Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

franek

Bez gaci ten kostium jakiś taki niepełny, pusty.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Nowe czasy do czegoś zobowiązują ;)

franek

Ale to będzie taki jakieś wieśniackie i tandetne.


Show Must Go On!!!

Mikoto

O_o Niby z której strony? Bo gacie na spodniach przecież wcale nie są weśniackie i tandetne. To przecież całkiem normalne i naturalne, że dorosły, dojrzały mężczyzna takie nosi ;).

franek

Mi chodzi o to że bez gaci taki kostium dziwny.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Wcale nie jest dziwny, tylko ciut inny. Zresztą wrócimy do tej rozmowy gdy pojawi się zdjęcie w pełni ukazujące Kryptończyka.

(A)nonim

franek jesteś przyzwyczajony do klasycznej wersji, przez to kostium może wydawać się dziwny.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

franek

A ty nie jesteś przyzwyczajony do klasyka???


Show Must Go On!!!

Vaherem

E tam majciochy, mnie cieszy, że już nie ma tak śmiesznych butów jak w powrocie.

(A)nonim

Cytat: franek w 12 Sierpień  2011, 16:54:36
A ty nie jesteś przyzwyczajony do klasyka???
W jakimś stopniu wszyscy są.
Ale kostium tak naprawdę teraz wygląda lepiej.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

franek

A jego fryzura??? w Żadnym komiksie,grze czy filmie takiej nie miał.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

I co z tego, czy nie można już swobodnie odejść od pewnych ustaleń?? Zresztą podobną fryzurę z loczkiem to będzie miał Clark.

LelekPL

Według mnie, najlepiej by było jakby odejść zupełnie od ogólnie utartego wyglądu Supermana. Przecież Burton w swoim filmie w 89 stworzył coś zupełnie wcześniej nie spotykanego, dał prawdziwą zbroję Batmanowi, zmienił jego kolory. To była dość radykalna zmiana która bardzo szybko się przyjęła i teraz w filmach widzi kostiumy tylko na tej bazie. Nie mówię, żeby dawać Supermanowi zbroję, ale mogliby stworzyć coś świeżego.
Natomiast skoro poszli bardziej w tradycje, to uważam, że jest top być może najlepszy wygląd jaki na ekranie Superman może mieć z tą paletą kolorów i ogólnym designem

franek

Nie chce żeby zrobili Supermanowi ze strojem to samo co w nowym Spider-Manie. :P


Show Must Go On!!!

Rexio

Znaczy coś takiego ? :
"Przeróbmy czerwony i niebieski kolor na czarny , fani będą zadowoleni !! Będą nam składac kwiaty !"  :P
  0_o ? Oto ci chodziło ? O kolory ?