Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

Rexio

Cytat: kelen w 06 Sierpień  2011, 17:46:52
Dodam tylko, że to samo źródło podesłało też info o porwaniu Batpoda przez Catwoman, co potem się faktycznie sprawdziło.
A może teraz nie ? Jak zostanę wrózka to ci powiem. :D
Cytat: m2reily w 06 Sierpień  2011, 17:42:30
Szczerze mówiąc takiego wyglądu Seliny/Catwoman spodziewałem się po Nolanie
Szczerze mówiąc też się tego spodziewałam , kiedy tylko przypomniał mi się wygląd Stracha na wróble W poprzedniej odsłonie.

Vaherem

Obczaiłem zdjęcie z newsa na głównej stronie batcave i strój podoba mi się coraz bardziej - brakuje mi tylko bardziej rozbudowanej maski. Reszta jest świetna, te wysokie buty i długie rękawiczki są jakby nawiązaniem do wcześniejszej fioletowej wersji. Podoba mi się coraz bardziej i nadal mam nadzieje na ewolucje stroju (maski), ale jeśli origin kotki będzie świetny, to nawet ścierpię brak maski. Wytrzymałem śmieszną głowę batmana w TDKR, to wytrzymam też to.

Ktoś chciał Catwoman jak w arkham city - zauważyłem podobieństwo w postaci niedopiętego kombinezonu. W przeciwieństwie jednak do komiksów w scenie akcji (batpod) kotka zapięta jest pod szyje, a takie podejście bardzo mnie cieszy.

A poza tym porównywanie filmów Burtona i Nolana jest po prostu głupie.

Edit:
Jak myślicie czym jest to urządzenie umieszczone w kaburze na prawym biodrze? Spluwa? Pistolet na gaz pieprzowy? Magnetyczny hak w rodzaju tego jaki ma Batman? Może bicz? Jeśli mam być szczery mi najbardziej przypomina to miecz świetlny :P

LelekPL

Tamto zdjęcie to był fake

Rexio

Cytat: Vaherem w 06 Sierpień  2011, 18:39:00
, ale jeśli origin kotki będzie świetny, to nawet ścierpię brak maski. Wytrzymałem śmieszną głowę batmana w TDKR, to wytrzymam też to.
Co do Catwoman zgadzał sie w zupełności , podoba mi się wygląd chociaż mógłby by byc bardziej rozbudowany. O co chodzi z śmieszną głową Batmana ? O kark ? Uszy ? Nos ? :)

Z filmami też się zgadzam , porównywani takich filmów jest głupie , trzeba wźiąśc pod uwagę epokę.
A z mieczem świetlnym to nieźle wymyśliłeś  ;) Mi przychodzi na myśl : Bat-świetlny  ;D Stare powiązanią z technologią , to by było coś.

Vaherem

Rexio - mój błąd, chodziło mi o TDK, ale w sumie moje wypociny nadal mają sens. Chodzi o to, że od kiedy Batman może kręcić szyją, jego głowa w nowym stroju wydaje się śmiesznie mała :P

Szkoda, że tamto zdjęcie to fake, kiedy to pisałem nie było jeszcze takiej informacji.

Rexio

Ale trzeba powiedziec że Catwoman z Batem laserowym to by było coś.  ;) Fani doznali by Gwiezdnych Wojen jednocześnie  :)

franek

Nie róbmy z Batmana Sci-Fi bo intuicja podpowiada mi że to nie wypali.


Show Must Go On!!!

(A)nonim

Wiem że nie powinienem się czepiać jak głupi geek, ale tego "Cat" trochę brakuje.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rexio

Wiem że to by nie wypaliło  :P

(A)nonim

Ale co by nie wypaliło?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rexio

Cytat: (A)nonim w 09 Sierpień  2011, 13:14:10
Ale co by nie wypaliło?

Jak by Catwoman miała Bat-świetlny  8) wiesz bat z tym że z energi , tak jak Star Wars miecze świetlne  :P.

To by nie wypaliło...tak samo jak wrzucisz mentosa do kawy. Co innego jak wrzucisz mentosa do wstrząśniętej Coli ^^ .

(A)nonim

A to zgadzam się w pełni, myślałem że chodziło o bardziej koci strój. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

franek

Ale to nie jest żadna Catwoman tylko jakaś laska w kombinezonie.


Show Must Go On!!!

Rexio

No ale to w końcu 1 z 10 opcji wyglądu Catwoman , więc... ::)

Picard

Strój jest fatalny - bliżej jej do Trynity z Matrixa niż do Catwoman. Nolan przesadził z realizmem, facet w stroju nietoperza może być ale już kocica nie? Oj...
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard