash
-The Tick
-Witchblade

Grim Knight

Mój ulubiony serial to "Ranczo" i mozecie sie śmiac, ale po calym tygodniu stresu i harówy oglądanie sielskiej, anielskiej wiochy gdzieś na ko?cu świata, gdzie czas sie zatrzymal, dziala na mnie relaksująco.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Silent Dark

Ja chcialem dodac ze "The Tick" który wymienilem nie jest kreskówką,ale serialem aktorskim który jest wiernie wzorowany na kreskówce z Fox Kids i komiksie.Opis tego serialu mozna przeczytac na New Heroes.Postacie w tym serialu przedstawiono tak:
Kleszcz
http://newheroes.pl/upload/seriale/the_tick2.jpg
Artur
http://newheroes.pl/upload/seriale/artur.jpg
Batmanuel
http://newheroes.pl/upload/seriale/batmanuel.jpg
Captain Liberty
http://newheroes.pl/upload/seriale/captain_liberty.jpg


Grim Knight

Serial kleszczowy uwazam za mocno nieudany... Kilka zabawnych momentów i nic poza tym... Kreskówka oferowala o wiele wiecej rozrywki.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Chibi

Cytat: Grim Knight w 24 Lipiec  2008, 14:47:58
Mój ulubiony serial to "Ranczo"

mamrot juz jest kultowy xd
moje ulubione seriale to:
CSI NY, MIAMI i troche LV
dr House
kiedys greys anatomy ale teraz zaczeli przynudzac
czasem lubie obejrzec dwoch i pol
i nie wiem co jeszcze xD
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Grim Knight

Kiedyś byl "Mocny full", a teraz Mamrot :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Silent Dark

Kiedy jeszcze na TVN lecial serial "39 i pól" zawsze go oglądalem.Podobno ma byc druga seria 8)

JaRo

 Pro po "Kleszcza". Artur bosko wyszedl na tym zdjeciu :) Zawsze chcialem obejrzec ten serial, ale nie mialem jeszcze takiej okazji. Slyszalem tylko, ze byl on bardzo slaby i emisje podobno zako?czono na 9 odcinkach. Czy w tym serialu byli wrogowie z kreskówki tacy jak Krzeslowa Twarz i General Ananas (nie pamietam czy wlaśnie tak sie nazywali :P ).

Co do moich ulubionych:

"Świat wedlug Kiepskich"- uwielbiam ten serial, bardzo śmieszny, bardzo naturalnie zagrany. Najlepsze odcinki to te za czasów Waldusia, ale i nawet teraz Kiepscy trzymają poziom.
Kiedyś moją kraine odwiedzil Dariusz Gnatowski alias Boczek. Mialem z nim zrobione zdjecie. Mama je zrobila. Pó?niej sprawdziliśmy, ze kliszy nie bylo w środku... przynajmniej zostal autograf :P

"Skazany na śmierc"- spodziewalem sie iście przereklamowanego kiczu. Oglądnąlem pierwszy odcinek w sumie przypadkowo. Wciągnąlem sie w ten serial. Trzyma w napieciu, ciekawe są intrygi. Świetny dobór aktorów i paczki uciekinierów. Moim ulubie?cem jest T- Baq (swoją drogą, ten aktor świetnie pasuje do wyglądu Jokera).

"Parker Lewis"- sentyment z dzieci?stwa. Nie wiem, czy dziś bym go mianowal swoim ulubionym, ale wtedy mi sie bardzo podobal.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Grim Knight

Nie "krzeslowa twarz" tylko Krzeslo w stylu Chippendale :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Firm

-Lost
-Prison Break (za 2 pierwsze serie)
-Eastenders
-Doctor Who
-Skins
-Heroes
-Office

i pewnie pare innych

Juby

Takie oglądam:
- Doktor House
- Dwóch i Pól
- Kości
- Detektyw Monk
- Dowody Zbrodni
- Skazany na Śmierc
- Świat wedlug Bundych
- On, Ona i Dzieciaki

A takie z polskich:
- Miodowe Lata
- Ranczo
- 13 Posterunek

PS: Firm napisal "Doctor Who". Moi bracia tez to oglądają, nie rozumiem, dla mnie jest to jeden krok do "Power Rangers". ;D

Maxie Zeus

CytatŚwiat wedlug Bundych
To ten porąbany serial leci jeszcze w TV ?  :o

kelen


Philips V38

Moja lista jest rózni sie nieco  od powyzszych :

-  Druzyna A  ;D
-  MacGayver
- Gliniarz i Prokutator
- Sliders: Piąty wymiar
- Opowieści z Narniii (byl kiedyś taki serial)
- Lois & Clark: The New Adventures of Superman
- Świat Wedlug Bundych

...a z nowszych to :

- Prison Break

Ciekawie tez zapowiada sie "Terminator The Sarah Connor Chronicles" ,ale nie widzialem go jeszcze....
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Chibi

Cytat: Firm w 29 Lipiec  2008, 21:57:16
-Doctor Who


w anglii to uwielbiaja, znajdziesz wszystko z d. who... zaczynajac od kubkow i talerzy na PSP ko?cząc
: 30 Lipiec  2008, 14:06:23

 
Cytat: Philips V38 w 30 Lipiec  2008, 12:13:01

Ciekawie tez zapowiada sie "Terminator The Sarah Connor Chronicles" ,ale nie widzialem go jeszcze....


nie jest zly, chociaz szalu nie ma.. czasem na AXN ogladam
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?