Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Green Lantern

Zaczęty przez Dr Horrible, 11 Lipiec 2009, 15:24:03

Manigoldo

Dostrzegasz każdy piksel? łooo, ja tak nie potrafię, widzę maskę.
Może wygląda jak dorysowana, bo wg logiki, to maska wytworzona przez światło.

Leon Kennedy

Piksele czy nie, to maska faktycznie trochę dziwnie się prezentuje na twarzyczce Hala. Przynajmniej na tym zdjęciu :P

Manigoldo


kelen

Nowy trailer bardzo dobry, też już coraz bardziej nie mogę się doczekać.

Mikoto

Pachnie mi to wszystko Nową Trylogią Star Wars ;).  Z tego co widzę to GL jest dość... specyficznym uniwersum. Realizmu to tu zapewne wiele nie uświadczymy. Od wypadku trzeba będzie się czegoś napić przed pójściem do kina, co by można to było bez problemowo te wszystkie cuda oglądać ;D.

(A)nonim

Fajnie że inspirują się nowym runem i że pierścienie są napędzane siłą woli. I fuck jak to w 2:26 to żółta główna bateria to jestem wniebowzięty.  (Ale z efektami mogliby się trochę bardziej postarać)
Mikoto mi się ten trailer z Władcą Pierścieni skojarzył, w paru miejscach można było wrzucić głos Elronda i Galadrieli. ;D
I realizmu od tego filmu nie oczekuj bo to mija się z celem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

1. A gdzie znowu efekty są złe? wg bardzo dobre efekty, a i tak nie powinny przesadzać ze zbytnim dopieszczaniem wiadomo dlaczego. Światło itp.
2. Realizm?.... rzygam ździebko tym realizmem już.

(A)nonim

Parallax miejscami wyglądał jakby został zrobiony na komputerze, ale jakieś 5 lat temu przynajmniej, meteoryty też słabo wyglądają, Kilowog, itd.
Nie mówię że jest tragicznie i film przez to będzie zły, ale w dzisiejszych czasach mogli się bardziej postarać.
W ogóle czemu zawsze atakujesz kogoś kto nie jest hurra optymistycznie nastawiony do jakiegoś filmu (czyli prawie każdego)? To jest naprawdę męczące.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Wg mnie wszystko wygląda ok, to że parallax wygląda no nie wiem... inaczej, widać że jest to efekt, ale jakoś strasznie nie kuje. Ja się szykuje na dobre kino, bez cholernego realizmu xD

Leon Kennedy

CytatJa się szykuje na dobre kino, bez cholernego realizmu xD

Jak pewnie większość ludzi ;)

(A)nonim

Ale co ma realizm do słabych (jak na dzisiejsze czasy) efektów specjalnych?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

No moim zdaniem są ok, sztuczne efekty? wszędzie są, rozjaśniony obraz itp szczegóły gdzie widać gdzie użyto efektów, właśnie czasem się przedobrza i wtedy właśnie ten realizm jest cholernie sztuczny. Przykład superman returns, gdzie razi trochę to jak wszystko wygląda do perfekcji idealnie, potem oglądasz efekty robione przez amatorów i tam widzisz jak powinien wyglądać ktoś kto np. lata.

(A)nonim

Nie wiem jak powinien wyglądać ktoś kto lata i co ma do tego realizm, ale jak widzę na filmie lecącego Supermana to nie chcę widzieć że stworzył go komputer.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

#88
CytatAle co ma realizm do słabych (jak na dzisiejsze czasy) efektów specjalnych?

A któż to może wiedzieć?  :D Zresztą ludzie naoglądali się Batmanów Nolana i wszędzie realizmu teraz szukają ;D

Post Merge: 28 Maj  2011, 10:57:16

W końcu scena wprost z filmu Kilowog i Hal: http://www.comicbookmovie.com/fansites/Dustin03Comics/news/?a=38114

Gieferg

Pojawiły się klipy z GL, obejrzałem jeden i niestety ale wygląda jak fragment jakiegoś filmu wytwórni Asylum...

Hal Vs Parallax:

http://www.youtube.com/watch?v=YdtRAxwUQD4

I wersja z bardziej odpowiednim, alternatywnym soundtrackiem:
http://www.youtube.com/watch?v=kLdYi8ti0hY

Szczególnie badziewnie wypadają te latające samochody, w dodatku strasznie beznadziejne ujęcia są wykorzystane do pokazania czegoś co wcale nie musiało wygladać tak nędznie - i tu znowu ta nieszczęsna cysterna. Ot leci sobie gdzies tam w kadrze jakiś miniaturowy samochodzik i wali po gałach brakiem jakiegokolwiek szczątkowego nawet realizmu. Żeby to chociaż pokazano z jakiegoś efektownego ujęcia,choćby z ruchomej  kamery znajdującej się bliżej owej cysterny, żeby był ten efekt WOW! który pozwoliłby przymknąc oko na niedorobione efekty, ale gdzie tam.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.