Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

Altair

Mafia jak chcesz przeżyć coś wartościowego jeśli chodzi o fabułę i klimat, natomiast FIFA jeżeli zamierzasz grać z kumplami przez sieć, lub na jakiś imprezkach. O Halo się nie wypowiadam, bo nigdy mnie ta kolorowa seria nie bawiła.

Deuce

Uwa?am podobnie jak Altair. Mafia II to ?wietna, klimatyczna gra. Znacznie lepsza ni? którakolwiek z serii GTA. Z drugiej strony FIFA dalej b?dzie nr 1, je?li chodzi o gry pi?karskie. Dla prawdziwego fana footballu grzechem by?oby jej nie mie?. Je?li masz fundusze, to wybierz Mafi? II oraz FIF'? 2011. Je?eli mo?esz wybra? tylko jedn?, to warto jednak naby? Mafi?. Nie jestem jakim? zapalonym graczem, ale przyznam, ?e to najlepsza gra w jak? gra?em, oczywi?cie obok Batmana  :P .
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

TheBeatles

Niestety reszta funduszy przeznaczona jest na James Bond Bloodstone
Co do Mafii nie wiem dlaczego w Neo+ czepiają się grafiki. W końcu jest po screenach widzę że jest lepiej niż w GTA.

Altair

Ot, oni zawsze się do czegoś przyczepiają. Do Uncharted, GTA, Fable... Po prostu tacy ludzie i nie ma się tym co zbytnio ekscytować :)

TheBeatles

#214
Ale 6.5 to oszczerstwo

Dnia 10 września roku 2010 o godz 22 48 zdobyłem pierwszego  calacka. Stało się to w grze NfS Most Wanted.

Altair

Takie oceny wystawia się hitom w celu wzbudzenia zainteresowania swoim żałosnym pisemkiem :)

Anarky

Cytat: Deuce w 09 Wrzesień  2010, 01:29:33
Je?li masz fundusze, to wybierz Mafi? II oraz FIF'? 2011. Je?eli mo?esz wybra? tylko jedn?, to warto jednak naby? Mafi?.

Przyznam szczerze ?e klimaty jakie oferuje seria Mafia nigdy mnie jako? nie kr?ci?y, poza tym przypomina mi bardzo clona serii GTA. Z kolei seria FIFA i zapowiadana najnowsza ods?ona mog?a by by? wreszcie rewolucyjna, brakuje od jakiego? czasu powiewu ?wie?o?ci. Mam nadzieje ?e FIFA 11 na któr? czekam mnie nie zawiedzie pod tym k?tem, bo czas leci i produkty powinny si? rozwija?.
Ja wam pokażę!

TheBeatles

po twoich słowach wnioskuje że nie wiesz co to konsola

Booster

#218
Od wczoraj sta?em si? szcz??liwym posiadaczem PS3 :). Có? mog? powiedzie?, konsola dzia?a sprawnie na razie nie korzystam z us?ug PSN, gram teraz w Ratchet & Clank: Quest for Booty. W przysz?o?ci (czyli po ?wi?tach) zamierzam kupi? Assassin's Creed i Uncharted.

PS: Dzi?ki Altair za doradzenie do kupna PS3  ;)

Altair

Proszę bardzo :) Koniecznie kup Uncharted i AC, bez tych gier trudno jest mi się obecnie obyć :) 
PS. Ja też zaczynałem od Ratcheta, bardzo sympatycznie pamiętam granie weń ;)
PPS. Niedługo kupuje Move Starter Pack. Łucznictwo, walki gladiatorów, tenis itp to coś niesamowitego grając na tym urządzeniu. :) Dane mi było porównać nawet Kinecta i Move w Vobisie... Cóż mogę powiedzieć? Na pewno Kinect to przełomowa technologia, ale ilości lagów i błędów zabijają. jednak wolę precyzję, swobodę i szybkość Move.

TheBeatles

Ja nie zamierzam kupi? kinecta- za t? cene mog? mie? kilka dobrych gier. Ewentualnie zobacz? jak gra si? w Star Wars'a. Jednak?e Microsoft nie pope?ni? b??du Sony z czasów Eye Toya na PS2. Tam wystarczy?o skaka? w miejscu a wszystkie konkurencje sportowe zalicza?y si? same.   

Altair

Brawo za posunięcie - w końcu Sony robiło tamtą technologię na tak mocnym sprzęcie (bodajże kamerka VGA), że bardzo łatwo było powielić ten błąd :P

Altair

Zależy, jeżeli lubisz siekanie na prawo i lewo - God of War, jeżeli chcesz zobaczyć ile ta konsolka ma mocy - bierz Uncharted.

batek_88

Ja kilka miechów temu zakupiłem X-Boxa 360 narazie mam tylko 4 gierki: oczywiście Batman AA, MK vs DC, UFC 2010 i GRID. Na konsolke nie narzekam, może i mogłem kupic PS3 ale jakoś nie żałuje.

TheBeatles

MK vs DC to gra na długo?(Czy nudzi się czy jest jak MK 1-Przeszedłeś kilka razy ale chciało się jeszcze raz)