Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mój Komiks

Zaczęty przez Adriann, 26 Listopad 2011, 21:10:06

Adriann

Więc..zacząłem od jakiegoś czasu bawić się w rysowanie komiksów,postanowiłem spróbować zilustrować pewną wymyślona dawno temu prze zemnie historię o moim ulubionym superbohaterze..tak,chodzi o Batmana.
Mam nadzieję że wstawiam to we właściwym dziale.
Oto W pełni gotowa pierwsza strona(no brakuje tytułu jeszcze)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0bfb4a44dc65e73f.html


No może nie jestem mistrzem w rysowaniu..ale mam nadzieję że chociaż jedna osoba przeczyta moja historię do końca.

Co do fabuły:
Chcę pokazać początki Batmana,tak,temat wałkowany był wiele razy,no ale ja chce wprowadzić w mój świat.
Planuje opowieść brutalną i mroczną,bez supermocy itp.
Przeciwnicy,do moich ulubionych należą Joker,Bane,Catwoman,Dwie Twarze,Harley Quinn,Pingwin,Brzuchomówca.
Na pojawi sto procent nie spotkamy Mr.Freeza,Trujący Bluszcz,Kapelusznik,nie lubię tych postaci,jakoś mi nie pasują do Batmana.
Współpracownicy?
Żadnych Robinów,Batgirl etc.  Bruce będzie miał tylko wiernego lokaja Alfreda i psa Ace .
Chciałbym wprowadzić postać Red Hooda II ale średnio pasuje. Narazie tyle.
Rozpisałem się trochę,kolejne strony już niedługo

Edit:
Strony :
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0bfb4a44dc65e73f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee98cb7272e451f4.html

lady_ozzy

Naprawdę bardzo fajny pomysł i wykonanie. Popracować nieco nad dialogami i będzie świetnie.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Adriann

#2
Za jakiś czas kupie sobie tablet(jak skończę grę i kilka komiksów),będą te komiksy czytelniejsze i bardziej estetyczne mam nadzieję..
Nie mam pomysłu na  tytuł jeszcze..planowałem coś w stylu Cień nietoperza ,Cień Gotham Ale były zajęte,tytuł będzie związany z tym że gacek jest takim cichym obrońcą,bardzo cichym,zobaczycie sami. Albo tytuł związany właśnie z początkiem historii,jeszcze zobaczymy
Edit:
Strona 2
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee98cb7272e451f4.html

franek

Ciekawy styl, trochę komiczny co nie pasuje do gacka,  ale ogółem fajnie się prezentuje. Powodzenia :)


Show Must Go On!!!

Adriann

No niestety taki już mam styl,mogę spróbować bardziej w stylu tas ale narazie pozostanę przy swoim

franek

Zostań przy swoim, to jest coś rzadko spotykanego w komiksach tego typu.


Show Must Go On!!!

Messmero

#6
Też z kolegą z HM tworzymy komiks, tyle że główne postacie z pomocą kolegi wymyśliłem.
Oto przykładowa plansza i przepraszam z góry że trochę odbiegłem od głównego tematu:




Adriann

Fajnie to wygląda,przyślijcie więcej;d

Messmero

#8
Tu przedstawiam przykładowe plansze,komiks jest narażie w trakcie tworzenia.








A oto główne postacie,po lewej Finskiller - ten zły, a po prawej Buteo King ten dobry

A tu jeden z wariantów okładki:




Post Merge: 15 Grudzień  2011, 10:33:30

Piotr Kraśko występujący z jedne ze scen. ;D

Johnny Napalm

Messmero i Adrian, tworzycie naprawdę fajne rzeczy. Można trochę jeszcze popracować nad kreską ale pod względem historii widać, że głowy Wam pracują. Gratulacje. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

Jak naprawię skaner to wstawię następne strony,narazie stary rysunek Jokera:

Messmero

Dziękuję za dobrą opinie Johnny Napalm,postaram się wrzućic jak znajdę czas,więcej komiksu.

@ Adriann bardzo fajne charakterystyczne masz rysunki ,szlifuj talent :).

Johnny Napalm

Zrób to koniecznie Messmero. Chciałbym zobaczyć Twój większy komiks.
A z innej beczki, może podzielić temat - część, niezwiązaną z Batmanem, przenieść do fanartu a z drugiej części zrobić temat - Moja wersja komiksu o Batmanie. Co Wy na to?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

Ja jestem za;p  Ten temat miał być o komiksach o Batmanie ale się rozrosło..;p

Johnny Napalm

Mam pytanie do osób, które znają się na prawie autorskim obowiązującym aktualnie w Polsce.
Czy jak zrobię rysunek bądź komiks przedstawiający bohatera należącego do universum DC lub innego, mniejsza z tym, i będę chciał to opchnąć na jEBeju czy aledrogo, to czy nie będę miał zaraz kłopotów, bo ktoś przyczepi się o te prawa autorskie? Czy w Polsce, wzorem USA, można robić własne projekty przedstawiające znanych bohaterów, jeśli są to wersje alternatywne lub tzw parodie? Czy jest to zgodne z prawem?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...