14 maj 2021, 18:47:47

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Ostatnie wiadomości

Strony 1 2 3 4 5 ... 10
21
Inne filmy i seriale / Kinowe filmy na podstawie komi...
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 07 maj 2021, 15:48:15
A mnie przeszkadza gdy główny bohater zostaje tak diametralnie powiedzmy odmieniony bez żadnego znaczącego powodu. Żadna inna postać, która została podmieniona mnie nie drażniła czy drażni jak ta próba! Catwoman, Gordon bez problemu, ale to nie tak znane postacie jak Clark Kent/Superman. Czemu ta jego zmiana koloru skóry ma dotyczyć? Żebyśmy dostali kolejny reboot i od razu przyciągać tymże kolorem skóry, bo będą gadać, tak będą wszędzie, ale to wcale nie jest dobre.
22
Ostatnia wiadomość przez Juby - 07 maj 2021, 11:32:18
Nie interesuje mnie kto będzie reżyserem, ani kogo obsadzą w roli Supermana (czy osobę białą, czarną, Azjatę, whateva). Czekałbym na kolejny reboot jak szalony, gdyby ostatnia seria nie wypaliła (jak Superman Returns w 2006), lub minęło od ostatniej wiele lat (jak od filmów z Christopherem Reevem do SR), ale nie w przypadku, kiedy ostatnia seria / uniwersum wciąż trwa w najlepsze, a aktor grający Kal-Ela nie tylko nadal może grać tę rolę, ale jest wręcz do tego chętny. Tak więc z mojej strony #bringcavillback or I'm not watching i życzę WB z tym projektem jak najgorzej.
23
Suicide Squad / The Suicide Squad
Ostatnia wiadomość przez Juby - 07 maj 2021, 11:19:42
To już raczej nie kwestia "oby", to oficjalna informacja od dystrybutora po ogłoszeniu luzowania obostrzeń przez Rząd RP. Sytuacja epidemiczna się poprawia, więc raczej nie będzie żadnego przesunięcia, a kina otwierają się od 29 maja.

Nowy retro-poster

Art by Marcelo Damm
24
Ostatnia wiadomość przez newtime - 06 maj 2021, 19:17:49
Nie widomo czy to będzie czarny Clark Kent, plotki o czrnym Supermanie krążą już od dawna wiec wiele może tu być prawdy. Ja tam chętnie zobaczę takiego Supermana o ile nie będzie, to zmiana koloru skóry dla samej zasady tylko zrobia jakaś fajna otoczkę fabularną z tym związane
25
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 06 maj 2021, 15:43:16
Z info, które się pojawiło słychać o konieczności posiadania czarnego reżysera 🤓 i czarnego Clarka 🤠
26
Ostatnia wiadomość przez Q - 05 maj 2021, 18:44:11
Czy na Ziemi będzie nazywał się Clark Kent, tego nie wiadomo.
27
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 05 maj 2021, 18:14:32
No i świetnie. Nowy czarny Clark jest nam potrzebny, oj jest. Mam nadzieję, że ta rodzinka będzie komiczna tzn. czarny Clark, mama Azjatka, ojciec Meksykan. Miliony zapewnione!
28
Ostatnia wiadomość przez Q - 05 maj 2021, 17:34:50
Według nowych doniesień film z czarnym Superman, nie będzie częścią DC Extended Universe. Czyli podejście podobne do tego z "The Batman". Co ciekawe głównym bohaterem ma być Kal-El, akcja może rozgrywać się w XX wieku.

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/black-superman-ta-nehisi-coates-warner-bros-movie-1234947599/
29
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 05 maj 2021, 17:12:50
Ładnie. Mi ostatnio doszła zombiacza kontynuacja. Świetny komiks. Polecam.
30
Suicide Squad / The Suicide Squad
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 05 maj 2021, 17:10:49
Oby, oby, oby...
Strony 1 2 3 4 5 ... 10