Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kontynuacje TDK- jakie powinny wedlug was byc??

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Styczeń 2008, 15:51:34

Leon Kennedy

To bylo dobre Marquss ;). Co do tego, ze kazdy fan Gacka powinien zobaczyc BiR to jednak sie z tym zgadzam, bo mozna sie przy nim nie?le uśmiac :).

Cytatze widzialeś najgorszy w historii film

Film jest fatalny, to wiedzą wszyscy i przygniatająca wiekszośc ludzi sie z tym zgodzi, ale moim zdaniem najgorszy w historii to on nie jest... Gorsze bylo np: Catwoman.

PS: Zaczynamy dośc mocno odbiegac od tematu...

Super Robin

Sluchajcie,wedlug mnie nastepna cześc z Robinem,a jeszcze nastepna z Batgirl

MJ

Wiecie co wam powiem ze albo Super Robin robi sobie jaja któtre nie są śmieszna przynajmniej dla mnie albo on jest fanem B&R.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Maxie Zeus

Mam takie samo odczucie. Jego pomysly na sequel wyraznie nawiązują do filmów Schumachera. Powoli robi sie to wkurzające!

MJ

Co do kontynuacji TDK to ciekaw jestem kto teraz zagra Jokera.Bo napewno nie umrze on w tej cześci ciekwe co bedzie robil w nastepnej.A tak ogólem gdyby Nolan mial chec na nastepne filmy mówie juz o 4 i 5 cześciach milo by bylo zobaczyc Riddlera,Brzuchomówce czy Black Mask'a.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

Ja uwazam, ze postac Jokera u Nolana zostanie zamknieta w tej cześci, a jeśli nie, to w nastepnej zostanie ograniczona do glosu, cienia itp. Z tych postaci które wymienileś, to świetnie móglby wypaśc Brzuchomówca i Black Mask... Ten realizm zwlaszcza u Brzuchomówcy móglby sie świetnie sprawdzic, ale ciągle jestem zdania, ze Nolana juz wtedy z ''nami'' nie bedzie.

(A)nonim

No jeśli pozbyc sie Jokera w tej cześci to jak dla mnie albo w stylu The Dark Knight Returns, albo tak zeby nie bylo wiadomo co sie z nim do ko?ca stalo (i bylo by to nawiązanie do drugiego pojawienia sie Jokera w komiksie). Jezeli przezyje to tez dobrze, chociaz wiadomo ze bedą tutaj mieli duzy problem ze zmianą aktora.
Riddlera nie wiem czy chcialbym widziec w nowej/starej odslonie, Brzuchomówce nawet tak, tylko po co kolejna postac z rozdwojeniem ja?ni, a co do Black Maska tak, ale tylko w postaci Romana Sionisa skorumpowanego przemyslowca, bez zadnych deformacji i problemów psychicznych, bo "ale to juz bylo". ;D
Za to troche przekonalem sie do Pingwina (Bob Hoskins!) ale jako pomniejszego bossa mafii troche w stylu Soprano bez parasolek, cylindrów i innych gadzetów.
No ale to tylko gdybanie bo jezeli Nolan cokolwiek jeszcze nakreci o Batmanie to najwyzej cześc trzecią, gdzie wystarczy Two-Face no moze powrót Jokera. I dobrze, nie ilośc a jakośc!   
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Super Robin

Sluchajcie,wedlug mnie nastepny film powinien wyrezyserowac Tim Burton bo w ko?cu to nie jego wina ze doroslym nie spodobal sie Batman Returns.A Batmana powinien zagrac Tom Cruse albo Chris O'Donnell dla odmiany.

Maxie Zeus

Bozeee... daj mi sily!!!!!!
Posted on: 22 Marzec  2008, 20:39:55

 Chris O' Donnel obecnie wazy ze 110 kg!!

Marquss

#69
Kto mi zafunduje zestaw zyletek i kilka tabletek , bo gdy slucham Super Robina stado golych murzynów przed moim domem sie wypina ;/ .

Daruj sobie te odzywki o murzynach

Maxie Zeus


(A)nonim

To chyba jakaś klątwa jest bo Kilmer tez jest gruby.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Masz racje, (A)nonim! Oto Val:

http://800lbgorilla.files.wordpress.com/2007/11/fat-val-kilmer.jpg

To wlaśnie robi bogactwo, jeśli nie umiesz nad nim zapanowac. Val to taki typowy Amerykanin - kiedyś moze i kobiety kochaly sie w nim, ale teraz Val tak sie spasl, ze spokojnie dostalby role Pingwina w Batmanie!  ;D
Posted on: 23 Marzec  2008, 07:52:48

 http://images.eonline.com/eol_images/Profiles/20071004/293.kilmer.val.100407.jpg

Leon Kennedy

Val Kilmer olal wszystko i wszystkich... A z O' Donnellem to nie mam pojecia co sie stalo...

PS: Robin moja cierpliwośc raczej wcześniej sie sko?czy...

Super Robin

#74
No to tak to przedstawie
Tytul(Rocznik):postacie(z wyjątkiem Batka i iOtherów jak:Alfred,Gordon)
Batman:Two Enemies(2011):Two-Face,Penguin
Batman:Son Gotham(2014):Robin,Catwoman
Batman:Daughter Gotham(2017):Robin,Batgirl,Mr.Freeze
spin-offy
Knightfall(2019)
Dark Knight Returns(2021)
Killing Joke(2023)