Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batgirl (2023, HBO Max) « projekt skasowany 02.08.2022 !!

Zaczęty przez Juby, 20 Lipiec 2021, 11:25:46

Q

"Flash" i "Aquaman" mają premiery w kinach, a "Batgirl" zapowiedziana jest na HBO GO, więc jeśli nic się nie zmieni to równie dobrze mogą wykorzystać szum towarzyszący premierom kinowym i wypuścić w tym samym czasie "Batgirl". Ale to tylko przypuszczenia.

Przy takiej ilości fotek z planu, jak tylko będą coś w plenerach kręcić z kostiumem Batgirl to fotki od razu trafią do sieci.

Kostium Supergirl wyciekł z planu, a mimo to nie udostępnili oficjalnych fotek, więc nigdy nie wiadomo jak zachowają spece od marketingu.

Update:

Tym razem jednak był inaczej i jest kostium w pełnej krasie.



Wygląda świetnie, kolory peleryna, maska też Ok.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Taka Batgirl spokojnie mogłaby być częścią serialowego uniwersum CW, a nie filmowej produkcji za $100 milionów. :-\ O ile twórcy nie przyjęli konwencji, w której Barbara w ogóle nie zna Bruce'a/Batmana i sama zrobiła sobie kostium (jak Andrew Garfield w swoim pierwszym Spider-Manie), to wygląda jak cosplayerka wybierająca się na ComicCon motorem. :P

Plusik dla marketingu, że nie czekali na jeszcze bardziej niefortunny wyciek z planu, jak z ww. Supergirl z planu Flasha, tylko od razu opublikowali oficjalne foto.

HUDY

Pani wyglada bardzo komiksowo , nie jest to mój ulubiony strój ale wyglada ok, nawet pasuje do tej pani.

Leon Kennedy

Praktyczny strój. Można go szybko założyć i zdjąć. A zdjęcie jak to zdjęcie. W filmie będzie się lepiej prezentować.

Juby

#64
Dla mnie ta Batgirl wygląda fatalnie z trzech powodów:

1) Motocyklowa skóra i spodnie = wygląda jak wyciągnięta z Arrow. Jak ona ma działać w tym samym świecie co Aquaman, Wonder Woman i Keaton?

2) Spodziewałem się żółtych i fioletowych elementów (byłem na nie bardzo otwarty), ale przy całej reszcie liczyłem na czarny kostium (jak moje ulubione wcielenia Batgirl z TNBA i Trzech Jokerów). Tutaj poszli w full-fiolet rodem z serialu z Adamem Westem. Nolan też z niego czerpał przy wyglądzie swojej Catwoman, ale Selina dostała wyglądający na drogi, seksowny kostium.

3) To będzie Batgirl, czy Batboy? Bo kostium jest unisex. :P Spodziewałem się długich kozaków (może nad kolana), długich damskich rękawiczek, wąskiej tali, zarysowanego biustu, etc., a tu klops. Zero cech/elementów kobiecych, te widać jedynie u Leslie (makijaż twarzy i długie włosy). Moja narzeczona - kiedy rano pokazałem jej zdjęcie - myślała że to ma być Robin.

Kostium Alicji Silverstone nie postawił poprzeczki zbyt wysoko, ale jak widać obecne produkcje DC nawet tego nie potrafią przeskoczyć. :/

Q

Od początku była mowa że twórcy czerpią inspirację z serii "Batgirl of Burnside" i taki kostium otrzymaliśmy.





Twórcy nie podchodzą do tego jak w Marvelu, gdzie mamy maszynkę Starka, która dowolnie stworzy potrzebny kostium z różnymi dodatkami. Mowa jest również, że to początki działalności Batgirl.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Wygląda bieda-kosplejowo i jest to poziom fan-filmu z bardzo niskim budżetem. Fioletowo-żółte (mam na myśli żółtego nietoperza i pelerynkę)  elementy nie pasują do estetyki Bat-postaci (czerń ewentualnie szary) a bardziej do Arki Gdynia lub Ukrainy :P Nigdy nie byłem fanem Barbary Gordon i tego jak wyglądała w komiksie (zbyt kolorowo) i jeśli film będzie utrzymany w klimacie tego kostiumu to cieszę się że skreśliłem cały projekt na starcie.

Juby

CytatOd początku była mowa że twórcy czerpią inspirację z serii "Batgirl of Burnside" i taki kostium otrzymaliśmy.


Tyle że ta komiksowa Batgirl rysowana jest jak atrakcyjna dziewczyna. Ma żółte dziewczęce rękawiczki, buty i leginsy. Leslie ma czarne skórzane rękawiczki i luźnawe skórzane spodnie. Wszystko to, równie dobrze mógłby nosić BatBoy. A wszystkie złote elementy wyglądają strasznie tandetnie, powinny być matowe, a nie świecić się jak wiadomo co. Na tym zdjęciu Batgirl wygląda idiotycznie, szczególnie na tle tego gotyckiego Gotham.

Q

Odpowiedź reżysera  Adil El Arbi  na negatywne komentarze:

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Szału nie ma, ale jakoś mocno źle również nie jest. Jak dla mnie powinno być więcej żółtego. Tak czy siak w samym filmie zapewne będzie się dobrze prezentować. Jestem spokojny i czekam na pierwszy trailer.

Q

I są fotki z planu w kostiumie

https://twitter.com/BatgirlFilm/status/1483176704998887430

Nie wiele widać i bardzo dobrze, że udostępnili oficjalną fotkę przed tymi z planu.

A co do kostiumu, to nie brak sugestii, że ten własnoręcznie przygotowanym przez Barbarę strój nie będzie jedynym. Więc jest szansa na coś bliższego temu concept artowi.




Teraz przyszła pora na fotki motoru Barbary:
https://twitter.com/BatgirlFilm/status/1483445432621707273

https://twitter.com/BatgirlFilm/status/1483446458376503304

Poprawiono też mural z Batman

https://twitter.com/BatgirlFilm/status/1483419656333443078

Batman przypomina Keatona, a Robin jest ledwo widoczny.

Kolejna porcja zdjęć z planu z kostiumem Batgirl, gdzie są także gogle.

https://twitter.com/BatgirlFilm/status/1483538542550781952

https://twitter.com/BatgirlFilm/status/1483537450966433793



Przy tym oświetleniu kostium prezentuje się całkiem inaczej niż na oficjalnej fotce.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#71
Inaczej i zdecydowanie lepiej. Jak widać odpowiednio oświetlony nie jest tak odblaskowy, dzięki czemu zanika efekt telewizyjnej taniości. Chyba jednak trzeba było poczekać z publikacją oficjalnego zdjęcia, albo wybrać inne, bo powyższe robi o wiele lepsze wrażenie (na pewno ja mogłem poczekać z krytyką, bo może jednak coś z tego będzie).

Drugi mural to już na 100% Keaton z Batman Returns. Liczę na udane cameo Michaela. Poza tym, fajny zimowy klimacik w Gotham się zapowiada.


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Batgirl z zakrwawioną twarzą, pirotechnika, gotyckie Gotham zimą. Jeśli ten wybór głównej aktorki i ten kostium się wybronią, to jestem spokojny o ten film. Fotki z planu bardzo mi się podobają, czekam i liczę na zmianę tej kretyńskiej decyzji w kwestii dystrybucji - chcę Batgirl W KINIE!

Q

Przy okazji premiery oficjalnej fotki kostiumu  Warner Bros. Deutschland na oficjalnym profilu na FB, zasugerowało premierę kinową "Batgirl" w Niemczech w 2022 roku.  Do 2025 na pewno w UK, Irlandii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Włoszech nie wystartuje HBO MAX, więc możliwe, że tam gdzie nie mają tej usługi zamiast na Sky wprowadzą film do kin, albo doszło do zwykłej pomyłki. Uwagę zwraca też zapowiedzenie premiery na ten rok.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)