Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

RoboCop 2014

Zaczęty przez Mr.G, 13 Czerwiec 2012, 18:29:14

Altair

I bardzo dobrze zrobił. Widocznie film faktycznie będzie słaby.

Juby

Pewnie przeczytał scenariusz i się opamiętał. ;)

Kwiatek

#32
Clive Owen zastąpi Hugh Laurie w RoboCopie?
http://www.komiksynaekranie.com/2012/08/clive-owen-zastapi-hugh-laurie-w-robocopie/

Post Merge: 27 Sierpień  2012, 12:41:31

Jose Padilha przeżywa "piekło" na planie "RoboCopa"
http://www.filmweb.pl/news/Jose+Padilha+prze%C5%BCywa+%22piek%C5%82o%22+na+planie+%22RoboCopa%22-88301

Mr.G

No właśnie, napływające informacje o nowym Robocopie na przemian rujnują nadzieję co do niego i je budują. Co do tego drugiego chyba zgodzicie się ze mną po tym newsie:
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=90369

Tak w ogóle to trochę Pana Keatona już na ekranie nie było.

Johnny Napalm

To dobra wiadomość. Keatona rzeczywiście dawno nie było. Dobry komentarz ktoś dał - z tym odkopaniem go spod lodu, heh. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kwiatek


LelekPL

Czekam na zdjęcia nowego designu... Może to mnie przekona. Oryginalny, mimo iż kultowy, zestarzał się najbardziej z całej produkcji i był według mnie jedną z największych wad filmu

Kwiatek


kelen

Biorąc pod uwagę komentarze to chyba nie mam gustu, bo ten strój mi jakoś nie przeszkadza.
Swoją drogą, musi mu być w nim zajebiście gorąco.

Kujaw

Pierwsze wra?enie na minus, ale nie przekreslam. W sumie lubi? remake'i. Dzi?ki nim naprawd? doceniam orygina? :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Juby

Ja nawet nie potrafię opisać swojej reakcji na te zdjęcia. 2 lata temu Hollywood wzięło się za remake Conana i mieliśmy największą porażkę wakacji. W tym roku pokuszono się o remake Pamięci Absolutnej i zarówno jakościowo jak i finansowo doświadczyliśmy deja vu. Nie wiem czemu twórcy dalej brną w te remaki klasyków z lat 80-tych ale nic mnie to nie obchodzi. Film od samego startu wyglądał dla mnie jak kompletne bagno robione dla kasy (której i tak nie zarobi) i na razie nic nie wskazuje aby miało być inaczej. Nowy design kompletnie mi się nie podoba, to jest Iron Man lub G.I.Joe a nie RoboCop. :P

LelekPL

Juby, zapomnia?e? doda? The Thing do tej listy, który no umówmy si?, mimo i? by? prequelem, to dzia?a? równie? jako remake.

Co do wygl?du, to mimo i? oryginalny mi si? nie podoba?, ten te? do mnie jako? specjalnie nie przemawia. Liczy?em na po??czenie nowoczesno?ci i klasycznego wygl?du - najlepiej by by?o po prostu zrobi? szczuplejsz? i bardziej ruchom? wersj? klasycznego - ?eby nie by? takim drewnem, ale zachowa? cechy kolorystyczne i mo?e ogólny design. Teraz wygl?da jak co? z planu GI Joe/Iron Mana, ale mo?e przekonam si? jak zobacz? go w akcji. Ogólnie mog?o te? by? znacznie gorzej...

Bardziej mnie denerwuje, ?e zacz?li dopiero kr?ci? i ju? mamy zdj?cia, a Mad Maxa kr?c? ju? jaki? czas i zdj?cia Hardy'go jako Maxa jeszcze nie ma... To mnie bardziej ciekawi.

Altair

Nie zapominajmy, że kostium RoboCopa ma się zachowywać jak Transformers i w zależności od sytuacji zmieniać się na zbroję bojową lub wersję "cywilną", którą tu pewnie widzimy. Jak na razie Crysisowa zbroja bardzo mi się podoba.

franek

Podoba mi się ogólnie jako zbroja, ale to nie w stylu RoboCopa, mogliby tylko troszkę podrasować stary model a nie od razu wciskać go w jakiś techno-kombinezon, to ma być cyborg a nie człowiek w egzoszkielecie.


Show Must Go On!!!

Mikoto

Cytat: Altair w 16 Wrzesień  2012, 15:33:59
Nie zapominajmy, że kostium RoboCopa ma się zachowywać jak Transformers i w zależności od sytuacji zmieniać się na zbroję bojową lub wersję "cywilną", którą tu pewnie widzimy. Jak na razie Crysisowa zbroja bardzo mi się podoba
Mi się nie podoba ten pomysł. Pierwszy Robocop jakoś nie miał takich bajerów, a i tak wszyscy żyli. Niepotrzebnie przebajerowują wszystko, żeby tylko wyszło cool. A przecież oryginał nie był cool. Był surową i pełną przemocy opowieścią. Mam nadzieje, że chociaż to uda się producentom odtworzyć należycie.