Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Green Lantern

Zaczęty przez Dr Horrible, 11 Lipiec 2009, 15:24:03

(A)nonim

Niby nic specjalnego, ale fajny szczegół się pojawia, tak jak w komiksie Sinestro nosi pierścień na lewej dłoni, co ma dosyć symboliczne znaczenie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo


kelen

W związku z czym racje?
Trailer fajny i w ogóle, czekam na film, ale do **** pana, czemu ten strój Hala musieli robić w CGI? Cały czas wygląda żałośnie, a już w szczególności ta cholerna maska. Cała reszta latarników ma dużo lepiej wykonane stroje. WTF?

Manigoldo

Wiesz, jeste? mod'em, jednym z tych "bystry i inteligentny" gdyby, powtarzam gdyby chcieli robi? co? realnego zrobili by: stroje z materia?u... gdyby powtarzam gdyby chcieli zrobi? stroje ze ?wiat?a, zrobili by je za pomoc? cgi.
Tak wi?c, je?li powtarzam je?li chcieli strój ze ?wiat?a, czyli zapewne mniej "realny" bo... ze ?wiat?a, to... po co maj? go robi? realnie, je?li do takich celów mogli by po prostu uszy? stroje o_O   stary pomy?l, troch?, bo i tak pewnie mnie zjedziesz, tylko, ?e... je?li kto? oczekuje od czego? co jest zbudowane ze ?wiat?a, realizmu, to jest to jednak troch? g?upie. Bo... gdyby chcieli realizmu to uszyliby by stroje... a, ?e chcieli "realizmu"  czyli stroi ze ?wiat?a, które zapewne w naszym rzeczywistym ?wiecie te? by?yby mniej prawdziwe bo... ze ?wiat?a, to zrobili jak uwa?ali.

PS. zauwa?, ?e stroje kilowoga i tomar re, s? chropowate, a sinestra i hala g?adkie. I, ?e tomar re i kilowog s? tak?e zrobieni w cgi.

kelen

Nie mam nic do tego, że to nie jest realne, tylko, że po prostu efekt jest SŁABY. Wszystkie stroje w CGI są ładne, poza tylko tym jednym.

Mikoto

1. Bardzo ładnie to wygląda. Można nawet powiedzieć, że mi się podoba. Od dzisiaj przestaję narzekać na ten film (chyba, że do czasu premiery zdążę znaleźć coś do czego mógłbym się przyczepić ;D).
2. Sinestro jest śmieszny. Ta twarz i wąsy. Normalnie Hitler z dużym, różowym (!!!) łbem ;D.
3. Wszystkie te potworki, które występują w tym trailerze kojarzą mi się z tymi ziomkami:
http://www.youtube.com/watch?v=i19xsZLduEg&feature=related
;D

Idę na to do kina, nie ma bata.

Juby

E tam, kostium Hala jest bardzo fajny, no może poza maską (wygląda średnio)...

A zwiastun zajebisty, mam nadzieje, że będzie to równie fajny film co Thor.

Gieferg

Cytatidę na to do kina, nie ma bata.

A ja na 90% nie idę, choć chciałem, ale premiera 12 sierpnia, czyli w dwa miesiące po światowej to jakiś kiepski żart. Nie chcą moich pieniędzy to się nie będę narzucał.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Manigoldo

Ja też do kina nie idę, nie 1,5 miesiąca po premierze.
Co do sztucznego stroju, obejrzyjcie skany w wysokiej rozdzielczości.
http://comicbookmovie.com/fansites/Wolvie09/news/?a=36561

Leon Kennedy

Niezła kicha z tą premierą... Jeżeli film okaże sie tak dobry jak myślę, to i tak się wybiorę :) Co do kostiumu Hala, można go było śmiało zrobić bez użycia CGI, ale wybrano inną stronę i nie był to końca zły pomysł, bo kostium i tak prezentuje się całkiem, całkiem.

(A)nonim

#70
Jest trochę gorzej niż ostatnio, robienie z Hala wybrańca to nie najlepszy pomysł, nie wiem czy dobrze wykorzystają Hammonda, a maska rzeczywiście słabo wygląda.
Cytat2. Sinestro jest śmieszny. Ta twarz i wąsy. Normalnie Hitler z dużym, różowym (!!!) łbem ;D.
Całkiem dobre skojarzenie. ;)

Post Merge: 06 Maj  2011, 17:49:43

A i jest kolejny fajny smaczek, Sinestro ma żółte oczy. ;D

No i chyba wyczekam do polskiej premiery nie chcę sobie psuć wrażenia wersją piracką.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Jestem obserwowany :)
maska wygląda normalnie, jak maska, po prostu robi dziwne wrażenie, nachodząc na nos i zasłaniając oczy które z kolei mają zabarwione na biało tęczówki.
Sinestro wygląda fajnie, nie sztucznie a w dodatku w kilku sekundach da się zauważyć, że postać jest dobrze zagrana, tonem, zachowaniem.
W dodatku jeszcze efekty są poprawiane, ile było zwiastunów i klipów? a i tak zaskakują bo nie pokazują wszystkiego. Ostatnio przeznaczono 9 milionów na dodatkowe efekty.

(A)nonim

CytatSinestro wygląda fajnie, nie sztucznie a w dodatku w kilku sekundach da się zauważyć, że postać jest dobrze zagrana, tonem, zachowaniem.
I nikt nic złego o Sinestro nie napisał.
Ale maska Hala wygląda bardzo komputerowo i przez to słabo.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

A... czy ja gdzieś napisałem, że odnoszę się do czyjejś wypowiedzi?
Maska wg mnie wygląda jak ze światła, jest jasna przez co wyróżnia się bardziej, nachodzi na oczy tak, że widać tylko gałki, nie ma malowania jak u batmana. Do tego nachodzi na nos i takie małe szczegóły robią takie wrażenie, jednego to nie rusza, innych razi jak cho**ra.

(A)nonim

CytatA... czy ja gdzieś napisałem, że odnoszę się do czyjejś wypowiedzi?
Zazwyczaj tego nie piszesz, więc myślałem że znowu masz jakieś zarzuty do czyjejś wypowiedzi.
CytatMaska wg mnie wygląda jak ze światła
A według mnie jak z pikseli.

Tutaj np. wygląda jak dorysowana.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.