Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Maxie Zeus

Jezeli to naprawde jest fotka TF z TDK to jestem bardzo zadowolony ;D

Q

Cytat: Maxie Zeus w 06 Maj  2008, 01:16:13
Jezeli to naprawde jest fotka TF z TDK
Nie fotka, ale concept art. Mozliwe, ze finalny efekt zostanie wzbogacony o CGI,  albo o inne efekty specjalne.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

Rozumiem, rozumiem, Q  ;D - to tym lepiej ;D

Leon Kennedy

Jeśli tak bedzie wyglądal Dwie-Twarze to jestem pod wielkim wrazeniem. Powiem wiecej, nie spodziewalem sie, ze jego wygląd moze byc az tak przerazający :).

Maxie Zeus

#154
Potwierdza to fakt, ze na tej focie z traileru, wyra?nie widac czarne ''strupy', biegnące symetrycznie przez nos i brode, a górna warga wydaje sie byc podniesiona. Na czole za to, blizna schodzi troche w lewo ;D

http://img380.imageshack.us/img380/3268/beztytuuip4.jpg

Fotka z traileru zaprzecza wygląd TF, który widzieliśmy kilka mieśiecy temu na figurce - rana biegla po ''zboczu'' nosa, a wtedy nie widzielibyśmy tych strupów ;D

http://www.cinematical.com/media/2008/02/twoface.jpg

Mr.G

Podejrzewam, ze tworząc figurke nikt nie znal wyglądu Two-Face'a. Pewnie ten fiolet i czerwone oko to wylącznie wymysl twórców figurki.

Maxie Zeus


Grim Knight

Ta naga kośc na brodzie jest przerazająca. Mieśnie na wierzchu- ciekawy pomysl...ale ogólne wrazenie jakieś takieś....Niedosyt po prostu.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Leon Kennedy

Kurcze wieczne narzekanie... Mimo, ze prezentuje sie odrazająco i równocześnie przerazająco.

Grim Knight

Jak ma przerazac, skoro nie przeraza? :D

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

kelen

A jakiego Two-Face'a sie spdoziewales, Grim?

Silent Dark

CytatA mi sie nie podoba!  :( Cholera, przeciez on wygląda jak z jak wyjety z oldschoolowego horroru :/. Ehh... jeśli nic sie nie zmieni to odejmuje filmowi pól pkt na wstepie...  :)
Zgadzam sie w 100 %.
To "coś" to Beznadzieja  Smutny to juz Two Face z Forevera byl lepszy!!  Zlośc co to ma byc?? zombie?? zawiodlem sie.

Crane

Cytat: Silent Dark w 06 Maj  2008, 16:58:22to juz Two Face z Forevera byl lepszy!!
Pogratulowac gustu.

Poza tym to nie jest jego ostateczny wygląd tylko jeden z bardzo wczesnych projektów, wiec skąd te nerwy?


Leon: jakiego by zdjecia im nie pokazac, zawsze bedą narzekac. Na Jokera tez tyle osób narzekalo, a teraz nagle wiekszośc gdzieś poznikala albo cudownie pozmieniala zdanie.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Grim Knight

Tutaj nie ma co sie spodziewac- wiadomo, ze twarz musi miec pokancerowaną. Mozemy sobie co najwyzej podyskutowac, jaki garniturek sobie sprawi. Chodzi po prostu o to, ze jest...malo przerazający z takim wyglądem. Brzydki, ale malo przerazający.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

Mi tam odpowiada - no comment 8)
Nie wiem czego sie spodziewaleś Grim, ale ja uwazam, ze straszniej nie mozna bylo jego facjaty przedstawic ;D
Ten wizerunek TF jest podobny do tego - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/92/Batmanannual14.png - tyle, ze jest bardziej przerazający!
Posted on: 06 Maj  2008, 18:27:09

 Oczywiście róznica to brak wlosów i dziura w mordzie ;D