Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Funky

Kurde postanowiłem sobie żadnych spolierów a tylko wpiując w Google "The Dark Knight Rises" wszystko spieprzyłem :P
Spoiler
A co do powrotu Nissona to ciekawe jakby wytłumaczyli to że przeżył wybuch kolejki?
[Zamknij]

Hydro

Jasna cholera. Przeczytałem spoiler, bo byłem pewien że na tak wczesnym etapie produkcji to po prostu kolejna plotka, a tu proszę. No to część seansu zepsuta :P

Już zero czytania jakichkolwiek spoilerów aż do premiery, nawet zwykłych plotek.

Spoiler
PS A, skoro tak, to znaczy że Nolan trochę sobie realizm odpuścił.
[Zamknij]
It's a funny world we live in.

kelen

Ludzie, jak rozmawiacie o spoilerach, to je tagujcie odpowiednim znacznikiem - "["spoiler"]" tresc "["/spoiler"]" (bez "). Nie psujcie innym filmu!

(A)nonim

#318
Cytat
Spoiler
PS A, skoro tak, to znaczy ?e Nolan troch? sobie realizm odpu?ci?.
[Zamknij]
Nie mo?na tego stwierdzi? bo:
Spoiler
1. Nie wiadomo czy to nie b?d? jedynie retrospekcje.
2. Nadal na 100% nie wiadomo czy to jest prawda.
[Zamknij]

Spoiler
I jako? ?rednio mnie to info grzeje, Jokera olali, ale do Ra'sa wróc? kiedy jest tyle innych, ciekawych postaci. ::)
[Zamknij]
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

właśnie, Anonim. zgadzam się z drugim spoilerem. nie lubię odgrzewać kotletów...


Funky

Nie mam zamiaru psuć sobie zabawy dla sprawdzenia jakości filmiku. A więc mamy do czynienia z HD czy też ktoś nagrywał to komórką?


Funky

No skoro to fake to otworzyłem link (heh i faktycznie daleko do HD :P) i hmmm wygląda to nawet nieźle no ale takich teaserów jest pełno na YouTube. Zdecydowanie lepsze były filmiki z "The Fire Rises" w tle.

Q

Wygląda na to, że rola Nixona, w którego wcieli się Matthew Modine w "The Dark Knight Rises", nie będzie tylko epizodem. Na swoim profilu na Twiterze aktor zdradził, że przez 4 miesiące będzie pracował z Nolanem.

http://twitter.com/#!/MatthewModine/status/81488554932449281

A z ciekawostek - logo Magnus Rex, czyli "The Dark Knight Rieses" - http://forums.superherohype.com/showpost.php?p=20664311&postcount=71
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Na forum SHH padło kilka ciekawych informacji, jedną z nich wolę jednak skryć w spoileru, bo niektórzy mogą się uczepić. Nie zdradza to nam na razie nic, ale
Spoiler
w jednym z parków ekipa zaczęła budować cmentarz
[Zamknij]

Jedna z osób, która też pojawiła się na planie, żeby porobić trochę zdjęć zauważyła sztuczny śnieg - być może w filmie zobaczymy Gotham zimą.

Q

http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php/2011/06/ekipa-the-dark-knight-rises-ma-ambitne-plany-na-scene-z-samolotem-hercules/

Jeśli uda się nakręcić tą scenę to zapowiada się coś równie widowiskowego na miarę wysadzenia fabryki na potrzeby "TDK", dobrze że Nolan zamiast bawić się w CGI przy takich rzeczach po prostu realizuje swoje pomysły.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

isild87

Modine? Ten pan z "Wyspy piratow ?"  ;D
Bardzo go lubie i ciesze sie ze Nolan zatrudnia do swoich filmow juz takich troche zapomnianych aktorow (Rudger Hauer, Eric Roberts) a teraz i Modine   ;)
Czekam na wiecej wiadomosci

LelekPL

"Modine - ten pan z Wyspy Piratów?" O Matthew, jak nisko upadłeś po Full Metal Jacket ;)

Funky

Mam tylko nadzieję że przeklęte władze zezwolą na tą scenę bo jednak nie chcę powtórki z "TDK" (zrobiony za pomcą CGI skok Batmana w Hong-Kongu)