Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Swiat DC universum w nowym Batmanie?

Zaczęty przez Adolf, 28 Sierpień 2008, 19:46:45

Adolf

Niby tak, tylko po co? Walczyc z kosmitami? Przeciez to juz nie realne...

Crane

To tak samo nieprawdopodobnie glupi pomysl jak klony. Tylko to chcialem ci uświadomic.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Adolf

Wrecz przeciwnie, tylko pokazaleś mi, ze to calkiem nieglupi pomysl...

Huntersky

Cytattylko pokazaleś mi, ze to calkiem nieglupi pomysl...
:D




Jedno-emotkowy post, czekam na modzia.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Crane

Cytat: Adolf w 20 Wrzesień  2008, 15:21:13Wrecz przeciwnie, tylko pokazaleś mi, ze to calkiem nieglupi pomysl...
Wierze, ze ty w to wierzysz.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Hydro

I na tym ko?czymy dyskusje o klonach i poleceniu na Ksiezyc...
It's a funny world we live in.

Adolf

Czy nie zauważyliście, że w ostatnich filmach Nolana (nie orientuję się jak w innych), zawsze pojawiał się jakiś wynalazek, który jest na pograniczu realności i w rzeczywistości nie ma prawa istnieć? Przykłady: bomba w BB, maszyna klonująca w Prestiżu i oczywiście sonar w TDK. Idąc dalej tym tropem, to myślę, że wszystko jest możliwe. A Batman w końcu kiedyś się dowie, że nie jest jedynym herosem, dlatego można by wstawić pewne elementy pokazujące związek z uniwersum DC.

Filer

W Memento i Bezsenności nic takiego nie było.

Jaka bomba z BB? Chodzi Ci o tą maszynę do odparowywania wody?

Maszyny maszynami, a latający ludzie z kosmosu to inna beczka.

Leon Kennedy

Fakt, ale robienie z Gacka jedynego superbohatera na Ziemi to głupota sama w sobie.

vincent

Głupota sama w sobie? Ale PO CHOLERĘ w ogóle dawać JAKIEKOLWIEK nawiązania? No po co? Po co psuć klimat tego filmu? Nigdzie w BB ani TDK nikt nie mówi, że Superman czy inni superbohaterowie nie istnieją.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Czasem mam wrażenie,że TDK to film akcji tylko nawiązujący do świata Batmana :P

vincent

No tak, lekko nawiązujący. Po ekranie lata Batman, morduje Joker, na dachu GCPD stoi Gordon, Harvey parzy sobie buźkę, a Alfred przynosi śniadanko.
Lekko nawiązujący film.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair


Kadaver

Jak dla mnie universum Batmana jest na tyle ciekawe,że nie trzeba żadnych nawiązań do universum DC

bad_wolf

Kręcąc takiego "Batmana", trzeba zadowolić i fanów komiksu, jak i takich co o komiksach w życiu nie słyszeli (lub ich nie czytali). Nie ma się więc dziwić, że ci drudzy traktują taki film, jak film akcji. :P