Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Patryk02099x

Juby, interesujesz się tym dla przyjemności, czy pracujesz w branży?

Ja oczywiście miałem na myśli przebicie miliarda na świecie, nie w USA, a Hobbitowi dałbym trochę więcej(ok. 1,5mld), bo po pierwsze to powrót Jacskona, pierwszy film w 3D z 48 klatkami bodajże(pewnie i to zareklamują, jako "nowe 3D"), na dodatek 3D to droższe bilety.

LelekPL

Cytat: Juby w 04 Marzec  2012, 11:05:37
Oj panowie, panowie, najpierw trzeba się znać na box office, żeby się w tej sprawie wypowiadać.

Na szczęście jaśnie pan mnie oświecił. Słuchaj, nie masz monopolu na przewidywania, więc bez takich. I na przyszłość proszę nie zgadywać, kto na ile zna się na box officie, bo jak widzę po tym przypadku to nie wypaliło. Może lepiej jest robić tabelki i ładne wykresy ;)

Juby

Cytat: Patryk02099x w 04 Marzec  2012, 13:25:39
Juby, interesujesz się tym dla przyjemności, czy pracujesz w branży?

Takie hobby. ;)

Wiem Jordan, że nie mam monopolu, ale fakt faktem, że 90% ludzi znających/interesujących się na bo przewidują ponad miliard dla TDKR, a dla Hobbita 100%. Twój post był po prostu mało realistyczny.

Patryk02099x

Co i tak nie oznacza, że
a)oba filmy nie przekroczą miliarda
b)będą jedynymi filmami z miliardem

Skoro miliard przebili nowi transformersi i Alicja Burtona, to tym bardziej nie widzę przeszkód dla Facetów w Czerni i Spider-Mana, tym bardziej, że ten rok rozpoczyna się znakomicie... dużo jeszcze zależy jak sobie poradzi John Carter, jeśli on nie będzie porażką to znaczy, że rok jest naprawdę wyjątkowy...

LelekPL

Cytat: Juby w 04 Marzec  2012, 16:40:19
Wiem Jordan, że nie mam monopolu, ale fakt faktem, że 90% ludzi znających/interesujących się na bo przewidują ponad miliard dla TDKR, a dla Hobbita 100%. Twój post był po prostu mało realistyczny.

Po pierwsze to napisałem, że Hobbit ma największe szanse, bo będzie miał świetny pierwszy weekend, ale też wiem, że to nie jest Władca Pierścieni i jest dużo mniej epicki film. a to będzie miało duży wpływ na BO. Także zobaczymy co jest realistyczne, a co nie. Np. twój wynik Spider-mana też wydaje mi się śmieszny, ale nie mówię Ci, że się nie znasz, bo tego sprawdzić nie mogę. Mogę się jedynie z Tobą o to założyć, bo swoje też wiem (co do TASM to z miłą chęcią), także twoja opinia do tego co jest realistyczne nie jest mi potrzebna

rocklee

#530
Po pierwsze weźmy pod uwagę iż spider-man jest popularniejszy od batmana. I ludzie widzą iż będzie ambitniejszy od poprzednich filmów o spider-manie. Jeśli ktoś ma się ścigać z batmanem... to tak, spider-man jest lubiany w usa, a w reszcie świata, gdyby ktoś chciał by przeciętny kowalski wymienił 3 superbohaterów.... wymienił by na pierwszym miejscu supermana, a potem na równi spider-man i batman. Choć batman na świecie będzie miał trochę gorzej mi się zdaje by zarobić.
The Avengers, ostatnio wiele serwisów robiło przegląd trailerów i wychodzi na to iż disney ma plan na ten film, poza tym iż będzie tam poruszanych wiele wątków o tym czy można być superbohaterem nie mając mocy, czy tego gdzie kończy się bycie bohaterem, a zaczyna gwiazdorem. W trailerach mamy wybuchy i żarty, co przyciągnie tak jak transformers, czyli uważam że wynik może być powyżej miliarda na całym świecie, a jeśli okaże się tak, jak w analizach, to sam film może być ambitniejszy niż jest w rzeczywistości, a to dodaje dodatkowy atut iż wielu ludzi pójdzie na taki film kilka razy, bądź po prostu się rozerwać. A na batmana, ludzie nie pójdą się rozerwać, bo znam to po swojej rodzinie iż sam tdk, momentami nudzi dialogami i na taki film jak tdkr pójdą takie osoby jak ja, które to ciekawi, ale ten przeciętny kowalski nie pójdzie, bo jeśli będzie chciał żartów, trochę wzruszenia i wybuchy to wybierze spider-mana i avengers.

Dobra, dobra... Starczy już gadki kto zarobi więcej, to jest temat " Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises"!

Q

Nie do końca filmowy news, ale można już obejrzeć projekty koszulek nadesłane na konkurs na oficjalną koszulkę "TDKR" - http://www.designbyhumans.com/vote/contest,special/id,29/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Od samego początku wiadomo było, że "TDKR" będzie miał kategorię wiekową PG-13, jednak można było się zastanawiać za co dokładnie zostanie ona przyznana.

W przypadku poprzednich filmów było tak:
"Batman Begins" – intense action violence, disturbing images and some thematic. (intensywną akcję i przemoc, niepokojące obrazy i niekiedy tematykę)
"The Dark Knight" – intense sequences of violence and some menace. (intensywne sekwencje przemocy oraz pewne niebezpieczeństwo)

A PG-13 w "TDKR" przyznane jest za "intense sequences of violence and action, some sensuality and language" (intensywne sekwencje akcji i przemocy oraz niekiedy zmysłowość i język)

Można się więc spodziewać więcej relacji Bruce z kobietami.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Patryk02099x

a może po prostu tylko za Catwoman i Mirandę Tate? Sama scena na balu i szeptanie do ucha też zachodzą pod szeroko pojętą "zmysłowość"...

rocklee

Patryk...ale jesteś przy****ny... xD

A myślałeś że o kogo chodzi?

Jest taki kwadracik, bo... catwoman będzie flirtować z batmanem.

A thalia (miranda tate) będzie zapewne także bardziej pociągał batman, niż bane, bo to i batman miał zostać następcą al ghula, a został nim bane.

Juby


rocklee

No shit sherlock, taki spoiler, że nie szło się tego domyślić, może cię pocieszę że to mój domysł ;)


Q

Nowe informacje z EW - http://www.batcave.com.pl/2012/04/wiecej-informacji-z-ew-plus-nowe-zdjecia-w-dobrej-jakosci/
sugeruj?, ?e te utykania Wayne'a powsta?o jeszcze przed pojawieniem si? Bane'a - czy?by kontuzja podczas ucieczki przed policj??
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

No i wygląda na to, że Bruce był nieaktywny przez 8 lat od czasu incydentu z Jokerem i Dentem.
Poprawcie, jeśli się mylę, ale podczas kręcenia scenki, gdzie Batman walczy z Banem, a policjanci z jego ludźmi nie było przypadkiem tak, że nagrywali scenę, gdzie Batman przybywa na miejsce i policja wiwatuje na jego widok? To by chyba sugerowało, że ta scena akcji nie jest finałem.