Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman Part II

Zaczęty przez LelekPL, 31 Styczeń 2023, 18:48:45

Gieferg

#75
Na pewno przejadło mi się serwowanie jego kolejnych wersji co parę lat, kiedy spokojnie można by jeszcze pociągnąć poprzednią.
Ostatnią, której istnienie uważam za uzasadnione był Batfleck. Z B&B będą się musieli cholernie postarać już na etapie zwiastunów, żebym stawił się w kinie.

CytatTak samo jeśli chodzi o kolejnego batmana Reevesa?
Wiadomo wystarczająco: Reeves jest współscenarzystą, a ostatnimi czasy (trzecie małpy, Batman) zwykle oznacza to zdychanie z nudów w trakcie seansu i ustawiczne kręcenie głową nad głupotą tego, co się dzieje na ekranie. Problem w tym, że ludzie się na to nabierają, więc będzie dalej robił to samo.

PS. tutaj bardzo trafna wypowiedź na temat tego reżyserzyny i pożal się boże scenarzysty ---> https://forumkmf.pl/Thread-Batman-temat-og%C3%B3lny--375?pid=784502#pid784502
lepiej bym tego nie ujął.

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

#76
Na temat pierwszej części odpisałem w dedykowanym wątku. A co do sequela - na ten moment nie czekam z prostej przyczyny: nie przeszkadza mi kolejny reboot Batmana, nie hejcę wizji Reevesa, tylko jego wybory względem postaci, o których chce opowiadać. I nawet jeśli planuje opowiadać o nich zupełnie inaczej, wierniej komiksom, lub wywracać je do góry nogami - ok, ale nie w sytuacji kiedy wciąż tylu innych bohaterów i łotrów ze świata Batmana czeka na danie im szansy (pierwszej czy drugiej). Nie pomaga też to, ile trzeba czekać na ten sequel. Tempo pracy Matta Reeves'a jest ślamazarne (Nolan szybciej zrealizował pierwszy sequel swojego Batmana, a w międzyczasie jeszcze trzasnął świetny Prestiż).

Z tym, że ja jestem niepoprawnym fanem Batmana - to, że obecnie nie czekam, nie oznacza że news o ciekawym wyborze czarnego charakteru do sequela, lub równie genialny teaser co w przypadku pierwszej części, nie zmieni mojego zdania o 180 stopni.

LelekPL

Cytat: Juby w 19 Czerwiec  2023, 10:41:20Tempo pracy Matta Reeves'a jest ślamazarne
i tak lepiej niż u Camerona ;)

Nadal nie rozumiem po co trzymać kciuki za anulowanie projektu, który Cie nie interesuje, a jednocześnie nie blokuje innych projektów w tej tematyce. Przecież to oczywiste - nie podoba Ci się to nie oglądaj. Innym sie podoba.

Gieferg

A ja nadal nie rozumiem, po co się przejmować tym, że ktoś tam sobie trzyma kciuki, żeby jakiś projekt się wykopyrtnął i klepać o tym kolejne posty :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

LelekPL

Nie przejmuję się tym, po prostu chciałem Ci zobrazować jakie to głupie :P ale jeśli Ci to pasuje to śmiało

Gieferg

Netflix robi dziadostwo z wiedźmina, Amazon z Władcy Pierścieni, Disney ze Star Warsów i ostatnio także z Marvela, a Reeves z Batmana - w każdym takim przypadku życzę porażki czy anulacji rzeczonego dziadostwa bo jeśli szajs znaduje poklask, powstaje jeszcze więcej szajsu. Chocbyś nie wiem jakie logiczne fikołki tu uskuteczniał, nie widzę w zyczeniu porażki twórcom szajsu niczego dziwnego ani głupiego, a że kwestia co jest szajsem pozostaje subiektywna, to już inna sprawa.

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

newtime

Dałbym wiele żeby Netflix wiedźminowi zrobił, to co Reeves udało sie Batmanowi ;D Dla mnie stworzył najlepszy film z Batmanem od czasów Burtona    wiec trzymam kcuki za dalsze sukcesy ;)

Gieferg

CytatDałbym wiele ze Netflix wiedźminowi zrobił, to co Reeves udało sie Batmanowi

No ja bym nie dał.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

MJ

Porównywanie The Batman w kategorii szajsu do Wiedźmina, Władcy Pierścieni, Marvela czy Star Wars jest niepoprawne i w sumie zabawne ;p .
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby

Cytat: LelekPL w 19 Czerwiec  2023, 17:53:34i tak lepiej niż u Camerona ;)
Ićpanwchuj z oboma ;) Ciekawe co wyjdzie pierwsze, drugi Batman, czy trzeci Avatar?

A Wiedźmina
Spoiler
właśnie powtarzam przed trzecim sezonem i - w tym miejscu wtrącę, że książek, gier i komiksów nie znam w ogóle - podoba mi się bardziej niż w 2019, kiedy już wiem o co biega i od startu kumam zabieg z rwaną chronologią. Widać braki budżetowe i czasami nie trafili z castingiem, ale Cavill jest zajebisty, Yen też spoko, muzyka, piosenki Barda, kilka scen akcji (walka z ludźmi Renfri i nią samą!) i pomijając wątek błąkającej po lesie Ciri mija bezboleśnie (jestem po 6 odcinkach, zobaczymy jak dalej).
[Zamknij]

Miss_Quinn

Obstawiam, że trzeci Avatar, o ile znowu nie przełożą daty 3 części :D
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Juby

https://deadline.com/2023/09/writers-strike-deal-wga-studios-1235551531/

Od rana huczy na Deadline o tym, że WGA i AMPTP dogadało się i za chwilę będziemy mieli koniec strajku scenarzystów! Oznacza to, że Matt Reeves i Mattson Tomlin mogą wrócić do pisania The Batman Part Two (mam nadzieję, że tytuł będzie zapisywany w ten sposób, bo lepiej wygląda cały słownie :)) i skończyć go na czas, aby ruszyć ze zdjęciami w pierwszym kwartale przyszłego roku (o ile do końca 2023 uda się również zakończyć strajk aktorów).

Kilka tygodni temu przeczytałem plotkę, która znowu bardzo pozytywnie nastawiła mnie na sequel - w "Part Two" pojawić się może ok. 13-letni Dick Grayson/ Robin, na co czekam od bardzo dawna. Oby przy tym posunięto fabułę kilka lat do przodu, bo przez te wszystkie obsuwy przy realizacji obu filmów, Robert skończy 38 lat w trakcie nagrywania zdjęć do sequela, nie wygląda już na młodego, niedoświadczonego Batmana.

Po_prostu_smyk

Spoko, jeśli dadzą Graysona. Byle nie pchali go za szybko w kostium. Na tym etapie Batman nie był aż tak socjalizującym się człowiekiem, żeby wiarygodnie wyszła wieź z Robinem. To byłby fajny wątek do wprowadzenia w 3 części

MJ

Myślę że idealnym posunięciem byłoby wprowadzenie Graysona na koniec filmu, żeby na zostanie Robinem miał czas w III części.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

Trzymam kciuki żeby serio strajk zmierzał ku końcowi!!! 

Co do Dicka Graysona... Najwyższy czas!!!