Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

#91
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez red fox - 08 Marzec 2024, 15:16:04
Wcześniej było na marzec, nawet ktoś napisał o tym post pod zapowiedziami na maj, że Nightwing tom 2 jeszcze w marcu, musieli to szybko poprawić i dać na maj.
#92
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez Po_prostu_smyk - 08 Marzec 2024, 14:11:16
29 maja, nie marca.

#93
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez red fox - 08 Marzec 2024, 11:54:08
Coś Egmont nawywijał i na 29 marca weszły jeszcze dwa komiksy:



#94
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez Juby - 08 Marzec 2024, 09:00:53
Cytat: red fox w 08 Marzec  2024, 08:29:12Taka sobie ta okładka "Długiego Halloween", ta z Muchy bardziej mi się podoba.
Okładka Tima Sale'a do edycji Deluxe z 2021 nie jest tak dobra, jak wszystkie poprzednie, ale przede wszystkim dziwna jest decyzja Egmontu z logo DC Polska po lewej stronie tytułu (po sobotnim video z zapowiedzią sądziłem, że dadzą je z prawej, a tytuł i twórców przesuną do lewej, wydawało mi się to oczywiste).

Nowe wydanie będzie liczyło aż o 96 stron więcej od wyd. Muchy, czyli trochę dorzucili dodatków. Kuszące, tylko ta cena... Poczekam i zobaczę jak wydadzą Mroczne zwycięstwo, może wtedy się zdecyduję.
#95
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez Po_prostu_smyk - 08 Marzec 2024, 08:36:49
Nie mogę doczekać się drugiego tomu mangi. Pierwszy był świetny.
#96
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez red fox - 08 Marzec 2024, 08:29:12
Maj 2024:





Taka sobie ta okładka "Długiego Halloween", ta z Muchy bardziej mi się podoba.będzie jeszcze "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach" Tom 2 ale nie pokazali okładki.
#97
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez Mr.G - 08 Marzec 2024, 08:10:43
Znów nawiązując do Smallville, tam Clark nauczył się latać dopiero na samym końcu serialu i bardzo podobał mi się ten zabieg. Była to taka wisienka na torcie, na którą wszyscy czekali, toteż kiedy w końcu mu się udało, budziło to fajne emocje. A w międzyczasie właśnie wysoko skakał, rozpędzał się itd. Gdyby się o coś takiego pokusili w filmie, przez cały seans mądrze budując napięcie wokół przyszłego latania, to gdyby eS w końcu pofrunął w finałowej scenie, mogłyby być oklaski na sali ;]

Z drugiej strony, brzmi to jak origin, a tym film miał podobno nie być. No i peleryna by się marnowała.
#98
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 07 Marzec 2024, 21:07:21
No właśnie ta wiadomość też mnie ominęła, a kilka stron na FB obserwuję. W końcu udało się coś znaleźć na YT.

Mam nadzieję, że tak ten Batman będzie wyglądał.
#99
Inne filmy i seriale / Ostatnio ogladalem...
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 07 Marzec 2024, 19:03:44
Liczę, że po drugim seansie będę już w pełni zadowolony.
#100
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 07 Marzec 2024, 19:01:11
Bardziej chodziło mi o to, że na żadnych zagranicznych forach tego nie zauważyłem... Więc nawet nie widziałem, że coś wyszło. Zatem po co miałem coś szukać jak nie widziałem, że już coś jest 😄 Tak to z google sobie sam poradziłem. Właśnie chciałem donieść, że fajnie to wygląda. Oby za klimatem i kreską poszła i jakość. A długie uszka kocham ❤️🔥