Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

Kujaw

Ja oddałem głos na kostium z BR, głównie ze względu na dużo lepiej wykonany kaptur. Ten z 1989 był niedopasowany, co widać przy wycięciu na usta. Lepiej wygląda u niego tylko kaloryfer. W BR wyglada jak drzwi garażowe...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

A ja na żaden nie oddałem głosu, bo wyszła moja niewiedza, że te kostiumy się czymś w ogóle różnią. Zróbcie sondę burtonowski kostium vs nolanowski, albo chociaż Batman Begins vs Dark Knight. Z początku myślałem, że każdemu bardziej podszedł batsuit z DK, ale okazało się, że ludzie też lubią bardziej kostium z BB.

kelen

Twoje propozycje ankiet już się odbyły z tego co pamiętam.

Q

Rado, następna sonda dotyczyć będzie kostiumów BB i TDK, a później wygrane stroje Batmana zmierzą się ze sobą.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

A gdzie mógłbym zobaczyć wyniki starszych sond, żeby ewentualnie się nie powtarzać z propozycjami i żeby wiedzieć jaki był końcowy efekt? Do poprzedniego versusa, czyli YO kontra TLH wiem, że chyba wygrał ten drugi, ale w jakim stosunku to nie wiem. Fajnie by było sobie zobaczyć, w każdej chwili, jak społeczność BC głosuje. Chociażby tutaj, w temacie z komentarzami, po zakończeniu każdej sondy można by umieszczać rezultat.

Funky

Swój głos oddałem na kostium z "Batman Returns" który był ładniejszy i lepiej wykonany. Nie miał kaloryfera (który sprawiał że strój z 89 był zbyt anatomiczny) miał normalnego nietoperka na klacie i bardziej gładką maskę. Jedyne minusy to strasznie tandetny zółty pas oraz to że B-Man stasznie sztywno walczył (brak możliwości poruszania głową) No ale to wspólna cecha kostiumów Burtona.

Johnny Napalm

Moje g?osisko posz?o na strój Nietoperzowatego z '89. Nie wiem, co? mam wi?kszy sentyment to image'u Batmana w?a?nie z tego filmu ni? do tego z BR. Strój nie jest przesadzony, no i nie ma tak wielkiego kontrastu mi?dzy czerni? kostiumu a tymi ?ó?tymi elementami jak w BR-w B'89 pas jest bardziej  brudno z?oty ni? ?ó?ty.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Zagłosowałem na ten z powrotu, który dzięki kosmetycznym zmianom wypada ciut lepiej od pierwszego.

Juby

Ale jestem w szoku. Kostium z BB to lata świetlne różnicy w porównaniu z pozostałymi kostiumami, wręcz ideał, a w najnowszym głosowaniu przegrywa aż o ponad 20%! ::) Mam nadzieję, że to się szybko zmieni. :P

LelekPL

Miałem podobne zdanie co ty, ale w końcu bardziej przekonałem się do kostiumu z The Dark Knight. Rzeczywiście dużo lepiej wygląda w świetle dnia, nawet na te warunki wydaje się być realistyczny. Brakuje mu w prawdzie trochę bardziej masywnego wyglądu, ale nadrabia w ruchliwości.

Post Merge: 22 Styczeń  2012, 17:25:49

btw super gra się nim w Batman: Arkham City

Rado

#340
I znowu nigdzie nie ma wyników poprzedniego versusa?

Mój głos poszedł na kostium z TDK. Umożliwienie Batmanowi ruszanie głową, fajne wytłumaczenie w scenariuszu, że Bruce chcę być bardziej mobilny u mnie przeważyły. No i wizualnie też mi się bardziej podoba, chociaż słyszałem jak niektórzy mówią, że teraz Batman to wygląda jak gigantyczny karaluch albo robot.

Natomiast w żadnej filmowej wersji nie do końca podoba mi się jak wykonany jest pas Batmana.



Jestem zwolennikiem pasa z kieszonkami, jak na przykład był rysowany w "Hushu", czyli pierwsza wersja na obrazku najbardziej mi odpowiada, ale we współczesnych filmach jest lipa. Nie chodzi mi też o sam wygląd, ale i o używanie gadżetów z pasa przez Batmana. W BB było pod tym względem nieźle, mogło być lepiej ale było znośnie. Natomiast w TDK poza linką i tą składaną wyrzutnią ładunków, to on tam praktycznie
niczego nie używa. A przecież aż się prosiło, żeby np. w scenie w Hongkongu, gdy Batman znika zbirom z oczu, poleciały na nich jakieś kulki z gazem.

Drawski


Leon Kennedy

TDK. Co prawda stracił na masywności, ale zyskał na szybkości i w pełni może obracać głową :D oraz świetnie Bale się w nim prezentuje.

Q

Cytat: Rado w 23 Styczeń  2012, 10:54:42
I znowu nigdzie nie ma wyników poprzedniego versusa?
Wszystkie wyniki sond są obecnie pod tym adresem - http://www.batcave.com.pl/old/index2.php?id=sondy
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Głosuje na kostium z TDK. Nie wiem czy to fakty, czy tylko moje odczucie, ale tak ogólnie to raczej w tym drugim filmie więcej razy mogłem zobaczyć Brucea w stroju Batmana niż to było w BB. Strój z TDK rzucił mi się bardziej do oczu i utrwaliłw mózgownicy. Czyli spełnił swoją rolę, można zapamiętać jego kształt.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...