Kontynuacje TDK- jakie powinny wedlug was byc??

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Styczeń 2008, 15:51:34

Super Robin


MJ

Po mojemu Robin to slaby pomysl chyba ze odrazu bylby Nightwing.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

CytatO co ci chodzi

A Batman i Robin sie widzialo?

CytatPo mojemu Robin to slaby pomysl

Spora osób ma zastrzezenia do tej postaci... ale wszyscy takie same ;). Chod? to świetna postac i dobrze wprowadzona wiele da filmowi i to dobrego :).

Maxie Zeus

Moze i macie racje co do tego, ze Robin "nie jest taki zly jak go malują (rysują:D)", ale i tak wole Batmana bez zadnych pomocników.

Mr.G


Super Robin


Leon Kennedy

To moja rada brzmi nie próbuj oglądac wiecej tego filmu ;). Chyba nie musze pisac czemu :). Prawda?  :P.

Super Robin


(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

A ja radze ci go pooglądac. Przynajmniej bedziesz sie mógl pochwalic, ze widzialeś najgorszy w historii film :)

Mr.G

Jak dla mnie obowiązkiem fana Batmana jest obejrzec "Batman & Robin", chociaz raz, bo wiecej sie nie da.

Obejrzec warto dla porównania.

Maxie Zeus

Mnie najgorzej przezalowac to, ze w MediaMarkt zaplacilem za to gówno 40 zl.

Marquss

Pomyśl ze kiedyś kiedy ten film bedzi stal na pulce pokazesz go swojim dzieciom i powiesz: " dzieci nie oglądajcie tego filmu bo sie wam stanie kuku, jak tym  niemcom co otwarli Arke Przymieza w Indianie Jonsie i to samo stanie sie wam po narkotykach." -O to potega kiczu B&R :P

P.S.: Uwierz ze jeśli obejrzą w ko?cu ten film, to nigdy nie ruszą dragów.:P

Maxie Zeus


Mr.G