18 wrzesień 2021, 00:43:27

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Która seria z New 52 prezentuje się najlepiej?

Zaczęty przez Drawski, 21 grudzień 2011, 16:28:51

Która seria z New 52 prezentuje się najlepiej?

Batman
9 (64.3%)
Detective Comics
3 (21.4%)
Batman And Robin
0 (0%)
Batman: The Dark Knight
0 (0%)
Batwoman
0 (0%)
Batgirl
0 (0%)
Nightwing
1 (7.1%)
Batwing
1 (7.1%)
Catwoman
0 (0%)
Huntress
0 (0%)
Justice League
0 (0%)
Justice League International
0 (0%)
Justice League Dark
0 (0%)

Głosów w sumie: 14

Drawski

Oto ankieta, która wyłoni najlepszą według was serię powiązaną z postacią Batmana.

Głosujcie :)

daniello32

Jak dla mnie najlepsze jest Detective Comics. Jak na razie czu? jak?? ?wie?o??, mimo, ?e historia nie jest niczym odkrywczym. Oprócz tego mamy moim zdaniem genialne rysunki Tony'ego Daniela :D.

Q

Z regularnych serii to zdecydowanie "Batman", Snydera. W jego historia jest wszystko co powinno być. 
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

Po pierwszych numerach, myślałem że będzie to "Justice League" lub "Detective Comics". Po drugich numerach na prowadzenie wyszedł "Batman" oraz moim zdaniem świetna, chociaż niedoceniana "JL Dark" ( dowodem niedocenienia np. jest brak tego tytułu na tej liście, a Batman też tam występował  :P). Po trzecich i czwartych numerach, dla mnie "Batman" zdecydowanie wygrywa.

Aquaman też jest dobry, powinien być na liście, ale to przy okazji ogólnej listy New 52.

Drawski

Leon Kennedy

Zagłosowałem na Batmana. Snyder wywindował Gacka bardzo wysoko. Gdybym mógł oddać trzy głosy, następnie byłby Detective Comics oraz Nightwing, chodź waham się mimo wszystko między Justice League... mimo, że tam z poziomem różnie.

Drawski

Ja zag?osowa?em na 'Batwinga' chocia? waha?em si? mi?dzy seri? z Robinem, w której ?wietnie nakre?lono konflikt pokole? i w?tek agresywno?ci Damiana (analogia z Jasonem Toddem oczywista). 'Dark Knight' te? wcale nie by? taki z?y, podobnie jak dwie g?ówne serie, oraz komiksy z cz?onkami bat rodzinki. My?l? ?e Batman Afryki zaskarbi? sobie mój g?os, bo jest czym? nowym i mnie zaintrygowa?, mo?liwe ?e zmieni? zdanie w przysz?o?ci.