14 maj 2021, 18:14:00

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Ostatnie wiadomości

Strony 1 2 3 4 ... 10
11
Suicide Squad / The Suicide Squad
Ostatnia wiadomość przez Kaz - 11 maj 2021, 19:31:44
A niby co w tym złego że Sly podkłada głos King Sharkowi? Z tego co wiem, to Gunn bardzo lubi i szanuje filmowy dorobek Stallone'a i zapewne z tego względu powierzył mu tę "rolę". Mi jako fanowi Slaja, którego filmy były częścią dzieciństwa, podoba się fakt że mogę Sylvestra obejrzeć w takiej niecodziennej roli.
12
The Batman / "The Batman" (2022) - ogólna d...
Ostatnia wiadomość przez Juby - 11 maj 2021, 19:20:47

Powyższa grafika w kolorze i dokładne fotki Batmobile'u w wersji od HotWeels:
https://twitter.com/arkdos_art/status/1391846833165570056
13
Ostatnia wiadomość przez Jackdaw - 11 maj 2021, 12:46:31
Do Stallona całkiem straciłem szacunek że podkłada głos jakiemuś badziewnemu cyfrowemu rekinkowi w tym g*****, w ogóle  jak widziałem zwiastun wydawało mi się ze to jakiś ************* nakręcił.
14
Inne filmy i seriale / Kinowe filmy na podstawie komi...
Ostatnia wiadomość przez Jackdaw - 11 maj 2021, 12:43:50
Powinni zrobić że Clark jest czarny a zmienia sie w białego Supermana, to by było naprawdę dobre i odpadł by idiotyzm że nikt nie poznaje tożsamości supermana.
15
Seriale animowane i TV / TAS/TNBA
Ostatnia wiadomość przez newtime - 11 maj 2021, 11:28:23
Cytat: Jackdaw w 11 maj  2021, 10:03:15Ja nie potrafię temu czemuś napisać laurki, najbardziej przereklamowana animacja w historia. Ta  cała detektywistyka w tym serialu to poziom Malanowskiego i Partnerów, do tego dużo debilnych odcinków z Jockerem  albo Pingwinem. No i oczywiście  mój najbardziej znienawidzony motyw czy to w filmach czy w serialach że ktoś zakłada cudowny kostium który imituje wygląd innego człowieka albo stwora pokroju killera croca.

To jest kreskówka dla dzieci a nie ekranizacja Sherlocka Holemsa. Świetnie oddaje postać batmana, komiksowość tej postaci oraz wszystkie absurdy za które kochamy komiksy, taki urok tego gatunku jeśli nie przypadł tobie on do gustu, to widocznie nie lubisz gantunku Super Hero, bo nikt nie udaje ze to cos wiecej niz rozrywka ale za to na świetnym poziomie gdzie chociaż przez chwile mozemy poczuc się batman
16
Ostatnia wiadomość przez Jackdaw - 11 maj 2021, 10:03:15
Ja nie potrafię temu czemuś napisać laurki, najbardziej przereklamowana animacja w historia. Ta  cała detektywistyka w tym serialu to poziom Malanowskiego i Partnerów, do tego dużo debilnych odcinków z Jockerem  albo Pingwinem. No i oczywiście  mój najbardziej znienawidzony motyw czy to w filmach czy w serialach że ktoś zakłada cudowny kostium który imituje wygląd innego człowieka albo stwora pokroju killera croca.
17
Ostatnia wiadomość przez Juby - 10 maj 2021, 11:58:25
To kreskówka, Funky. W kreskówkowym świecie, twarz po wybuchu chemikaliów może wyglądać tak, jak Bruce Timm sobie wymyślił. ;)

Najnowsze video Salazar Knighta to laurka dla TASu, więc wrzucam dla ciekawych jego opinii.

18
Ostatnia wiadomość przez Funky - 09 maj 2021, 13:37:21
@Juby - Garnitur Denta był świetny, mam problem z jego 'złą' częścią twarzy która wygląda jak osobny żywy byt a nie twarz Harvey`a po wybuchu (w sumie powinien stracić połowę twarzy :P ). No ale doceniam świetną psychologiczną otoczkę (rozdwojenie) która jest lepiej pokazana niż we wszystkich filmach kinowych.
19
Inne filmy i seriale / Kinowe filmy na podstawie komi...
Ostatnia wiadomość przez newtime - 07 maj 2021, 19:22:58
Dlatego liczę na ciekawy scenariusz z tym związany, bo świat zupełnie inaczej by reagował na czarnego Supermana i mozna z tego na prawdę fajny wątek poprowadzić ale jeśli będzie to tylko zmiana koloru skóry bez żadnego dodatkowego wpływu na historię, to będzie jedynie zmarnowany potencjał i zmiana dla samej zmiany   
20
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 07 maj 2021, 15:49:53
Tak czy siak uwierzę na 100% jak będę już miał bilet w ręce.
Strony 1 2 3 4 ... 10