09 grudzień 2021, 06:04:33

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

DC Extended Universe - wątek ogólny

Zaczęty przez Doctus, 04 marzec 2016, 03:36:11

Jakie postacie z bat-uniwersum chciałbyś zobaczyć w DC Extended Universe

Nightwing
6 (42.9%)
Red Hood
5 (35.7%)
Huntress
2 (14.3%)
Red Robin
3 (21.4%)
Batwoman
0 (0%)
Robin (Damian Wayne)
2 (14.3%)
Robin (Carrie Kelley)
0 (0%)
Azrael
8 (57.1%)
Batgirl (Barbara Gordon)
2 (14.3%)
Batgirl (Cassandra Cain)
2 (14.3%)
Batgirl (Stephanie Brown)
1 (7.1%)
Talon
2 (14.3%)
Batwing
0 (0%)

Głosów w sumie: 14

Juby

Na jubileuszowy 400-odcinek Honest Trailers, Screen Junkies wzięło sobie za cel całe kinowe uniwersum DC.

A jeśli ktoś czeka - ja niespecjalnie, ten projekt powstaje jest zapowiadany od 14 lat i końca nie widać - to Dwayne Johnson opublikował pierwsze, czarno-białe, mało zdradzające zdjęcie siebie w roli Black Adama.
https://batman-news.com/2021/05/23/black-adam-costume-tease/

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Koniec jest już bliski! A z racji, że gra Skała to czekam i to bardzo. Niech zatrzęsie universum 🖤💪

Juby

Cytat: LelekPL w 02 luty  2021, 12:36:29
Cytat: Juby w 02 luty  2021, 11:58:07Kolorystyka bywa problematyczna (za dużo filtrów), ale same zdjęcia to dla mnie czołówka gatunku superhero. Z łatwością mógłbym wkleić 20 kadrów, jakich nie znajdę w żadnym filmie Marvela.
No wiadomo, że żadnych kadrów z MoS nie znajdziesz w Marvelu, bo tam nie ma Supermana :P Co do "problematycznej" kolorystyki, to jest to olbrzymie niedopowiedzenie. Kolory są zwyczajnie wyprane. Jeśli chodzi o zdjęcia to nawet nie mam pojęcia o które kadry może Ci chodzić jest tak źle. Sceny na Kryptonie jeszcze się w miarę bronią małpowaniem od Avatara, ale chyba tyle mogę skojarzyć. A przywoływany Marvel, który też ma problem z szarością i zbyt niskim kontrastem w swoich filmach, przynajmniej posiada filmy, które w kilku ujęciach potrafią zachwycić. Thor Ragnarok, pierwszy Thor, Czarna Pantera, Strażnicy galaktyki, Iron Man, Endgame, Doctor Strange, czy nawet Avengers Whedona, który wizualnie nigdy nie błyszczał, ale w obu filmach spisal się jeśli chodzi o kultowe już "hero shots". Ba, jeśli chodzi o zdjęcia to nawet większość filmów DCEU postawiłbym wyżej od MoS:
1. Aquaman
2. Wonder Woman
3. Wonder Woman 1984
4. Justice League
5. Birds of Prey/Harley Quinn
6. Batman v Superman
7. Shazam!
8. Man of Steel
9. Suicide Squad

Nie znalazłem czasu, żeby porobić te zrzuty, ale dziś wyskoczyło mi coś takiego na fejsie i przypomniała mi się nasza dyskusja:

A brakuje tu jeszcze kilku wspaniałych kadrów, które planowałem wkleić, jak chociażby wybuch Kryptona (Lara od tyłu i wybuchy), czy wejścia Clarka na statek Kryptończyków, kiedy poznaje Zoda. Z kolei 9 okienko jest chyba z BvS.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

Wyjaśniła się sprawa z projektem z Supermanem w który zaangażowany jest Michael B. Jordan (nie wiadomo czy tylko jako producent, czy także wystąpi w roli głównej).

Produkcja "Val Zod" powstanie dla HBO Max. Darnell Metayer i Josh Peters ("Transformers: Rise of the Beasts") odpowiadają za scenariusz.

https://deadline.com/2021/10/michael-b-jordan-val-zod-superhero-writers-darnell-metayer-josh-peters-hbo-max-1234863004/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

No i automatycznie przestałem mieć problem z tym projektem  :)