Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pochwały

Zaczęty przez Juby, 29 Lipiec 2008, 18:40:02

Juby

Nie wiedzialem gdzie mam to napisac, wiec zalozylem nowy wątek. Tutaj mozemy chwalic to co sie nam podoba na BC i tych, którzy to wykonali. Ja osobiście musze pochwalic ten pomysl:


Genialnie to wykminiliście.  ;)  :D  ;D  8)

Funky

No cóz mimo ze wolalbym to w troszke mroczniejszej scenerii to i tak pochawale was. Bo graficznie prezentuje sie to bardzo ladnie, no i wielkie brawa ze przygotowaliście dla nas konkurs 8)

Silent Dark

A czy ten Layout zostanie na zawsze?

Juby

Pewnie gdzieś do pa?dziernika, kiedy TDK przestanie bic kasowe rekordy i wszyscy juz go obejrzymy.

Philips V38

Bardzo ladnie sie prezntuje. Szczególnie Joker z palącą sie kartą  stojący tylem  :)

Fakt, mroczniejsza sceneria mile widziana, ale i tak jest super ;D
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Huntersky

Nie daloby sie zrobic takiej strony glównej?
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Juby

Bylo by fajnie zrobic taką strone glówną i pozostawic ją do wyjścia filmu na DVD, albo do ko?ca roku. W ko?cu TDK to najwazniejsze wydarzenie roku związane z Batmanem, w layout prezentuje sie świetnie:

Woland

Layout TDK w przyszlości bedzie zdobil tylko dzial filmowy TDK. Byc moze zostanie nieco zmodyfikowany. Zobaczymy ;)

You're in for a show tonight, son.

Juby

Fajnie, tym bardziej chwale ;)
: 30 Lipiec  2008, 13:54:51

 Ej wchodze do TDK i co widze... stary layout, co sie stalo? :P

Silent Dark

Uwazam ze tez ten Layout zasluguje na pochwale:
http://batcave.stopklatka.pl/indexa.php?id=anim
Jeszcze lepsze niz to w stylu TDK!

Mel

Mi by bardziej pasowal maly uklon w strone TASu...
Cóz...Ale są gusta i...

Silent Dark


Mel

w miejsce "..." wpisz  co chcesz ;D

Grim Knight

Brawo, brawo, brawissimo! Świetnie to wygląda!
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Hydro

Musze pochwalic bardzo dokladne wykonanie bibligrafii. Dobra robota :)
It's a funny world we live in.