Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Shazam!

Zaczęty przez Leon Kennedy, 09 Marzec 2019, 00:55:43

Leon Kennedy

Już 5 kwietnia ( Polska  ), pojawi się nowa produkcja z DCEU! Tytułowy Shazam. W tym momencie są już dostępne pierwsze opinie na jego temat, które są bardzo pozytywne. Zatem jest to drugi film pod rząd po Aquamanie, który jest chwalony! Oby tak dalej. https://naekranie.pl/aktualnosci/shazam-to-film-inny-niz-wszystkie-sa-pierwsze-opinie-4035100

Juby

Eh, Leon. . . :(

Po pierwsze, to jest Shazam! - jak już zakładasz temat, to postaraj się podać poprawny tytuł filmu.

Po drugie, chwalony w DCEU był absolutnie każdy film, bo wczesne opinie z pokazów tekstowych mają to do siebie, że praktycznie zawsze chwali się w nich filmy, czym reklamują je studia filmowe. Jeśli pokazy testowe zapowiadałyby gniota, żaden serwis internetowy by się o tym nie dowiedział.

Po trzecie, to kolejny raz jak wklejasz newsa do naekranie, który przekierowuje donikąd. Może następnym razem podaj oryginalne źródło, w końcu naekranie zrzyna newsy z kilku zagranicznych serwisów?

Po czwarte i ostatnie, jak już wspomniałem, na Shazama! nie idę, chyba że bracia mi go zarekomendują jako najlepszy film uniwersum DC od czasu MoS, lub naprawdę zaliczył w nim cameo Henry Cavill. W innym wypadku, obejrzę sobie kiedyś w tv.

Leon Kennedy

#2
Przepraszam, tak bardzo przepraszam, że zapomniałem dać wykrzyknik. Wybacz mi Juby, wybacz.

Tak czy siak pierwsze opinie są pozytywne. Link już poprawiłem i nie, nie będę dawał oryginalnego źródła, bo ty tak chcesz! Zawsze zerknam na naekranie. Wybacz mi to. Co do pustego linka, to powód jest bardzo prosty telefon mi często niezaznacza całości przy kopiowaniu, będę teraz zwracał większą uwagę na to.

O jejku będzie 60 sekund Cavilla to idę, jak nie to kiedyś w tv  ;D

Juby

Naekranie omijam szerokim łukiem, a ich opisy pierwszych opinii na temat filmów to żenada. Embargo na recenzje Shazama! nie zejdzie do końca marca, na razie każdy może sobie napisać pochwałę na twitterze i będzie to znaczyć tyle, co nic.

Możecie drwić z mojej postawy względem Cavill a do woli, ale ew. cameo Supermana interesuje mnie bardziej niż cały ten film.

Johnny Napalm

Też mam sentyment wobec Cavill'a, bowiem MoS był zdaje się moim ostatnim filmem o superhero na który wydałem swoje własne ciężko zarobione pieniądze. Takie rzeczy się na długo pamięta.

Cavill'a nie ma w oficjalnej obsadzie Shazam! To byłby niewiarygodny cud, gdyby jakoś go przemycili do tej produkcji. Takie rzeczy się nie dzieją, nie w czasach internetu i wszędobylskich kamer. Dla powiewającej na wietrze peleryny Supermana z pewnością na film Juby się nie wybierzesz.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Leon Kennedy w 09 Marzec  2019, 15:09:19O jejku będzie 60 sekund Cavilla to idę, jak nie to kiedyś w tv  ;D
No co ty. W 60 sekund pewnie nie zdążyłby "sfapować"  :P

Ale z recenzjami z twittera się zgadzam. Nie się co ekscytować. Tym bardziej, że te reakcje są pozytywne, ale nie przesadnie pozytywne jak to mają w zwyczaju. Największy komplement to chyba "najlepszy film w historii DCEU" co do tej pory nie jest żadną sztuką.

Po ostatnim zwiatunie jednak jestem na plus. Choć nadal obawiam się, że Shazam! to będzie Big jak superhero... i nic poza tym.

Leon Kennedy

Sam bym bardzo chętnie zobaczył Cavilla nawet w krótkiej scenie, bo to świetny człowiek ze stali, ale czy wybrałbym się się specjalnie dla niego nawet przy całym uwielbieniu dla Esa? Raczej nie, chodź zobaczyć go i mieć dzięki temu świadomość pozostania w universum... Byłoby fantastycznie.

Co do opinii zgoda, trochę mnie poniosło, ale mam nadzieję, ze jak spadnie embargo, to pojawią się w większości pozytywne. Wkrótce się przekonamy.

Juby, jaką polską stronę w takim razie polecasz?

Juby

Żadną. ;D

Ew. zdarza mi się czytać newsy tutaj - http://filmozercy.com/

Johnny Napalm

Zachary Levi przypomina nieco mieszankę Bena Afflecka i Ryana Reynoldsa. Mam nadzieję, że film będzie utrzymany w klimatach Deadpoola, ale w związku z tym nie spodziewam się nie wiadomo czego. DC będzie być może miało swojego własnego filmowego przyjemniaczka, ale nie będzie nim póki co Lobo. Szkoda. Kostium Kapitana Marvela jest żałosny, myślałem, że lepiej go podrasują. Mimo to, film może być nie najgorszym wypełniaczem w oczekiwaniu na Jokera a później Batmana.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Co masz na myśli pisząc w klimatach Deadpoola? Shazam to będzie komediowy film w których dużą rolę odegrają własności rodzinne. O wiele bardziej można by tu mówić o  przygodach pajączka niż o siekającym i rzucającym wszędzie fucki Deadpoolu. Chodź z drugiej strony i tam te aspekty rodzinne są obecne...

Johnny Napalm

Właśnie obczaiłem, że to będzie bardziej film familijny. To chyba kolejny powód żeby na to nie iść. Spodziewałem się czegoś poważniejszego. W New52 Shazam nie był już tak komedyjny i naiwny jak kiedyś.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

No cóż, to raczej było pewne, że będą bić w target ala Spider i szczerze uważam, że to dobry pomysł  przy filmie na Shazama. W końcu spora część bohaterów to jednak dzieciaki. Chodź i na powagę pewnie znajdzie się miejsce. Tak czy siak ja liczę na lekki i zabawny film.

LelekPL

Ten Sneak Peak wygląda świetnie:

Czyżby DC dokonało niemożliwego i zrobiło lepszego Kapitana Marvela od Marvela?

Q

Wygląda nieźle, i Shazam to zdecydowanie nie bohater który miałby ochronić świat. I chociaż ma supermoce i jego imię sugeruje też mądrość Salomona, to zdecydowanie jest to dzieciak w ciele superbohatera.

A zrobienie lepszego Kapitana Mavela niż ten od Marvela nie jest aż takim wyzwaniem. Ale oba filmy mają zupełnie inne style i klimaty i bohaterowie też kompletnie różni.

Dobrze, że w gatunku superhero co raz częściej odchodzą od standardowego podejścia do tego tematu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Nooo... całkiem nieźle. Powoli zaczynam się do niego przekonywać. Może to nie będzie aż tak złe jak początkowo myślałem. Film na pewno ze specyficznym podejściem do tematu superhero. Shazam prezentuje się bardzo dobrze jak na swój kiczowaty styl. Trochę szkoda, że nie było takiej postaci w Justice League. Wszystko tam było zbyt na serio i przez to jeszcze bardziej niedorzeczne.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...