Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

MJ

W serialach móglby sie pojawic Batman Ghotam Knight.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Dezerter

Na samym początku chcialbym pogratulowac osobom które przyczynily sie do powstania jak i rozwoju strony. Jestem pelen podziwu dla waszej pracy. Nie mieszajcie sie w zadne lączenie stron bohaterów DC bo to zly pomysl. Postac Batmana jest tak wielka, ze zasluguje na wlasny serwis.
Pomimo moich pochwal na temat waszej pracy mam jedno ale. Dobrych kilka miesiecy temu zaczeliście "renowacje" dzialu KOMIKS W POLSCE. Odświezeniu ulegl dzial z komiksami z roku 1991 oraz 1992. Wygląda to tak:



Sądzilem, ze zapoczątkuje to zmiane jeśli chodzi o Komiksy w Polsce. Niestety od tamtego czasu zaprzestaliście zmiany wyglądu. Miniaturki okladek komiksów są znacznie lepsze od tego co prezentuje sie w dzialach od 1993-2004:


Mam nadzieje, ze moja drobna uwaga zostanie dostrzezona i doko?czycie zmiany wyglądu dzialu KOMIKSY W POLSCE

Leon Kennedy

CytatW serialach móglby sie pojawic Batman Ghotam Knight.

Ten temat zostal juz zalozony w dziale '' Seriale animowane i TV''.

kelen

Mu chodzi raczej o dzial na stronie, nie forum.

Leon Kennedy

Faktycznie :). Ale jestem pewien, ze wkrótce i tam sie pojawi ;).

MJ

Tak dokladnie chodzilo mi o strone sorry za nie dopisanie.
Posted on: 15 Marzec  2008, 17:30:18

 Powstal nowy dzial  " figurki " jeśli ktoś chce moge podeslac pare zdjec figurek.I jest tam jeden blad figurki z Rouges Gallery zostaly sprowadzone do Polski osobiście posiadam dwie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

kelen

A gdzie je kupiles? Bo  z tego co wiem, to oficjalnie nie zostaly sprowadzone, tylko sa dostepne przez sklepy internetowe. Chyba, ze jedno z drugim sie nie gryzie :P

MJ

Kupilem na allegro ;] z oferty takiego sklepu.Jak wejdziesz na allegro wpisz batman i tam jest poddzial gadzety wchodzisz i tam zostala juz tylko figurka Black Mask'a reszta juz wykupiona.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Woland

Cytat: Dezerter w 15 Marzec  2008, 15:56:23
Na samym początku chcialbym pogratulowac osobom które przyczynily sie do powstania jak i rozwoju strony. Jestem pelen podziwu dla waszej pracy. Nie mieszajcie sie w zadne lączenie stron bohaterów DC bo to zly pomysl. Postac Batmana jest tak wielka, ze zasluguje na wlasny serwis.
Pomimo moich pochwal na temat waszej pracy mam jedno ale. Dobrych kilka miesiecy temu zaczeliście "renowacje" dzialu KOMIKS W POLSCE.

Mam nadzieje, ze moja drobna uwaga zostanie dostrzezona i doko?czycie zmiany wyglądu dzialu KOMIKSY W POLSCE

Dzial bedzie dalej stopniowo odnawiany. Rocznik 1993 jest jeszcze niekompletny. Po prostu brakuje czasu;)

You're in for a show tonight, son.

Silent Dark

#24
Komu jeszcze nie dziala BC??? Takie coś mi sie wyświetla:

Witryna sieci Web odrzucila ządanie pokazania tej strony sieci Web
HTTP 403 
   Najbardziej prawdopodobne przyczyny:
Ta witryna sieci web wymaga, aby uzytkownik sie zalogowal.

   Mozesz spróbowac wykonac nastepujące czynności:
     Przejd? do poprzedniej strony.

     Wiecej informacji

Ten bląd (HTTP 403 — Dostep zabroniony) oznacza, ze program polączyl sie z witryną sieci web, ale nie ma uprawnie? do wyświetlenia strony sieci web.


MJ

Mi tak sie kiedyś wyświetlalo to zaczolem wchodzic przez inne strony i onet.

Posted on: 21 Marzec  2008, 12:38:05

 Mam taką malą uwage na forum mozna wstawiac takie rózne bu?ki jak w GG skoro to forum Batmana zamiast tych buziek moznaby wprowadzic gify z Batmanem i jego wrogami.Sam posiadam pare.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Silent Dark

W internecie jest od cholery ruznych zajefajnych avatrów,które niewiele sie ruznią wielkością od regulaminowej wielkości,mam od groma upatrzonych avatarów i napewno nie tylko ja,które nie mogą sie zaladowac jako mój embelemat,dlatego prosze o podwyzszenie regulaminowej wielkości avatarów. Z góry dziekuje :)

Dezerter

Wydaje mi sie, ze dobrym pomyslem byloby stworzenie osobnego dzialu na stronie poświeconemu slawnym ludziom którzy są fanami Batmana. Slyszalem, ze wśród nich znajduje sie senator z USA oraz osoba(z tego co pamietam zydowskiego pochodzenia) która napisala ksiązke o Batmanie. Warto by bylo to gdzieś odnotowac(poza tym czlowiek by mial silniejsze argumenty w rozmowie z innymi na temat gacka :D np.  jeśli uwazsz, ze Batman jest dla dzieci to powiedz to temu i temu )

Silent Dark

Weście zbanujce tego Super Robina bo on zaśmieca nasze wspanialem forum,Nie Blagam Adminów o ZBANOWANIE SUPER ROBINA.

MJ

Dolączam sie do prośby Silent'a Dark'a.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...