Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Leon Kennedy

#1
CytatOwszem, zmienia. Tytuł mogli zostawić jaki jest, ale jeśli w filmie w roli większej niż gościnna występują inni superbohaterowie DC, to z automatu oznacza, że The Flash nie będzie filmem "solowym". Debiutem również trudno go nazwać, skoro postać Barry'ego granego przez Ezrą mogliśmy oglądać w rolach gościnnych, lub drugoplanowych już pięciokrotnie.

Nie wiemy w sumie ile tego czasu antenowego dostaną te postacie i zapewne nie znamy ich wszystkich 😅 Do tego występy Flasha w innych produkcjach nie licząc JL, to w sumie i nawet trzecioplanowe były. Rozumiem, że już go trochę było tu i tam, ale de facto swojego filmu z nim w tytule i w pełni pierwszoplanowej postaci jeszcze nie był ( ewentualnie JL, owszem ). Zatem jest to jednak jego solowy debiut 😄

Co do przeprosin, poprawy i terapii... Oby w tym wytrwał. Serio życzę mu tego.
#2
To teraz nic tylko Batgirl brać z kolekcji. Sam Robin z tego co zapamiętałem bardzo mi się spodobał, ale sumie już nic więcej nie mogę o nim napisać...
#3
CytatA kiedy takowy będzie? Bo filmu The Flash z udziałem Batmana, alternatywnego Batmana i Supergirl w życiu nie nazwałbym solowym.

Wieść gminna niesie, że w przyszłym roku. Ilość postaci, ilością postaci, ale to nic nie zmienia... Dalej będzie to jego film z nim w tytule. A Ty się trochę czepiasz.
#4
Wiadomo, że teraz można się po Warner w sumie wszystkiego spodziewać, ale brak zielonego światła dla The Batman jest wręcz nierealny. Kontynuacja bankowo powstanie. Dam sobie rękę uciąć. Bardziej mam nadzieję na spokój koło Flasha!! Ezra ja cię znowu błagam. Niech już to wszystko się skończy, wyspowiadaj się i idźmy dalej w spokoju czekając na kinowy solowy debiut Flasha.
#5
Warner rozważa 3 warianty co zrobić z Flashem:

1. Miller otrzyma profesjonalna pomoc psychologa i robi parę wywiadów gdzie wyjaśnia swoje zachowanie. Film wychodzi normalnie.

2. Miller odmawia pomocy, nie bierze udziału w promocji a jego rola w przyszłości zostaje zrecastowana. Film wychodzi normalnie.

3. Jeśli sytuacja się pogorszy Warner skasuje film.

Skopiowane z Facebooka DC Comics - Polska

https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.hollywoodreporter.com%2Fmovies%2Fmovie-news%2Fthe-flash-fate-ezra-miller-problem-worsens-warners-1235196919%2F&h=AT0QKi-mwNl_oytMQIlOtWtIW-QpkvG-lVVM2xtX_Gz6pZQhhe_UvvY1hyXp-98A0YCCcnOavOjGrt0gNOEiSeQ8QtHujzP_zgtnaymNZ4MSESAZ2tlbpRbPkLnyii0LLEWL
#6
Joker / Joker: Folie à deux (2024)
11 Sierpień 2022, 17:17:12
Gaga może się sprawdzić. Zobaczymy jak im ten pomysł na musical wyjdzie w praniu.
#7
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
11 Sierpień 2022, 17:14:53
Bardzo dobra decyzja, dobrze że w końcu podjęta.
#8
Cały Warner. Niby nam coś daje, ale jak widać nie daje. Zdecydowanie wolałbym zobaczyć Batgirl z dwoma nowymi czarnymi charakterami ( nawet jeśli ten drugi miał dostać nijaki kostium), niż kontynuację Jokera, która chce nas zaskoczyć musicalem. Eh, szkoda tego filmu, szkoda aktorów, czasu i chęci.
#9
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
05 Sierpień 2022, 06:46:27
Oby. Pierwszy był bardzo dobry.
#10
Komiks bardzo przyjemny, bier.

CytatNie zdziwi mnie kasacja Flasha, jeśli odpały Ezry nie zostaną wyjaśnione do czasu premiery.

Szczerze? Mam to już gdzieś! Ja chcę po prostu dostać ten film! Chce Flasha! Chce Keatona! Nie obchodzi mnie już nic więcej.
#11
Inne filmy i seriale / "Flash" - serial TV CW
03 Sierpień 2022, 12:20:29
Nie mów tak! Nie pisz tak!! Nie myśl tak!!! Co za cholerny dzień!!!!
#12
Juby, jak jest powód w moim odczuciu do narzekań, to narzekam i teraz będę narzekać cały czas. Gotowy film wywalają, bo pokazy słabo wyszły ( inne były świetne, a filmy średnio przyjęte 😱) czy nowy szef znów zamiata, a potem następny będzie ponownie zamiatał i nie wiem Snydera znów zatrudnią... Jak wywalą Flasha i co za tym idzie również i Michaela zacznę ( o zgrozo Juby!!!) bojkotować to wszystko. Szlak mnie zaraz trafi.
#13
Bat-Filmy / Batgirl (2023, HBO Max)
03 Sierpień 2022, 06:07:05
Jedno słowo ŻENADA!!! Co dalej? Kasujemy Flasha i wywalamy Keatona? Wkrótce #uwolnić Batgirl.
#14
Inne filmy i seriale / Aquaman
02 Sierpień 2022, 10:37:07
CytatTo, że Affleck zastąpił Keatona na razie jest plotką, równie dobrze ma coś innego do zagrania. Ale jeśli to prawda - jak to świadczy o tych filmach, skoro da się przepisać jakąś rolę na zupełnie inną postać (innego Batmana z innego uniwersum)?

Jeszcze nie wiadomo dokładnie co i jak, ale każdy powód do kolejnego narzekania na te uniwersum/filmy jest dobry 😅😄  I w sumie o wiele lepiej, że to Ben niż Michael, który jest tam całkowicie zbędny.
#15
Inne filmy i seriale / Aquaman
29 Lipiec 2022, 15:48:02
Ben oprócz swojego ostatniego występu w roli Gacka we Flashu, będzie miał jeszcze jeden swój zapewne krótki występ w Aquaman i Zaginione Królestwo. Czyżby żegnał się z rolą właśnie taki małymi występami? Jestem za 😄 A może trochę zmienił swoje zdanie i jeszcze będzie nam dane go dłużej na ekranie zobaczyć? Kto wie??? 😃

https://naekranie.pl/aktualnosci/aquaman-2-batman-ben-affleck-1659072303