Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Injustice: Gods Among Us

Zaczęty przez LelekPL, 31 Maj 2012, 23:14:07

BlackBat

Zagrałam. Nie wytrzymam. Zamawiam :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


CrashKamil

Cytat: BlackBat w 04 Kwiecień  2013, 18:57:13
Zagrałam. Nie wytrzymam. Zamawiam :D
W Demo grałaś  :D
Jest jeszcze aplikacja na IOSa

Ok,Ares i Killer Frost są grywalni, macie ich super ruchy

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fyG_vGjUVbg#



http://www.youtube.com/watch?v=W1vFGbquFX4#

Ruch Aresa mi się bardzo podoba, ale Killer frost już nie

BlackBat

Powiem tak, na starej nokii to ja nie pohulam ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Model rozgrywki jednak mocno przypomina MK? Szkoda, liczyłem na system ciosów w stylu Tekkena. Jak stanieje to kupię :p

CrashKamil

#34
Uwaga Mega Spoiler!!!!!!!!

Spoiler
Przed chwilą obejrzałem cały Story Mode NightWing w Stroju z Reżimu to nie Dick to Damian który zabił Dicka!!
[Zamknij]

Leon Kennedy

Ciekawie...

Moje odczucia po demie bardzo przyjemne. Myślę, że prędzej czy później czyt. jak stanieje, to kupuje.

kelen

CrashKamil, na przyszłość używaj spoiler taga.

[spoiler]wiadomość[/spoiler]

CrashKamil

OK! już zamówiłem powinno przyjść ok. 27  ;D


CrashKamil

Cytat: Nagi Wonrz w 19 Kwiecień  2013, 17:14:57
Injustice: Gods Among Us [360/PS3] edycja kolekcjonerska - rozpakowanie / unboxing

Naprawdę miły widok z góry, a tak na prawdę piersi Wonder Woman w grze są nie w pasowane do kostiumy :P To słowa Archona(tego co rozpakowywuje EK) mówił na Injustice.

Nagi Wonrz


CrashKamil

Sorry że piszę tak późno ale w 22 doszła do mnie gra( Specjalna edycja ze skinami z komiksu red sons) i nie mogę się od niej oderwać. Pierwsza widoczna różnica to że opakowanie jest w czymś w rodzaju przezroczystej koszulki zawierającej tytuł i podstawowe informacje o grze i standardowy tył pudełka.Poz zdjęciu owej koszulki okazuje się że pudełko jest zrobione z aluminijo-podobne metalu, a zamiast standardowych odcieni szarości , jest odcień czerwieni. Po drugiej stronie znajdują się sylwetki trzech postaci w skórkach( Solomon Grundy, SuperMan, Wonder Woman) w lewym górny roku znajduje się znak reżimu supermana. W środku całe pudełko jest wyłożone plastikiem ( można znaleść tam instrukcje gry, kody na skórki i oczywiście płytę z grą) warto wspomnieć że gram na  XBoxie 360, od samego początku można klikając kwadrat(PS3) lub X(Xbox360) zmienić skórkę nightwinga na strój New 52  :-*

bart-allen

Na razie nawalam w to na ipadzie za FREE. Zapewne słyszeliście plotkę że następnymi DLC będą: Batgirl, Zod i Scorpion z Mortala!?
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Nagi Wonrz

Ciekawi mnie strasznie jakie będą mieli stroje, która z Batgirl pojawi się w grze i czy pojawi się Kneeeeel. Swoją drogą tylko 4 DLC jak na grę o tak dużym potencjale na nie to spore zaskoczenie, z chęcią zobaczyłbym w grze Marsjanina lub Jonah Hexa.

CrashKamil

Cytat: Nagi Wonrz w 04 Maj  2013, 00:41:46
Ciekawi mnie strasznie jakie będą mieli stroje, która z Batgirl pojawi się w grze i czy pojawi się Kneeeeel. Swoją drogą tylko 4 DLC jak na grę o tak dużym potencjale na nie to spore zaskoczenie, z chęcią zobaczyłbym w grze Marsjanina lub Jonah Hexa.

Barbara, co ona ma na rękach?
Injustice Gods Among Us - Batgirl Render HD