Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Corso

#150
Ja się nawet zastanawiałem nad nim, lecz stwierdziłem, że majac juz wersje Absolute to trochę bez sensu. Moglbys mi podać calą swoją kolekcję, może mi coś ciekawego umkneło. ;) Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Albumów czy wszystkich? Bo jak to drugie, to dopiero jutro, bo nie mam za dużo czasu na spisywanie ponowne :P

Corso

Byłoby fajnie jak byś podał tytuły wszystkich swoich Batmanów, w wersji papierowej oczywiście. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


RafBat

 Nie za dużo wymagasz? W końcu do spisania wszystkich swoich tytułów z Nietoperzem, Kelen będzie musiał wynająć co najmniej 20 pisarzy z Chin. ;) Pozdrawiam. :)

Corso

Nie musi zrobić tego w sekundę. :P Jak mówię, będę wdzięczny. :)  Na 6 lub 7 stronie tego wątku jest moja lista.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Spoko, jutro będę mieć czas to może się taką listą znowu zajmę. Tylko nie obiecuje, że to będzie w 100% kompletna, bo komiksy mam pochowane w pokoju w różnych miejscach i coś mogę pominąć.

RafBat

 Jestem pod wra?eniem ilo?ci tytu?ów, których jeste? posiadaczem Corso, szacunek. Szczególnie godna podziwu jest ilo?? komiksów w wersji ameryka?skiej (i to np orygina?y TKJ, to? to sziok!). He he, chocia? w ilo?ci tytu?ów wydanych przez Tm-semic mam szans? z tob? "wygra?" (z ich serii brakuje mi tylko kilku tytu?ów z lat '92-93. a tak mam prawie wszystko... "S?d nad Gotham"-tego nie mam i pewnie jeszcze d?ugo nie b?d? mie?). Pozdro. :)

Corso

TM-SEMIC mam wszystkie 1-12 oznacza całość. ;) Jeśli chodzi o wydania TKJ, to kosztowało mnie do dość dużo niestety. Np. cieknie mi ślinka na Batman - Birth of the Demon. Norm Breyfogle przeszedł samego siebie. To chyba najlepsza oprawa graficzna z dotychczas wydanych Batmanów. Niestety będę musiał przełknąć cenę na Amazon 150-200zł plus przesyłka. :(( Jednak niepodważalnym faktem jest, że przyjemnie się czyta komiks który trzymasz w ręku. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


RafBat

CytatTM-SEMIC mam wszystkie 1-12 oznacza całość. Mrugnięcie
Aha, pomyliłem się zatem, przepraszam za błąd... Wcześniej jak patrzyłem na tą listę to, wydawało mi się, że jednak kilku numerów ci brakuje (coś mi mignęło przed oczami)... ale trudno, co robić, masz wszystkie. :-X
CytatJeśli chodzi o wydania TKJ, to kosztowało mnie do dość dużo niestety.
Domyślam się, że to był spory uszczerbek dla kieszeni, ale raczej wart tego wspaniałego dzieła.
Cytatcieknie mi ślinka na Batman - Birth of the Demon. Norm Breyfogle przeszedł samego siebie.
Batman - Birth of the Demon, no ba! Wiadomo, nie od dziś spora część fanów Nietoperza uważa ten album za szczytowe osiągnięcie pana Norma, ja też. Powodzenia w takim razie na aukcji. :)
Cytatniepodważalnym faktem jest, że przyjemnie się czyta komiks który trzymasz w ręku. Uśmiech
Pewnie, że tak. ;)

Juby

Do mojej kolekcji w grudniu dołączyły książki Powrót Batmana i Mroczny Rycerz. Czyli z adaptacji filmów nie mam tylko B&R, ale nawet nie chce mi się tego szukać.

Corso

@Juby, kurcze nawet nie wiedziałem, że wydano wersję komiksową The Dark Knight. :/
Gdzie nabyłeś?
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

On mówi o książkach, nie komiksach. Komiksowa adaptacja TDK nigdy nie powstała.
Dziś przyszedł drugi tom Husha. Faktycznie stan idealny. Świetny zakup  :)

Corso

No fakt, pisałem z rozpędu. Nie doczytałem, że o książki chodzi. ::)
Kelen gratuluje zakupu. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


franek

W antykwariacie zakupiłem Batman 1/90 (adaptacja filmu Burtona jakby co).
WOW


Show Must Go On!!!

Corso

Właśnie zdobyłem kolejne rarytaski. Zakupy na allegro. :)

Kompletna seria Batman - When The Earth Dies



Last Arkham - Part two, oraz Detective Comics 1,000,000 issue



A tu prawdziwy rarytasik, Last Arkham - Part One Collectors Edition
Warto brać, jak ktoś jest kolekcjonerem. Została jeszcze jedna sztuka. ;)







Fajna sprawa, rzuty Arkham :D



"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."