Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Kadaver

I Vermina też chciałbyś wprowadzić?

batboy

Ja bym chciał misterio i hobgobilna

Altair

Mysle,ze Goblinow juz nam starczy,a jesli chodzi o Mysterio,mysle ze uszedl by w tlumie,ale niczego ciekawego do fabuly by nie wnosil.

Gieferg

CytatA niech zakończą tę serię w pierdony i rozpoczną kompletowanie ambitniejszej ekipy . Ja bym proponował na przeciwknika Kravena i niezawodne "ostatnie łowy kravena" jako historię przewodnią .

Zaczynanie nowej serii i tak nie wchodzi na razie w grę, ale łowy Kravena bym chętnie zobaczył. Tylko rolę Vermina (lecz zmodyfikowaną) dałbym Lizardowi żeby dodatkowo to skomplikować.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.


Kadaver

W wywiadzie udzielonym dziennikarzowi MTV Todd McFarlane powiedział,że Venom może powrócić w kolejnej części.

Mel

Może jakaś nadzieja na poprawę? ;D

Da się...coś jeszcze poprawić?

Kadaver

Tak.McFarlane wymienił elemnty w postaci Venoma,które by zmienił. Chciałby,żeby Venom był dużo większy i silniejszy,na tyle duży,żeby przypominało to walkę z Hulkiem i żeby było wiecej drastycznych momentów.

Mel

Każdy "chciałby", a i tak wychodzi inaczej.

Kadaver

Elementy,przepraszam za błąd.
Posted on: 13 Maj  2009, 18:04:00

 Trzeba być optymistą.

Mel

Ja optymizm mierzę sytuacją, a sytuację faktami.

Kadaver

Producent Todd Black powiedział,że villain będzie związany z Nowym Yorkiem.

Leon Kennedy

Od razu przyszedł mi do głowy... Kingpin. Postać bardzo ważna w świecie Spidera, ale jak na razie konsekwentnie omijana przez filmowców, a szkoda...

Jason

Kingpin pojawił się już w Daredevilu.

Leon Kennedy

Wiem o tym. Chodziło mi o opowiastki ze świata Pająka ;). Powinienem być dokładniejszy :D