Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kto na Batmana u Millera?

Zaczęty przez Kadaver, 26 Styczeń 2009, 17:22:24

KillingJoke87

bezapelacyjnie Clint Eastwood jako batman
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Hydro

Jeśli u Millera, to Clint. Albo Antony Hopkins. Obaj swietnie mi pasuja na tą role.

Zastanawiałem się również nad Stallon'em, ale jednak on kojarzy się tylko z Rambo. Odpada. Istnieje jeszcze możliwość Bruce'a Willisa, on też wydaje się jako-tako odpowiedni. Ale i tak najlepiej bedzie sie dyskutowac po tym, jak ogłoszą, że TDKR naprawdę powstanie.

O ile nie będzie go reżyserował Sydner. :)
It's a funny world we live in.

Kadaver

W DKR Batman ma 55 lat,Eatwood ma 79 więc jednak jest już na to za stary.Bardziej by pasował na Batmana z Kingdom Come.

vincent

Hydro, o Willisie już gadaliśmy :P raczej odpada z powodu fryzury ala Kojak :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Filer

Za to Willis wydaje się idealnym kandydatem na Two-Face'a.

Kadaver

A o perukach słyszeliście?

Filer


Kadaver

Na szczęście Robert Rodriguez i Frank Miller tak.

vincent

Po co dawać aktora w peruce, jak można znaleźć dobrego aktora z 'własnymi' włosami? :[
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

A może takiego z sztuczną szczęka w komplecie?

Kadaver

Czy to aluzja do Eastwooda i Hopkinsa?

Altair

Raczej do peruki,ale jak sobie chcesz.

Kadaver

Vincent, zaproponuj aktora,który by się równie dobrze nadawał jak Willis i nie potrzebowałby peruki.

LelekPL

Vincent już podał dwa dobre typy, naprawdę dobre: Mickey Rourke i Kurt Russell. Ostatnio ja jeszcze doszedłem do wniosku, że Sean Penn też by się nadał. Rysów twarzy nie ma najmłodszych, ale stary na tle, żeby nie przypakować też nie jest, a co do gry to chyba nie trzeba nic dodawać...
Aczkolwiek Mickey to chyba idealny kandydat - muskulatura, gra, spierdolona twarz i urdzony Badass!

Kadaver

Z Russelem się zgadzam,zresztą to ja go jako pierwszy wymieniłem(na stronie trzeciej),ale Rourke mi z twarzy nie pasuje.Penna bym wolał jako Jokera.