15 maj 2021, 11:00:39

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
Seriale animowane i TV / TAS/TNBA
Ostatnia wiadomość przez newtime - 14 maj 2021, 15:36:17
Wydaje mi sie ze Nygma działą na tej same zasadzie co joker w tej serii. Czyli musi pokazać ze jest inteligentniejszy od batmana wiec bawi sie z nim te wszystkie gierki ;D
2
Seriale animowane i TV / TAS/TNBA
Ostatnia wiadomość przez Juby - 14 maj 2021, 08:49:42

Moon of the Wolf
Batman walczy z Wilkołakiem. Czy tylko mnie rozwaliło, że jedna osoba na letniej olimpiadzie brała udział w tylu konkurencjach? ;D

Day of the Samurai
Kontynuacja Night of the Ninja. Animacja czasami niedomaga, ale klimacik to wynagradza, a finałowe starcie niemal jak pojedynek na Mustafar w Zemście Sithów.

Terror in the Sky
I jeszcze jedna kontynuacja, tym razem pilota serialu. Nie wytrzymuje porównania z pierwszym starciem z Man-Batem, zwłaszcza twist wydał mi się mocno przewidywalny, ale oceniając go na sucho, to całkiem dobry epizod.

Almost Got 'Im
Jeden z najbardziej kultowych odcinków, z całą galerią złoczyńców, ciekawą formułą i bezbłędnym humorem. Motyw "przebrania się" Batmana kiepski jak zawsze i szkoda, że akurat na ten epizod przypadł grafik, która tak dziwnie rysuje maskę Batmana - poza tym, nie mam uwag. Zasłużona reputacja.

Birds of a Feather
Drugi solowy odcinek z Pingwinem, przedstawiony z perspektywy kryminalisty, trochę głębiej starający się wejść w jego szalony umysł. Bardzo mi się podobał, zwłaszcza oczywiste nawiązania do drugiego filmu Tima Burtona.

What Is Reality?
Dodaję do listy powodów, ze względu na które nie przepadam za Edwardem Nygmą. Początek dobry, ale dalsze cuda na kiju w wirtualnym świecie i brak uzasadnienia, po co właściwie Nygma wpuszcza do tej gry Batmana, odebrały mi przyjemność z oglądania. Przynajmniej animacja była tu o wiele lepsza od tej z pierwszego odcinka z Zagadką.
3
Uniwersum Batmana / DC Rebirth
Ostatnia wiadomość przez HUDY - 13 maj 2021, 20:48:49
No ja na kingu odpadłem po 2gim tomie. Mam zamiar kupić w przyszłości całość i wciągnąć ciągiem. Jeśli nie będę powalany absurdami to komiksy zostaną w końcu to Batman  ;)
Flasha właśnie ukończyłem tom 10 i jestem usatysfakcjonowany choć to nie jakiś super wybitna seria. Dobrze się czyta i schodzi tom za tomem, trochę szkoda ze prędzej już przeczytałem Przypinkę i Kryzys bohaterów. Teraz musze dokupić kolejne tomy szkarłatnego sprintera.
Z Rebirth ciekawie w mojej opinii wypadł Superman. Fajna seria z naciskiem na relacje rodzinne z małymi potknięciami po drodze ale dalej bdb. Serial CW zaczerpnął rodzinny motyw i dzięki temu dobrze się go ogląda.
4
Justice League / Zack Snyder's Justice League
Ostatnia wiadomość przez HUDY - 13 maj 2021, 20:38:51
Wreszcie, podobają mi się te grafiki. Juz dawno nie kupiłem żadnej filmowej nowości, a tu taki okaz  8)
5
Uniwersum Batmana / DC Rebirth
Ostatnia wiadomość przez 8azyliszek - 12 maj 2021, 21:00:43
Tak sobie patrzę na okładki wszystkich 12 tomów Batmana Kinga i mi rzednie mina. Od dawna słyszałem, że jego run jest słaby i dlatego nie kupowałem tych komiksów. Skusiłem się na tomy ze ślubem Catwoman, ale uważam, że temat został położony koncertowo. Dzięki nowej, świetnej Kolekcji Hachette o DC przeczytałem w końcu "Jestem Gotham" i znowu się bardziej zainteresowałem tematem.

Ale czytam ten świeżo kupiony t. 11 "Upadek" i to się żenada robi. Wychodzi na to, że pomysłem Kinga na te jego planowane 100 zeszytów, to była własna wersja Knightfalla z lat 90-tych. Znowu Bane wyszedł na jakiegoś masterminda, który złamał i doprowadził do klęski Batmana. A przy okazji odgrzebał pomysł na "Supermana w Gotham", ten ślub i oczywiście "Batman otumaniony przez Stracha na Wróble jest w śpiące i w wyimaginowanym świecie". To są kotlety odgrzewane wiele razy. Czy autor uważa, że jak sam napisze o swojej fabule (planie Bane'a), że jest oryginalna, to tak się stanie? I ludzie kupią tą mielonkę? Ja jestem zdegustowany.
6
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez Juby - 12 maj 2021, 20:19:47
1. Na forum znajdziesz wątek, w którym piszemy opinie o przeczytanych komiksach z Batmanem.
2. Na forum znajdziesz wątek poświęcony nowej kolekcji (obecnie w fazie testu).
3. Wątek o Egmont nie jest żadnym z nich.

PS
Zgodnie z katalogiem, w lipcowych zapowiedziach Egmont brak jakiegokolwiek tytułu z Batmanem.
7
Justice League / Zack Snyder's Justice League
Ostatnia wiadomość przez Juby - 12 maj 2021, 20:09:14
Polska premiera na nośnikach fizycznych 16 czerwca. Będzie wydanie DVD, Blu-ray, 4K UHD, a także dwa steelbooki, jeden Blu-ray i drugi dla UHD. Polskie okładki brzydkie jak reszta, ale przynajmniej Superman ma czarny strój. :P

8
Suicide Squad / The Suicide Squad
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 12 maj 2021, 12:10:40
Cytat: Jackdaw w 11 maj  2021, 12:46:31Do Stallona całkiem straciłem szacunek że podkłada głos jakiemuś badziewnemu cyfrowemu rekinkowi w tym g*****, w ogóle  jak widziałem zwiastun wydawało mi się ze to jakiś ************* nakręcił.

Lepsze to niż niby kolejne, bo już było w sumie zakończenie Rambo. Najnowsza część to dno dna na dnie. I na pewno Sly by przejął się Twoim zaistniałym faktem 😋
9
Inne filmy i seriale / Kinowe filmy na podstawie komi...
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 12 maj 2021, 12:04:45
Czyli maluje się na biało? Nie no, to też by nie przeszło.
10
Suicide Squad / The Suicide Squad
Ostatnia wiadomość przez Juby - 11 maj 2021, 20:09:55
Odpowiedź: absolutnie nic. Sly* w roli King Sharka może być największym plusem tego filmu.

Pan Jackdaw zarejestrował się tu chyba wyłącznie w celu wyrzucenia swoich frustracji. Zarówno tę wiązankę, jak i absurdalną krytykę TASu najlepiej ignorować.

*Pozdrawiam fana Sly'a, również jednego z bohaterów mojego dzieciństwa.
Strony1 2 3 ... 10