Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Mel

Oho..Alfred z prowiantem ;D Zapewnie jakaś akcja niecierpiąca zwloki ;D

Sammy


Posted on: 27 Czerwiec  2008, 20:47:39

 aha pytanie brzmi how the fuck this guy have this shit?  :P
Posted on: 27 Czerwiec  2008, 20:48:39

 

sprawa sie wyjasnila BB Bluray ma dolaczony prolog, wiec pewnie niebawem doczekamy sie po pol roku w dobrej jakosci ;D
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mel

#633
Dobra...Kwestia z glodnym psem mi zaimponowala (co za mafioz...).

Zdziwieni, co? :D

Gieferg

Cytat: Philips V38 w 26 Czerwiec  2008, 23:18:59
Akcja promocyjna rozrecila sie na dobre, takiej ilości materialów w tak krótkim odstepie czasu jeszcze nie mieliśmy :)
Lot  Jokera  bardzo epicki i wymowny :)
Bruce oglądający buzie"J" na kilku monitorach.....Czy nie przypomina wam to czegoś...?(Batman 1989)


Mnie to sie bardziej skojarzylo z Killing Joke gdzie zresztą jest równiez podobna scena w pokoju przeslucha?, tyle ze z nieprawdziwym Jokerem.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mel

W innych momentach w komiksie tez sobie pofruwal...I szklo sie nawet posypalo :D

Inspiracja KJ jest jak najbardziej na miejscu ;)

Juby

Na klipach widac, ze Gordon jest twardszy, sceny walk wyra?niejsze. Ktoś ma jeszcze coś do zarzucenia, bo ja umre czekając te 19 dni.  :P  ;D  :D

Maxie Zeus

Bez dwóch zda?... TO BeDZIE NAJLEPSZY FILM O BATMANIE !!

Funky

Mi najbardziej podobal sie klip nr 12 czyli pościg Batmana na batpodzie za ciezarówką Jokera. Szkoda ze tak malo pokazali "J" no ale z drugiej strony cala frajda czeka nas w sierpniu  ;)

Juby

Ale w czasie 12 klipu wcale nie dali ściezki d?wiekowej. Mi najbardziej podobala sie walka Batmana w Chinach (świetnie pokazane walki, juz nie tną tak tych ujec), przemówienie Denta i klótnia  na dachu komisariatu (Gordon jest twardy i doskonaly). Maxie, w stu procentach Cie popieram, to bedzie najlepszy film Batmana.

MJ

Juz nie moge sie doczekac, zapowiada sie wspaniale, ale wszystko wyjdzie w praniu.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

(A)nonim

O shit jak Joker wyśmial tego gangstera "A Freak". Ta "klótnia" miedzy Dentem a Gordonem tez niezla.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

I tak stawiam ponad wszystko scenke z Jokerem i gangsterem...A te chamskie zagranie! Ho ho ;D Zaczyna mi sie podobac....Ale nadal nie nazwalabym tego 100%owym  Jokerem.

Mr.G

Nazywaj to sobie jak chcesz. Ja w ciemno nazywam to moim ulubionym filmem, nawet bez oglądania tych 12 klipów... ;)

Mel

Wiekszośc tak go nazywa...
Zwlaszcza, ze na jego temat wypowiedzial sie maksymalnie pozytywnie Kevin Smith.