Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Leon Kennedy

Jak dobrze, że Oliver w końcu w pełni pogodził się z Lancem  :) W ogóle jego postać znów odzyskuje swój blask i całkiem niezły żart. W ostatnim piątym epizodzie zadebiutował Constantine i myślę, że wyszedł całkiem fajnie, do tego rozruszał trochę naszą kochaną wyspę. Myślę, że ich rozmowa na końcu odcinka mówi nam, że jeszzce go zobaczymy :) Do tego Sara w pełni wróciła i wkrótce jedna z moich ulubionych postaci powróci Palmer  :D

Leon Kennedy

Nie wiem jak Wy, ale moim zdaniem z Arrowem nie jest tak źle! Zwłaszcza gdy tak świetne i zabawne postacie powracają  :) Bo taki jest właśnie Palmer. Jedyne co mnie zaskoczyło, to Oliver i Sara... Czemu oni nawet sło0wa ze sobą nie zamienili po jej wskrzeszeniu pozostaje dla mnie zagadką...

Doctus

#377
Te? uwa?am ?e 4 seria jest bardzo dobra i jak na razie utrzymuje wysoki poziom drugiej. Du?a w tym zas?uga zmiany podej?cia Olivera, fantastyczny przeciwnik (Damien Darhk), i lepsza dynamika mi?dzy bohaterami Team Arrow - Speedy, Spartan (rzekoma "oficjalna" ksywka Diggle'a), Green Arrow, Black Canary. Bardzo mi si? podoba ten sezon, jednak mam jedno zastrze?enie. Jest tam zbyt t?oczno, i pozby?bym si? chocia? jednej osoby z dru?yny Arrowa. Diggle móg?by w przysz?ym sezonie odej?? z superbohaterskiej s?u?by lub do??czy? do Legends of Tomorrow. O jego ?mierci nie chc? s?ysze? - twórcy serialu stworzyli zbyt lubian? i przydatn? posta? która ju? zago?ci?a w komiksach i równie? tam ma znacz?c? rol?.

Leon Kennedy

Ciekawe jak rozwinie się wątek jego brata, który pracował dla Darkha, chodź pod pewnym wpływem. Muszę tutaj dodać, że jego pojawienie się jest dość mocno na ciągane... Akurat on walczył z Diggle i akurat jemu udało się ściągnąć jego maskę. Szkoda, że Palmer już opuszcza serial ( wiadomo na rzecz czego ), bo naprawdę udana to postać. Co jeszcze... Ciekawe czy ta cała złośc, którą wchłonął Damien podziała jakoś na niego i oczywiście zawsze miło spojrzeć na Malcolma!


PS: Teraz czas na crossover!!

PS 2: Proszę Was darujcie już sobie kacje z furgonetkami, proszę.

Doctus

Chodzą plotki że...

Spoiler
z Felicity chcą zrobić kalekę, a następnie dać pseudonim Oracle
[Zamknij]

Jeżeli okaże się to prawdą to przestaję oglądać ten serial. Green Arrow ma swoją rodzinę, Batman ma swoją.

Rado

#380
Spoiler
Mi się zawsze wydawało, że fikcyjny motyw zrobienia kaleki z jakiejś postaci, musi dotyczyć zawsze osoby, która aktywnie się udzielała. Felicity i tak siedzi zawsze przed kompem i to, że siedziałaby teraz na wózku specjalnie by nic nie zmieniło. Oczywiście to byłaby tragedia dla niej mimo wszystko, ale jak już rozmawiamy o takich serialowych zmianach, to bardziej miałoby to "sens" w przypadku każdego innego członka Team Arrow.
[Zamknij]

Doctus

Rado schowaj to co napisałeś do spoiler taga.

Rado

To już jakieś potwierdzone info? Myślałem, że to plotki i, że dywagujemy sobie tutaj tylko.

Doctus

Wydaje mi się że to trochę spoiler, ponieważ może sugerować czytelnikom wydarzenia dziejące się w ostatnim odcinku.

Adriann

Jestem po odcinku 10tym i na wstępie proszę o odpowiedź na jedno pytanie, czemu ten serial zaczął tak mocno ssać?:/
Po 9tym dostaliśmy promyk nadziei że może jeszcze jakimś cudem wrócą do formy i mówię tu o tym co stało się z Felką ale po przerwie oczywiście musieli wszystko zniszczyć. I tak, dostaliśmy serialową wersję oracle.

lady_ozzy

Wszystko zmierza ku absurdowi, że Oliver Q. po traumatycznych przeżyciach w (wstawić odpowiednią lokacje) pozoruje swoją śmierć i przenosi się do Gotham City, gdzie po zmianie wyglądu i nazwiska zaczyna działaś jako Bruce Wayne... Oczywiście to żart ale za dużo Batmana w tym wszystkim =/
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

Można było chociaż dać jej inny pseudonim, bo ogólnie to raczej dla mnie nic złego z tego co z nią zrobiono. Nawet może jej to wyjść na dobre... Adriann jeśli idzie o ssanie, to zależy kto odpowiada  :P Ja tam się przyzwyczaiłem, a nawet polubiłem tą postać właśnie dzięki serialowi i skończę oglądać po ostatnim odcinku...  ;)

lady_ozzy

O pseudonimie póki co nie mo?emy mówi?, bo oficjalnie nikt nie potwierdzi?, ?e na bank b?dzie 'Oracle' (je?li si? myl?, prosz? mnie poprawi?).  Pomy?la?am te?, ?e mo?e Fel b?dzie zjaw?/sumieniem, która pod??a za Oliverem... Tak jak Joker w 'AK'. Ale obawiam si?, ?e grób nale?y do Speedy.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

Myślałem, że takowy padł w najnowszym epizodzie... Osobiście jeszcze go nie oglądałem

kelen

Nie będzie funkcjonowała jako Oracle, twórcy już to potwierdzili. Poza tym, zdradzili też, że nie pozwolono im użyć ksywki (albo samej postaci).