Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Rozumiem że jest zima to i Mr. Freeze jest na stronie głównej. Ale długo go tam nie trzymajcie bo jednak postać ta jest typowym przykładem jak wygląda kiepski przeciwnik w komiksie. Dobrym rozwiązanie byłby Riddler (ach ta elegancja i zielony garnitur ;) ) lub Crane w swojej masce.

Juby

Co ty gadasz? Mr Freeze jest jednym z fajniejszych przeciwników gacka, idealnie pasuje do zimowej scenerii zimowego layoutu (nawet fajne ujęcie wybrał Woland), którego muszę pochwalić - jest jeszcze lepszy niż podstawowy z Alfim. ;)

Funky

Dla mnie to strasznie kiczowata postać (ta jego zbroja...) i po prostu jest dla mnie zbyt komiksowo-fantastyczna (jak Bluszcz lub Clayface) A z Alfredem był rewelacyjny (mroczny i tajemniczy)

LelekPL

ahh Funky i ta jego obsesja na punkcie elegancji ;) ... Mr Freeze to świetna postać i bardzo fajnie teraz wygląda jaskinia. Ogólnie nowy layout coraz bardziej mi się podoba. Czekam teraz tylko na stworzenie podstron do wszystkich filmów, seriali, animacji  i postaci tak jak to miało miejsce w starej wersji strony.

Hydro

Hm, ja widz? Batmana i Alfreda :P Sk?d wy macie tego Mr. Freeze'a?
It's a funny world we live in.

Juby

Tam gdzie wskazuje strzałka:



4 sekundy i miałbym na screenshocie fajną datę. :P

Drawski

Mr Freeze świetnie pasuje do tematyki zimowej. Na stałe jednak umieściłbym po prawej jakichś członków batrodziny albo Batman Inc.

Kujaw

W kalendarium jest informacja:
"42 lat(a) temu urodził się Alex Ross, rysownik komiksów m.in. Batman: Death and the Maidens i No Man's Land."
No, coś się chyba nie zgadza, bo Ross w tych komiksach palców nie maczał...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Coś trzeba poprawić w działaniu strony głównej. Od początku zmiany layoutu dzieje się tak, że po wejściu na stronę jest jakaś zawieszka i dopiero po około 6 sekundach mogę kliknąć w dowolną zakładkę.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

Podpisuje się pod powyższym stwierdzeniem. Coś słabawo ładuje się stronka i dzieje się tak dopiero przy wspomnianym layoucie, wcześniej było Ok.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Na jakich przeglądarkach pojawia się ten problem z wolniejszym ładowaniem. I czy nie ładuje się konkretny element strony czy po prostu przeglądarka nie reaguje, aż całość nie jest załadowana.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Corso

Wszystko ładuje się szybko prócz zakładek, Gotham News itp. Przeglądarka IE na Win 7. Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Corso

Górne zakładki Batcave, Forum, Kontakt, Batcave Classic oraz np. odnośniki do poszczególnych tematów forum.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."